סקרים רבותיי סקרים

DogsPCI

New member
לא חושב. לא מכיר ממש,

&nbsp
צפיתי בעבר בכמה ראיונות איתה... לא נפלתי.
אולי התחדשה מאז...
&nbsp
אבל היא בהחלט אישה נאה.
&nbsp

שבוע הבא- יהיה סקר חדש

אני לא מצליחה להבין את הערך של סקרים
כאשר לאורך כל השנים
כולל אפילו מדגמי טלוויזיה ביום הבחירות
לא הוכיחו את האמינות שלהם.

בטח שאין שום משמעות לסקר שנערך בינואר 2018 (חוק המרכולים)
כאשר הבחירות יהיו ב..... (נובמבר 2019? )
עד אז יהיו עוד 10 תפוחי אדמה לוהטים, ובאותו שבוע -זה מה ש"יצבע" את גוון הסקר....עד הסקר הבא.

לא רואה אמינות רבה לתנודות של 10-12 מנדטים -בטווח קצר של זמן, או שזה לא אמין או שזה לא ישרוד את מבחן הזמן.
תקפות של סקר- יכולה להראות סבירה כאשר ההתנדנדות היא קלה בהפרשים של מנדטים בודדים.

לפני שבוע בערך (קצת יותר ) נדגמתי טלפונית, השאלות היו די מכוונות "אם X יקים מפלגה חדשה שתרוץ לכנסת האם תשקלי הצבעה עבורה?"
עניתי לא יודעת.
כי אני לא יודעת מה המצע שלה
אני לא יודעת מי הדמויות המרכזיות שם
אני באמת לא יודעת אם זו אופציה מבחינתי .
אני מניחה שחלק מהציבור ענה "כן בטוח" או "בשום פנים ואופן לא"
אם יוזם הסקר באמת מסתמך על סקר מהסוג הזה- כחלק מתהליך קבלת ההחלטות שלו?---- הוא בבעיה.

בואי נגיד שאנחנו לא מתבשמים מהם

זה נעים לראות שהמגמה של העלייה נמשכת,
אבל כמובן שאת צודקת כי יש עדיין המון זמן עד לבחירות
וגם אם הן היו נערכות היום, הסקר הזה היה נלקח בערבון מוגבל.
מה גם שקשה לסמוך על התשובות של הנשאלים בסקר כאשר הם כל יום משנים את דעתם לפי הלך הרוחות בפייסבוק. האנשים לא קוראים מצעים ולא מתעניינים בחוקים ולא ממש יודעים מה כל חבר כנסת עושה במליאה או בוועדות השונות. בסך הכל האנשים ניזונים ממה שהם קוראים בפייסבוק מאושיות הפייסבוק שממלאים את הדפים בהגיגים.
אבל, יחד עם זאת, בלי קשר למצע של מפלגה כזאת או אחרת,
אני כן מזהה מיאוס אצל הציבור מההתנהלות של המשפחה הקיסרית.
גם אם הוא ראש הממשלה הטוב ביותר שהיה כאן אי פעם וגם אם מצבנו מעולם לא היה טוב יותר וגם אם אין כלום כי לא היה כלום, עדיין מתפשטת בציבור תחושה של מיאוס ושל גועל נפש מההתנהגות וההתנהלות של המשפחה המלכותית. זה מחלחל ברובדים שונים בציבור מלבד אצל הגרעין הקשה והמסורס שימשיך להצביע לביבי גם אם יהיה מאחורי סורג ובריח. כן, יש כאלה. שמעתי אותם במו אוזניי.
בכל אופן, בקרב ציבור רחב, לאט לאט מחלחלת העובדה שהשמש לא תדעך
והעולם לא יתמוטט ויקרוס לתוך עצמו, אם נתניהו לא יהיה ראש ממשלה יותר.
אצל כל החברים שלנו, ליכודניקים מוצהרים לשעבר, אצל כולם יש מיאוס כזה שלא נעים לי אפילו לכתוב מה שהם חושבים עליו. אפילו במשפחה שלי הגרעין הקשה של הליכוד מח"ל נטשו לטובת ליברמן וכחלון. אנחנו עברנו ללפיד, ככה שממשפחה גדולה תומכת ליכוד לשעבר, לא נשאר אפילו תומך אחד.
אז נכון, אסור להתבשם מהסקרים,
אבל המגמה ברורה וצריך שיקרה משהו יוצא דופן כמו הסכם שלום עם הפלשתינאים או לחילופין מלחמה אזורית כוללת חס וחלילה, כדי שהמגמה תתהפך.

