סופש של NBA

FrecCo

Member
עברתי על רשימת הפצועים, פשוט זה לא מוכיח כלום

גם אני כמובן לא הבאתי הוכחות לכלום, הדרך היחידה להוכיח היא לגבות במחקרים וזה מה שהצעתי (מעבר לזה שלא הצעתי שרק סופרסטארים נפצעים אלא ששחקני חמישייה, שעליהם רוב העומס. תוסיף את באטלר ותסווג מחדש לפי שחקני חמישייה לעומת ספסל, ותגלה שהרוב בחמישייה).
&nbsp
בלי קשר, גם אם תמצא 100 שחקנים שישבו על הספסל ונפצעו בגלל חוסר מזל, זה לא מחזק או מחליש את הטענה שעומס דקות מעלה את הסיכוי לפציעות (על פניה טענה שהיא לא רק הגיונית אלא היא גם עובדתית, אבל בשביל שזו תהיה שאלה הוגנת צריך לנסח אותה לפי כמות הדקות האפשריות בNBA).
&nbsp
יכול להיות שנגלה שהעומס הוא לא הגורם המשמעותי, אני פשוט תוהה באיזה שלב מישהו יגיד שהפציעות הן יותר מדי, ויחליט לחקור את זה לעומק כדי לנסות לשנות משהו.

rapgamer4ever

New member
הקטע שגם הכוכבים שנפצעו- אין לזה קשר לעומס מצטבר

היוורד נפצע 3 דקות בתוך העונה.
קונלי שיחק כולה 31 דקות למשחק, 12 משחקים בלבד.
קוואי היה אמור לחזור מהפציעה לפני חודשים וחוסר היכולת שלו להתאושש בטח לא קשורה לאיזשהו עומס של דקות.
באטלר נפצע דוקא אחרי מנוחת אולסטאר ארוכה (אגב הוא לא גמר את העונה, בוא נקווה לפחות).
בזינגה משחק 32 דקות למשחק, לא נשמע לי הגיוני להכריח שחקנים לשחק פחות מזה.
&nbsp
היחיד בחבורה שכביכול הפציעה שלו הייתה אולי נחסכת תחת מגבלת דקות זה קאזינס. או שכן או שלא...
יש היום טרנד לתלות את כל הפציעות בעומס מצטבר, למרות שזה לא הגורם במרבית המקרים. אני מתחבר עם מה שליאור אמר לגבי האינטנסיביות של המשחק שהיא גבוהה היום יותר מאי פעם. לדעתי זה הגורם העיקרי לעלייה בכמות הפציעות.

OrEl74

Well-known member
מנהל
תמשיך לריב עם האישה

מסתבר שזה מוציא ממך דברים טובים עבורינו

fatnoam

Active member
:( עזוב ת׳ריב ההאנגאובר היה קשוח

נראה לי היתה וודקה מקולקלת
אני עומד בבית מול הבר שלי - גרייגוס, סטולי עלית דברים טובים
מתקשר לחבר שאני בא אליו לשתות לפני הבר שואל אותו מה להביא הוא אומר לי ״אל תדאג יש חצי בקבוק וודקה במקפיא רק תבוא״
&nbsp
מגיע וזה פינלנדיה.
פאקינג פינלנדיה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
אתה מדבר עם האדם הלא נכון בנושא הזה

מבחינתי הכל אותו שיט
&nbsp
מאחל לך לא לריב עם האישה ולא להתעצבן מפאקינג פילנדניה
אבל יחד עם זאת, הרבה לילות NBA מהנה

למעלה