סמוטריץ' מזכיר לליברמן בזכות מי הוא כאן

אתה ממשיך לשקר. גם אבותינו היו חלק משומרי היהודות 2000 שנה

אבל
אנחנו שנעשינו משכילים בנינו את הארץ והקמנו את המדינה וכל מה שיש בה.
אדון ליצמן וראש הכנופיה השחורה אלתר הם רק טפילים אוכלי חינם ושודדי הציבור.
הם ועכן הכרמי אותו זבל.

marabo

Well-known member
אבותיכם שמסרו נפשם על שמירת דת ישראל מתהפכים בקברותיהם

כשהם רואים את שינאתכם לשומרי התורה וללומדי התורה.
מי שמוצץ את דמו של הציבור זה השלטון הקומינסטי שהקמתם כאן ששודד למעלה מ 50% מהכנסתו של האזרח בישראל ושם עליו מיסים עקיפים מטורפים.
אתם מוצצי הדם העלוקות האמיתיים.
סוציאל דמוקרטיה - עלאאק...

marabo

Well-known member
סמוטריץ' צודק, אתם החילונים שוכחים בזכות מי אתם יהודים

מי עלה על המוקד במשך 2000 שנה כדי לשמור על העם היהודי.
תתביישו לכם עם היחס שלכם לדת ישראל ולשומרי התורה.

evglev1

Well-known member
מנהל
אבותינו היו יהודים לא פחות מאבותיכם

כל החילוניים הם צאצאים של יהודים הדוקים כמוכם, יש כאלה שקיבלו את הקידמה ויש כאלה שלא, אבל לפני המאה ה-18 כולם שמרו על היהדות. גם אבותינו וגם אבותיכם עלו על מוקד. למעשה אתם לא מכירים בצאצאים של אלה שעלו על מוקד בספרד כיהודים כי אבותיהם התנצרו או התחזו לנוצרים כדי להישאר.

סמוטריץ כאן בזכות מפאי והסוציאליסטים שהקימו את ישראל.

החרדים הם הפסולת שנשארה אחרי שרוב היהודים פנו להשכלה .

marabo

Well-known member
בחלומות הלילה

מפא"י והסוציאליסטים רצחו את דה האן וסיבכו אותנו במלחמות עם העולם הערבי עד אין קץ.
בלעדיכם היה יכול להיות כאן גן עדן.

אני עדיין לא הבנתי מה ליברמן רוצה

הוא רוצה את חוק הגיוס? בסדר. שימלה אותו להצבעה בכנסת גם בלי התחייבות קואליציונית. השמאל ומפחגתו יצביעו בעד ואולי יהיה לחוק הזה סיכוי לעבור.

אבל האם באמת ליברמן שואף לכך שכל בחור ישיבה חרדי יתגייסן , גם בניגוד לרצונו? האם באמת הצבא רוצה ויכול לקליטת כמות כזו של בחורים חרדיים? גם מבחינת הצרכים התרבותיים שלהם וגם מצד חוסר המוטיבציה שלהם ליטול חלק?!
ואם מדברים בשם השוויון - מה עם האזרחים הערביים? למה הם מקבלים פטור מגייס אוטומטי על רקע גזעי?!
היהדות החרדית הובילה מחאה נגד כליאת יהודי ברית המועצות בתקופת מסך הברזל. נערכו לא מעט הפגנות בארהב שאורגנו בידי חבד ואחרים. נעשתה עבודה בתוך בריהמ להנדסת היהדות. אי אפשר גם להתעלם מכך שחלק מהעולים אינם יהודים אלא רק צאצאי יהודים. והקשר שלהם ליהדות ולעם היהודי רחוק מאד. העליה שלהם נבעה בעיקר ממצוקה כלכלית.
ליברמן מנסה להגיד בציבור החרדי שהוא ציבור טוב מעיקרו.. את נושא הגיוס צריך איכשהו לפתור. אני בעד שכולם יתגייסן אל יש צורך - אבל לא בכפייה ולא במלחמות ובטח לא בהסתה פרועה נגד אוכלוסיה, שברובה היא אוכלוסיה טובה.

marabo

Well-known member
ליברמן פשוט מנסה לקחת קצת בוחרים מלפיד

הוא מבין שמאגר הרוסים הזקנים שבוחרים בו הולך ומדלדל עם השנים אז הוא מנסה לגייס כוחות חדשים.

זה עצוב שאנשים מנסים לצבור כח

פוליטי כשהם נישאים על גלי שינאה שהם בעצמם מייצרים.
אם אני אקח אמירות של לפיד ובמקום המילה "חרדים" אני אומר "ערבים" הרי שמיד יאשימו אותי בגזענות.
ואם הייתי רוצה לרוץ לכנסת - בגץ היה מונע ממני מתוקף חוק הגזענות.
אז למה להסית נגד ציבור שלם זה בסדר?!
מי שרוצה שיוויון בגיוס לכולם - דיכליל גם ערבים.
אם זה רק יהודים - הרי שמדובר בחוק גזעני.
ואם ברור שאי אפשר ולא כדאי לגייס בחורים ערביים - אולי נבין שלא כדאי גם לגייס חרדים. בטח לא בכפייה.

evglev1

Well-known member
מנהל
החוק של ליברמן רחוק מגיוס כולל של כל החרדים

הצבא גיבש את החוק בהתאם לצרכים ולכל השיקולים והוא נוח מאוד לחרדים, רק ליצמן והרב מגור רוצים לעגן בחוק פטור גורף ובלתי מוגבל של חרדים.

Tulipnoir

New member
לצערי,בגלל סוג זה של סמרטוטוביץ,יש שינאה לחרדים.

בל ישכח סמרטוטוביץ שנחשד ע"י השב"כ בפעילות פלילית בסגנון "נוער הזוועות" ,חבל לימים הקיצוני ועוד.
גם היום שחבר לרב פרץ, יש לו סיכסוכים .הרב פרץ מתון ושקט ואילי סמרטוטוביץ קולני ואגרסיבי.
אינני יודע מי מסוכן יותר בשקת הפוליטית ,הימין הקיצוני ,הכוללים אותו ואת בן גביר או ה0מול הרדיקאלי.
שני גופים אלה של עקומת גאוס מבאישים את ריחינו בעולם.

למעלה