צורי80

New member
כשיומם ולילה מסיתים אישית נגד משפחתו של רה"מ, בטח שזה יפגע

בהם ובתפיסה הציבורית כלפייהם.
העולם לא יתמוטט ויקרוס לתוך עצמו, אם נתניהו לא יהיה ראש ממשלה יותר,
פשוט העוצמה הכלכלית של ישראל תרד, וכתוצאה מכך המעמד המדיני והפוליטי של ישראל ירד.

בישראל, עד שנת 2018 לפחות, מפלגה לא מחזיקה בשלטון יותר משתי קדנציות, הליכוד מחזיק כבר שלוש קדנציות, כך שזו משימה כמעט בלתי אפשרית לנצח שוב.
מצד שני, ההיסטוריה של מדינת ישראל מראה שמפלגות מרכז מחזיקות מעמד קדנציה אחת או שתיים, כך שכנראה לא נראה את יש עתיד בכנסת הבאה.

לא נראה את יש עתיד בכנסת הבאה ?

ככל שהליכוד ישלם אתנן גבוה יותר לחרדים
הוא מגדיל את הסיכויים של יש עתיד לא רק לשרוד אלא מעבר לכך.

אין לך מושג ויכולת להעריך מה תהיה העוצמה הכלכלית או הבטחונית או הפוליטית של ישראל אם לא נתניהו יהיה רה"מ אלא דמות אחרת .

מסיתים אישית נגד משפחתו של רה"מ?
כל המילים נכונות
גם אישית
גם משפחתו (רעיית המלך ואחד הנסיכים)
ומסיתים -זה עניין של נקודת מבט- אפשר להגיד באותה נשימה----

כל עוד שהתקשורת דואגת להציב מראה מול ההתנהלות המושחתת הנהנתנית הבזבזנית ,העושקת, של משפחת נתניהו ----במקום המילה מסיתים.
בכל אות של הא-ב בעברית תמצא אירוע שקשור למשפחת המלוכה. ואלו לא בדיוק כתרים לשבחם.

Ron W

New member
אישית נתניהו כמוך הוא שמסית ההאשמות נגדו אינן בגדר הסתה

מה פרוש הסתה הרי מביאים עובדות ובית משפט מוכיח שאשתו
פגעה בהתנהלות מעון ראש הממשלה ומביאים הקלטות שבנו
מתנהל באופן מביש - זו לא הסתה אלא מציאות שאתה חלק ממנה
נסיון לסתום פיות ולמנוע ביקורת - אתם אלו שמסיתים נגד השמאל
נתניהו ערער את המוסר במדינה ביזה את התקשורת המשטרה
מוסד הנשיאות רמטכל ושר ביטחון - מבחינתנו זהו פגע רע
שטרם נראה כדוגמתו במדינה.

dory141

New member
ערך הסקרים הוא לא גדול

הרבה לפני עידן האינטרנט והמדיה החברתית, הם שיקפו דעת קהל בפרק זמן מסוים, לרוב עקב מאורע אקטואלי או סדרת מאורעות שכאלה.
אני כמדיניות, לא משתתף בסקרים. מה יוצא לי מזה? כלום. עוד מספר בשורה, זהו.

חביף

New member
בן כספית טחן את הסקרים במעריב

יאיר לפיד הוא תחלופה גרועה במיוחד לביבי, אז מה כבר יש להגיד?

shayCn

New member
לא למדנו כלום מסקרים אחרי הבחירות האחרונות?

וסליחה על החוסר פמיניסטיות, אבל לא ראיתי טביעת אצבע חזקה של אישה בפוליטיקה שלנו, כזו שתסחוף מדינה שלמה על הגב, בטח ובטח לא השרה לשוויון חברתי גמליאל ובטח שלא מירי רגב הצעקנית והמתבהמת. אם כבר, שרן השכל לוקחת אותן בהליכה אבל היא לא מספיק מוכרת ויכולה. האמת שכיום גם אין גבר שיכול לסחוף אחריו את כל המדינה.

למעלה