סופשבוע רגוע... not

עוגות

טורט תפוזים עם רוטב שוקולד תפוז

שבלולי שמרים קינמון סוכר חום עם זיגוג לימוני

Dr T noki

New member
אצלנו אוכלים בעיקר את כמויות הבישולים של אתמול ושלשום

עקב כמויות גדולות...פשטידת ירוקים, קציצות חצילים, פלאפל עדשים שחורות מונבטות בציפוי שומשום לבן ושחור, תפוחי אדמה ובטטה בתנור.

נוספו :
-ממולאים (קישואים עגולים ופלפלים אדומים) ובתוכם קינואה 3 צבעים ובורגול עם בצל מטוגן ופנים הקישואים קצוצים, שבבי סויה, תיבול חזק בסגנון מג׳דרה שוחים ברוטב רכז רימונים ומים
- שארית המילוי הוקפצה עם גזר מגורד, עדשים שחורות מונבטות וקוביות משמשים מיובשים
- הסלט הקבוע האהוב עלינו של בצל סגול קצוץ, אבוקדו, עגבניות קצוצות, כוסברה וקוביות פלפלים אדומים, מלח, שמן זית ושמן אבוקדו.
- לקינוח תותים או סלט פירות (תלוי בבשלות הבננות)

עוד בתכנית: למחר...
מרק כלשהו
אולי פסטה או מוקפץ
קדירת תפוחי אדמה ובצל בתנור

סופ״ש חמים ונעים

Dr T noki

New member
והיום - הלכתי על ממולאים

- דלורית חצויה ממולאת בתערובת 5 דגנים מוקפצת עם בצל אדום ולבן בשמן זית ופנים הדלורית קצוץ ופטרוזיליה קצוצה, מלמעלה פרמזן טבעונית ופירורי לחם
- פטריות פורטובלו ענקיות ממולאות בממרח אגוזי מלך, בצל מטוגן ועדשים שחורות מונבטות, עם ציפוי שמרי בירה, פרמזן טבעונית ומעט פירורי לחם עם אורגנו וטימין
- שארית הממולאים של אתמול עם הקינואה והבורגול . טעים יותר ביום שאחרי...יצאו ממש מוצלחים.
- קדירת בצל ותפוחי אדמה חתוכים לרבעים, שום, ברוטב סילאן, סויה שמן זית, לזמן רב בתנור. בפעם הבאה - צריכה לרכוש לי קדירת חרס, נראה לי שזה מתאים
- ניוקי 3 צבעים ו״ורניקס״ תפו״א ברוטב של בצל סגול ולבן מטוגן בשמן זית, עגבניות שרי קצוצות, עגבניה מגורדת , שום כתוש, ממרח עגבניות מיובשות וממרח פורטובלו, קובית בזיליקום, מלח פלפל.

לא היה מקום לקינוח...

Dr T noki

New member
יש אחד מתבגר שגר במקרר

כלומר אוכל כל שעה בערך...
אני תוהה מתי זה יתבטא בגובה ולא במידת הנעליים

חוץ מזה, בחורף אוכלים הרבה יותר תבשילים, גם בערב ופחות סלטים.
וגם - נשאר לכל השבוע
ולסיכום - אני פולניה. עושה הרבה אוכל מחשש שלא ישאר

Dr T noki

New member
ולארוחת ערב לחמניות שיפון וריבת תפוזים אדומים וכתומים

אצלנו מרק עדשים

דאל עם קוביות דלורית והרבה שום

והרבה הרבה מטחי גשם

ladybug6

New member
כאן שילוב כוחות

ארחנו בפורום מצומצם אצלנו. אמא שלו הביאה אורז בסמטי, אורז ירוק פרסי (עם פול ירוק ומלא שמיר יבש ותפוחי אדמה שרופים בתחתית), תבשיל פול ולבבות ארטישוק ברוטב אדום עם לימון פרסי, אפונה ברוטב עגבניות.
התרומה הצנועה שלי היתה סלט עדשים חומות אורגניות עם עגבניות שרי ליקופן וכוסברה ובצל, סלט כרוב חמצמץ כמו של חומוסיות, אצבעות תפוחי אדמה אפויים בשמן זית ותבלינים, וסלט חסה עם רוטב ויניגרט, חמוציות ופקאנים.
לקינוח עוגיות שוקולד צ'יפס שהכנתי לפני שבוע והקפאתי חלק, ותותים טריים.
&nbsp
היה נחמד וטעים ומשעשע ופיצית הקטנה נהנתה ואכלה המון וצחקקה כל הערב, אבל וואו, איך אני שמחה שהיום נגמר ואני על הספה סוף כל סוף...

למעלה