נתניהו: 7 באוקטובר לא הייתה שואה, לא בגלל היעדר כוונה - אלא בגלל היעדר יכולת

הפרבולה1

Well-known member
אם הוא מתנה את הטיפול ביוקר המחיה לאחרי הכניסה לרפיח אז שיעוף ממשרד האצר לקיבינימט.

הכניסה לרפיח זה הרבה יותר דחוף מטיפול ביוקר המחייה . מה גם שהכנעת האויב בעזה כמה שיותר מהר יכולה לסייע גם בהפחתת יוקר המחיה שנובעת בין היתר מהוצאות של המילחמה.

Cranio

Active member
הכניסה לרפיח זה הרבה יותר דחוף מטיפול ביוקר המחייה . מה גם שהכנעת האויב בעזה כמה שיותר מהר יכולה לסייע גם בהפחתת יוקר המחיה שנובעת בין היתר מהוצאות של המילחמה.
|פנים|
למה אני מוקף באדיוטים? !

הפרבולה1

Well-known member
|פנים|
למה אני מוקף באדיוטים? !
תעשה חשבון , כל מיירט של כיפת ברזל עולה 50000$ , אם אנחנו מקדימים ומשמידים את המשגרים במעבר רפיח שהם החלו למקם שם לפני שהם יורים אז חוסכים עשרות אלפי $ שיכולים להיות מופנים לטיפול ביוקר המחייה.

ככל שאתה פוגע באויב העזתי יותר אפשר להקדים ולשקם עוד את עוטף עזה ולהחזיר לשם תושבים שכעת שוכנים במקומות שונים כולל בתי מלון ומצמצמים את אפשרות הדיור לחסרי דיור שזה גורם ליקור מחירי השכירות והדיור שמשפעים חזק על מדד המחירים לצרכן לכן חיסול האויב הנאונאצי בעזה - תורם להורדת יוקר מחירי הדיור והשכירות.

בנוסף חידוש החקלאות בעוטף עזה מגדיל את היצע הירקות והפרות המקומי והורדת מחיריהם בשוק .

ככה נלחמים ביוקר המחייה! על די חיסול הגורם הישיר ( האויב בעזה ובלבנון ) , ולא על ידי כפיה על יצרנים למכור במחירי הפסד ו\או סיבסוד של מוצרים על חשבון משלם המיסים הישראלי, ו\או יבוא מקביל של מוצרים מחו"ל כביכול כדי להגדיל תחרות , אבל במחיר כבד של הגדלת תלותינו בכל מיני מדינות עויינות ופגיעה בייצור המקומי וגידול באבטלה אצלינו.

Cranio

Active member
תעשה חשבון , כל מיירט של כיפת ברזל עולה 50000$ , אם אנחנו מקדימים ומשמידים את המשגרים במעבר רפיח שהם החלו למקם שם לפני שהם יורים אז חוסכים עשרות אלפי $ שיכולים להיות מופנים לטיפול ביוקר המחייה.

ככל שאתה פוגע באויב העזתי יותר אפשר להקדים ולשקם עוד את עוטף עזה ולהחזיר לשם תושבים שכעת שוכנים במקומות שונים כולל בתי מלון ומצמצמים את אפשרות הדיור לחסרי דיור שזה גורם ליקור מחירי השכירות והדיור שמשפעים חזק על מדד המחירים לצרכן לכן חיסול האויב הנאונאצי בעזה - תורם להורדת יוקר מחירי הדיור והשכירות.

בנוסף חידוש החקלאות בעוטף עזה מגדיל את היצע הירקות והפרות המקומי והורדת מחיריהם בשוק .

ככה נלחמים ביוקר המחייה! על די חיסול הגורם הישיר ( האויב בעזה ובלבנון ) , ולא על ידי כפיה על יצרנים למכור במחירי הפסד ו\או סיבסוד של מוצרים על חשבון משלם המיסים הישראלי, ו\או יבוא מקביל של מוצרים מחו"ל כביכול כדי להגדיל תחרות , אבל במחיר כבד של הגדלת תלותינו בכל מיני מדינות עויינות ופגיעה בייצור המקומי וגידול באבטלה אצלינו.
אולי תחליף אותו כדי שתחסלו את מדינת ישראל יותר מהר.

Harrington

Well-known member
מנהל
נתניהו ממשיך עם ההתפתלויות המטומטמות כדי לברוח מהאחריות שלו למחדל השבעה באוקטובר .
רק נזכיר לחובבי ז'אנר האמת והעובדות, שנתניהו הצהיר שיעסוק בנושא האחריות בתום המלחמה. בדיוק אגב כפי שתוקפיו טוענים שצריך להיעשות ביחס לגנרלים ;-).

