סליחה רבה ..

סליחה רבה ..../images/Emo4.gif

קסנדרה..(ארג!!!~מזכירה לעצמי להפסיק לשכוח את השם שלך~) הנה הפרק הראשון של הפיק... זו ממש בעיה כי אני לא יודעת לאיפה הגעתי בפירסום!
מישהו מפה יודע? (מדובר על פיק רוונה רייבנקלו) בכל אופן.. אני אראה עד איפה אני יכולה לפרסם מחר.. כרגע אבא שלי רוצה שאני אלך לישון..
(^$#^$!^$!!! הורים..) וא...אולי יש לך אודיגו?!
אוף!תורידי איסקיו!

אין לי אודיגו.../images/Emo104.gif

קיבלתי. אני אמסור בחזרה בהקדם. קוראים לי עינת, אבל אם בא לך, את יכולה לקרוא לי ליליאס- אני נמנסה לגרום לכל הפורום לקרוא לי ככה... מכל מקום, הפיק שלך ברמה מקצועית, ואפשר לומר שאת מגיעה לרמה של רולינג ואפילו עולה עליה. את חייבת לכתוב משהו מעבר לפיקים!!

visbond

New member
סיפור ממש ממש יפה../images/Emo107.gif

הסיפור ממש יפה והביטוי גם יפה ויש לי המלצה קטנה כשאתם כותבים שמישעו חושב נעוג לסמן את זה כך´היא נראת ממש טוב´ חשב דאדלי ולא "היא נראת ממש טוב" מפני שהסמן"" מסמן דיבור ואילו זה´´ מסמן מחשבה ואז לא חייב לרשום מי חשב מפני שזה ברור מהטקסט חוץ מזה הראיון ממש טוב ליליאס הסגנון ביטוי שלך מוצא חן בעיני אז אם יש לך זמן אולי תוכלי לעזור לי ולבטות את הביטוי הסופי אחרי אאווין הרוהירית מסיימת אותו הפרק הראשון נמצא למטה ואת יכולה לקרוא ולהכלית עם הראיון מוצא חן בעיניך

^-^ קראת לי ליליאס! ../images/Emo26.gif../images/Emo104.gif

בסדר, אני אקרא ואראה אם יש בכלל מה לתקן... ברוב המקרים אין צורך בכלל...

Sandrin

New member
יש המשך מאז הפרסום הקודם? ../images/Emo142.gif

יש המשך, או שזה פשוט פירסום חדש? אולי פשוט שיפוץ, כמו בססמ"ת? (שימו לב: ארבע הודעות חדשות שלמות בשבוע! אנחנו משתפרים
).

Sandrin

New member
../images/Emo142.gif קישור לססמ"ת... ../images/Emo142.gif

נסיון כושל לגרום למישהו לקרוא אותו.

Sandrin

New member
../images/Emo142.gif סממ"ת, לא ססמ"ת ../images/Emo142.gif

סוף מעשה במחשבת תתחילה.

Pomo girl

New member
יפהההה....*מתרשמת*

קראתי אותו לפני הרבה זמן עוד לפני שהצטרפתי לפורום, כלומר, לפני שכתבתי שאני חדשה וכל זה בלה בלה בלה... וזה ממש יפה...למשל, אני (*מסתכלת עלייך במבט מעריץ*) לא יכולה לעשות דבר כזה, למרות שבימים אלה אני כותבת פיק שנראה לי יצא הפיק הכי טוב שכתבתי עד עכשיו...את השם אני יאמר בסוף, אחרי שאני יוציא אותו...=]

Pomo girl

New member
רוונה ריבנקלו...כמובן...=]

ואני עדיין לא יודעת מי מבין שתיכן כתבה אותו...ממ...רמז קטן...*מעפעפת בריסים ומסתכלת על הסביבה במבט של חפה-מפשע*

אני כמובן!../images/Emo34.gif

סינדרין סתם ניצלה את הטופיק החף מפשע שלי למטרות אישיות באכזריות!´^´
אני שמחה שאת אוהבת את הפיק!

סנדרין

New member
../images/Emo10.gif../images/Emo142.gif אני../images/Emo35.gif../images/Emo2.gif../images/Emo142.gif

אמממ... ככה זה כשלא קוראים את הפיק שלך - אני יושבת ומשקיעה, ואף אחד לא קורא ברצינות.

Pomo girl

New member
איך לא?!../images/Emo12.gif

עוא כאזע יפע!!!!!!!
יש לו עמשך? עה? עה? <נע-לע-לשים-לב...רק תזכורת...=]> מישעי מוכנה לתת לי עת העיסקיו שלע?! <עתם מבינים...לע ישנתי ערבא עתמול בלילע...
...העורים שלי יצעו...
כפול...>

למעלה