סקרים רבותיי סקרים

789-מתקדמים....

אני כתבתי קודם
ואחזור שוב
שהיא יצאה לא טוב.
לא מאחלים לאיש תמות 2X
אפילו אם הוא לא ממש "בן אדם" בהתנהגותו.

אבל----- צריך להסתכל על הקונטקס הכללי
צריך לראות את ההתנהלות שלו של "לפני"
וסיטואציות אחרות, והתבטאויות אחרות שלו
וכמה פעמים הורחק מהאולם
וכמה פעמים התעמת בשפת ביבים עם אחרים.

הכל לגופו של נושא,תראי לי נקודתית את שפת הביבים בכל סיטואציה

במקרה הנדון,אני זוכרת שכבר ברגע האמת לא הבנתי מדוע הטענות מופנות אל אורן חזן ולא אל קארין אלהרר

אם אכן לעג לנכותה של קארין אלהרר,ברור שזה דבר שלא ייעשה,השאלה מה בדיוק היה שם בפועל.

גם כאשר עיסאווי הצביע,רואים ש אלהרר עסוקה בטלפון הנייד שלה

יש לו מזל שהוא נכנס לפה של קארין אלהרר ולא לפה שלי

הדפקט הזה היה יוצא בשן ועין.
לא מתבייש ככה ללעוג לאישה צעירה שהיא נכה?
למה מי הוא בכלל?
סרסור בעברו שרק אלוהים יודע איך הגיע לכנסת.
יחד עם זאת, אני מבינה שהעולם הולך ומשתנה
ואנשים בוחרים באנשים גסי רוח, קולניים, מגעילים, מטורללים, בעלי כריזמה שלילית ובעיקר כאלה שאין להם אלוהים. ככה בחרו בטראמפ למרות שהוא לעג לאיש נכה וכל אמריקה כעסה ולמרות שהוא דיבר בגסות ובבוטות על נשים. אז מסתבר שזה פועל היטב על אוכלוסיה מאוד מסויימת בציבור שנהנית מהגסות
הזאת. אין לי הסבר אחר לתופעה המכוערת הזאת.

היא התעצבנה שהוא טוען להצבעה כפולה

אז מה? אסור לה להתעצבן?
מה פתאום הוא מאשים אותה בהצבעה כפולה?
ברור שהיא תפתח עליו פה למרות שבסערת רוחה אולי היא אמרה לו דברים שלא היו צריכים להיאמר אבל הוא הוכיח שהוא לא ג'נטלמן אלא בחור פוחז וריקני. בקיצור, פושטק בלשון הסבתות שלנו.

האשים את עיסאווי בהצבעה כפולה,מותר לו!

בינתיים ה׳פושטקיות״ היתה מצידה

מזתומרת התעצבנה?אולי גם תשרוף את המליאה כי התעצבנה?!

אני ראיתי את נכותה שבלב וזה היה מכוער!

מה מותר לו???

מותר לו להאשים בהצבעה כפולה???
איפה זה כתוב שמותר להאשים מישהו בדבר כזה?
מותר להאשים בגניבה?
מותר להאשים במעילה?
מותר להאשים בשוחד?
מה נסגר?
כל זמן שזה מישהו מהליכוד את ממש מוכנה לשכב עבורו על הגדר גם כשהוא ממש היה לא בסדר.
אני ואחותו אומרות כל הזמן שהיא לא הייתה צריכה לקלל אבל מה שהוא עשה היה פי כמה וכמה יותר מכוער וחבל שאת יוצאת להגנתו כי הוא לא ראוי לשום הגנה מאף אחד.

DogsPCI

New member
ההתנהגות שלו היא חרפה בכל קנה מידה...

&nbsp
אין לי מושג איך יש על זה דיון בכלל.
&nbsp
ואין לי מושג 2, מה הקשר בין ההתנהגות של חברת הכנסת - לשלו? כאילו... אם היא - גם - לא בסדר, זה מנקה משהו ממנו? אין מילים...
&nbsp
&nbsp
ולגביה, התנהגות אנושית טבעית. אל מול ישות עכורה שכזו.
שלא נדע עוד צער.
&nbsp
&nbsp

זה לא "אם אכן" ---יש ועדת אתיקה שקבעה ש"כן"ולא תקין.

הוועדה סבורה כי לאור העובדה שאין מדובר במעידה חד פעמית או בפליטת פה חריגה, אלא במספר רב של מקרים בהם חה"כ חזן מתנהל ומתבטא באופן ובסגנון שאין לקבלם, ולאור הנזק שגורמת התנהגותו, כפי שמשתקפת בקובלנות, לתדמיתה של הכנסת, מן הראוי להחמיר בסנקציה שתוטל עליו. לפיכך החליטה ועדת האתיקה, בתוקף סמכותה לפי סעיף 13ד)ד()4 )לחוק החסינות, להטיל על חה"כ אורן חזן הרחקה מישיבות מליאת הכנסת ומישיבות ועדות הכנסת לתקופה של ארבעה שבועות, מיום חמישי 3 בדצמבר 2015 עד יום חמישי 31 בדצמבר 2015 .יובהר כי חה"כ חזן יהיה רשאי להיכנס למליאה ולוועדות לצורך הצבעה בלבד.

מתוך החלטות ועדת האתיקה של הכנסת -ראי סעיפים 10 והלאה

עובדה שועדת האתיקה לא קיבלה את דבריו והשעתה אותו ונזפה.

מה זה חשוב מה הוא אמר, או כאילו התנצל...

ב2015 אולי הייתה הפעם הראשונה שהוא הורחק.

אבל לא הפעם האחרונה- כי ממש לפני כמה חודשים ביולי2017 שוב הוא היה הנושא של הנזיפה ושוב היה סיבוב שני

אז הוא למד לקח?
מה פתאום כי באוקטובר 2017 הוא התבטא בגסות לגבי ח"כ זהבה גלאון, ואפילו ח"כ מסיעתו (יהודה גליק) חשב שזה לא ראוי והעיר לו "מתבייש שכך מתבטא חבר בכנסת ישראל בכלל ומסיעת הליכוד בפרט. טינוף השיח הציבורי באופן הכי רדוד ומגעיל שאפשר"

זה חשוב מאד מה הוא אמר

אני מסכימה עם דבריו לגבי המוסר הכפול שקיים בהתייחסות אליו ובהתייחסות אל אחרים.

נקודתית,קארין אלהרר התנהגה בצורה מכוערת,אבל היא ׳הנכה׳ ׳הצדיקה׳ ואילו חזן הוא הפושתק ולא משנה מה עשה,אמר או לא אמר

מוסר כפול!

למעלה