אין בדבריו אם כן שום בריחה מאחריות, שכן זה פשוט לא רלוונטי כרגע. יש עם זאת בהתקפות הפבלוביות על דבריו בריחה מהתעסקות עם התוכן, המהות. ההתקפה נועדה רק לערפל את קשיי הכותב להתייחס עניינית או החלטתו להימנע מכך.

סטילהוק1

Well-known member
רק נזכיר לחובבי ז'אנר האמת והעובדות, שנתניהו הצהיר שיעסוק בנושא האחריות בתום המלחמה. בדיוק אגב כפי שתוקפיו טוענים שצריך להיעשות ביחס לגנרלים ;-).

אין בדבריו אם כן שום בריחה מאחריות, שכן זה פשוט לא רלוונטי כרגע. יש עם זאת בהתקפות הפבלוביות על דבריו בריחה מהתעסקות עם התוכן, המהות. ההתקפה נועדה רק לערפל את קשיי הכותב להתייחס עניינית או החלטתו להימנע מכך.
השמאלנים העלובים והמושחתים יעשו הכל כדי להשאיר את אנשי הקונספציה השמאלנית התבוסתנית הישנה בתפקידם ולפטר רק את כל מי שנגד הקונספציה האסונית הזאת שהביא עלינו השמאל.

Harrington

Well-known member
מנהל
השמאלנים העלובים והמושחתים יעשו הכל כדי להשאיר את אנשי הקונספציה השמאלנית התבוסתנית הישנה בתפקידם ולפטר רק את כל מי שנגד הקונספציה האסונית הזאת שהביא עלינו השמאל.
יש להם בעיה והיא ש'רואים להם'. המרצע יצא מהשק. המגמתיות של התקשורת הישראלית והדיפ-סטייט חשופים כיום לכל ונדונים בציבור הרחב. ספק אם יוכלו להמשיך עם התעמולה שלהם ופועלם האנטי-ישראלי עוד זמן רב במצב הזה. הם כמובן ינסו מבחינתם, אתה לגמרי צודק בקטע הזה. אבל המצב לא דומה לכפי שהיה לפני שנה ולאורך עשרות שנים.

xyxy210

Active member

בלי מילים.....
1715078211776.png
כל 6 דקות - פוסט.
ללא ספק בוט.
אבל בוט לא מוצלח.
מהיום "מיציתי הוא BOOTABLE"
כל מי שיש לו בעיה במ.ה מיצי יוכל לעזור לו באיתחול המערכת כי הוא "דיסק ניתן לאתחול" - Bootable Disk.
כבוד מיצי. והרבה.

Harrington

Well-known member
מנהל
בלי מילים.....
אשרינו שזכינו.
כל 6 דקות - פוסט.
ועל רוב הפוסטים, תגובה שלך :). 99% מהן תגובות השמצה/התקפה נטו, ללא כל מהות או התייחסות עניינית לדברי.
ללא ספק בוט.
בנסיבות אלו אעדיף להיחשב בוט כל יום בשבוע ופעמיים בימי שלישי, מאשר לנהוג כמנהגך.
אבל בוט לא מוצלח.
מה לעשות, לא כולם יכולים להיות יפים, קדושים וטובים כמוך.
מהיום "מיציתי הוא BOOTABLE"
שוב, אשרינו שזכינו. טוב יהיה אם תכריז על מיצוי בתגובותיך. לחלופין כמובן, אשמח אם יבוא היום בו תצליח להתגבר ולהתבגר ולהתייחס עניינית לדברים, באופן שרחמנא לצלן יכול אפילו להתפתח לדיון ענייני ומעניין מעת לעת. אבל כל עוד מסוגלות זו לא קיימת ואתה יכול רק לתקוף ולהשמיץ? לא שזה מפריע לי, ממש לא ומעת לעת אני רואה בזה אתנחתא קומית חיובית מבחינתי, אבל כאמור, אשריך אם תכריז סוף סוף על מיצוי בעניין.

xyxy210

Active member
וך.

שוב, אשרינו שזכינו. טוב יהיה אם תכריז על מיצוי בתגובותיך. לחלופין כמובן, אשמח אם יבוא היום בו תצליח להתגבר ולהתבגר ולהתייחס עניינית לדברים, באופן שרחמנא לצלן יכול אפילו להתפתח לדיון ענייני ומעניין מעת לעת. אבל כל עוד מסוגלות זו לא קיימת ואתה יכול רק לתקוף ולהשמיץ?
אין בפוסטים שלך שמץ עיניין שיוכל להתפתח לדיון אמיתי ועינייני. תפנים כבר.
לא שזה מפריע לי, ממש לא ומעת לעת אני רואה בזה אתנחתא קומית חיובית מבחינתי, אבל כאמור, אשריך אם תכריז סוף סוף על מיצוי בעניין.
זה כנראה מאוד מפריע לך וטוב שכך.
אולי סוף סוף תפסיק לשקר, תפסיק להגן בכל מצב על הוד קדושתו נתניהו, תפקח עיניים ותנסה להסתכל נְכוֹחָה.
ואז..................אולי..............
החפירות יפסקו והפוסטים שלך יהיו עיניינים במידת האפשר.

Harrington

Well-known member
מנהל
אין בפוסטים שלך שמץ עיניין שיוכל להתפתח לדיון אמיתי ועינייני. תפנים כבר.
ברגע שאתה תפנים ש:
א. לצווח באותיות גדולות ומודגשות לא גורם לך להישמע חכם יותר וגם לא הופך אותך לצודק בדרך כלשהי.
ב. על אף שאני לחלוטין מודע לכך שמולך אין סיכוי ריאלי לדיון ענייני, אני עדיין מאמין בך. כן, אני יודע, גם אותי זה מעט מפתיע. אבל בכל זאת. אני מודע לשלל בעיותיך והתמודדויותיך, אבל מאמין בלב שלם שאתה מסוגל להתגבר עליהם. אז לא היום וכנראה גם לא מחר. אבל יבוא יום וזה יקרה. אני באמת ובתמים מאמין בזה. אתה תתבגר, אתה תתגבר ואתה תפתיע בפוסט ענייני לחלוטין בלי שום השמצות, התקפות ושאר מנהגים ישנים שלך שלקוחים מהשלב בגן שטרם יצאת ממנו.

אז תפנים יקירי... אני אמשיך לנסות להגיע איתך לדיון ענייני מהטעם הפשוט שאני מאמין שהנסיונות האלו בכוחם להועיל ולגרום לתת-מודע שלך להתעלות על המודע ולהצליח. עדיין לא נכנעתי ולא התייאשתי. תפנים... (אתה רואה איזה יופי המילה הזאת נקלטת גם בפונט רגיל ;-)?).
זה כנראה מאוד מפריע לך וטוב שכך.
חחח, חבל שלא התערבתי הפעם :). הלא ידוע זה מכבר שכל אימת שאכתוב על משהו שהוא לא מפריע לי, אתה תרוץ איתו שבועות ארוכים בכל תגובות ההשמצה שלך, מתוך מחשבה שזה כנראה "מאוד" מפריע לי :). מדהים איך הקטע הזה עובד כל פעם מחדש כמו שעון :).

אבל יקירי, אני באמת מתנצל אם זה כואב לך שם באזור הצרבת, אבל זה באמת שלא מפריע לי :). רק נהנה מזה מעת לעת ובשאר הזמן מתעלם. בין לבין מרחם מעומקט דליבא על כך שאתה במקום הזה ומתקשה כל כך לצאת ממנו.
אולי סוף סוף תפסיק לשקר
הממ... חוששני שזה לא יילך. בשביל להפסיק לעשות משהו אני צריך להתחיל איתו, ועם כל הרצון לעזור לך במצבך הקשה, אין לי כל כוונה להתחיל לשקר עבורך. סורי, אבל בקטע הזה תצטרך להמשיך להיות הבלעדי בתחום.
תפסיק להגן בכל מצב על הוד קדושתו נתניהו
גם את זה אני לא עושה :). אני יודע שזה נראה כך, אבל הלכה למעשה נתניהו מעניין אותי כקליפת השום :). אני פשוט לא אוהב התקפות שאין להן בסיס ומגיעות רק לצרכי ניגוח והשמצה וממקום אג'נדאי פוליטי גרידא. אז אני מגיב על כך ומתעקש שהאמת תופיע לצד השקרים והדמגוגיות. מאחר והרמה של אנשי הרל"ב כאן לא מהגבוהות, זה קורה למרבה הצער לא מעט פעמים ומתוך כך נוצרת תחושה שאני "מגן בכל מצב" וכו'. אבל הלכה למעשה כאמור, זאת לא המציאות. שוב אני מצטער שאני נאלץ לאכזבך ולהפיל תזה כל כך יפה שבנית בין אוזניך. ולא, למען הסר ספק, גם בעניין הזה לא אכפת לי אם תכתוב עוד 8,098 פעם שאני מגן "בכל מצב" וכו' :).
החפירות יפסקו והפוסטים שלך יהיו עיניינים במידת האפשר.
חחחחח, בעיית ההשלכה הנודעת חזרה לפעול בתום הפוסט :). 0 מילים ענייניות, 100% התקפות והשמצות, חפרנות בלתי נלאית בתחום הזה, והעיקר לכתוב לאחר מכן את כל הנ"ל כאילו אני עושה זאת :). אחחח יקירי, אם לא היית קיים היה צריך להמציא אותך :). למזלי ושמחתי אתה קיים ומספק בנדיבות רבה את האתנחתאות הקומיות היומיות. אשריך על כך ותודה מקרב לב (ואם תהית, ללא טיפת ציניות :)).

xyxy210

Active member
ברגע שאתה תפנים ש:
א. לצווח באותיות גדולות ומודגשות לא גורם לך להישמע חכם יותר וגם לא הופך אותך לצודק בדרך כלשהי.
ב. על אף שאני לחלוטין מודע לכך שמולך אין סיכוי ריאלי לדיון ענייני, אני עדיין מאמין בך. כן, אני יודע, גם אותי זה מעט מפתיע. אבל בכל זאת. אני מודע לשלל בעיותיך והתמודדויותיך, אבל מאמין בלב שלם שאתה מסוגל להתגבר עליהם. אז לא היום וכנראה גם לא מחר. אבל יבוא יום וזה יקרה. אני באמת ובתמים מאמין בזה. אתה תתבגר, אתה תתגבר ואתה תפתיע בפוסט ענייני לחלוטין בלי שום השמצות, התקפות ושאר מנהגים ישנים שלך שלקוחים מהשלב בגן שטרם יצאת ממנו.

אז תפנים יקירי... אני אמשיך לנסות להגיע איתך לדיון ענייני מהטעם הפשוט שאני מאמין שהנסיונות האלו בכוחם להועיל ולגרום לתת-מודע שלך להתעלות על המודע ולהצליח. עדיין לא נכנעתי ולא התייאשתי. תפנים... (אתה רואה איזה יופי המילה הזאת נקלטת גם בפונט רגיל ;-)?).

חחח, חבל שלא התערבתי הפעם :). הלא ידוע זה מכבר שכל אימת שאכתוב על משהו שהוא לא מפריע לי, אתה תרוץ איתו שבועות ארוכים בכל תגובות ההשמצה שלך, מתוך מחשבה שזה כנראה "מאוד" מפריע לי :). מדהים איך הקטע הזה עובד כל פעם מחדש כמו שעון :).

אבל יקירי, אני באמת מתנצל אם זה כואב לך שם באזור הצרבת, אבל זה באמת שלא מפריע לי :). רק נהנה מזה מעת לעת ובשאר הזמן מתעלם. בין לבין מרחם מעומקט דליבא על כך שאתה במקום הזה ומתקשה כל כך לצאת ממנו.

הממ... חוששני שזה לא יילך. בשביל להפסיק לעשות משהו אני צריך להתחיל איתו, ועם כל הרצון לעזור לך במצבך הקשה, אין לי כל כוונה להתחיל לשקר עבורך. סורי, אבל בקטע הזה תצטרך להמשיך להיות הבלעדי בתחום.

גם את זה אני לא עושה :). אני יודע שזה נראה כך, אבל הלכה למעשה נתניהו מעניין אותי כקליפת השום :). אני פשוט לא אוהב התקפות שאין להן בסיס ומגיעות רק לצרכי ניגוח והשמצה וממקום אג'נדאי פוליטי גרידא. אז אני מגיב על כך ומתעקש שהאמת תופיע לצד השקרים והדמגוגיות. מאחר והרמה של אנשי הרל"ב כאן לא מהגבוהות, זה קורה למרבה הצער לא מעט פעמים ומתוך כך נוצרת תחושה שאני "מגן בכל מצב" וכו'. אבל הלכה למעשה כאמור, זאת לא המציאות. שוב אני מצטער שאני נאלץ לאכזבך ולהפיל תזה כל כך יפה שבנית בין אוזניך. ולא, למען הסר ספק, גם בעניין הזה לא אכפת לי אם תכתוב עוד 8,098 פעם שאני מגן "בכל מצב" וכו' :).

חחחחח, בעיית ההשלכה הנודעת חזרה לפעול בתום הפוסט :). 0 מילים ענייניות, 100% התקפות והשמצות, חפרנות בלתי נלאית בתחום הזה, והעיקר לכתוב לאחר מכן את כל הנ"ל כאילו אני עושה זאת :). אחחח יקירי, אם לא היית קיים היה צריך להמציא אותך :). למזלי ושמחתי אתה קיים ומספק בנדיבות רבה את האתנחתאות הקומיות היומיות. אשריך על כך ותודה מקרב לב (ואם תהית, ללא טיפת ציניות :)).
I REST MY CASE
שום דבר לא יעזור .
גם אותיות "קידוש לבנה" לא יעזרו.
חפרן היית, נשארת וכנראה שגם תישאר.

Harrington

Well-known member
מנהל
כאמור מעלה, בשעה טובה ומוצלחת. כעת רק כמה חבל שאינך צפוי לעמוד בהתחייבויותיך אלו :-(.
חפרן היית, נשארת וכנראה שגם תישאר.
מה לעשות, בשביל זה מטפליך משלמים לי, להעסיק אותך. אכן זה מחייב חפירה מסוימת מעת לעת, אבל זה נובע מהרמה הרדודה שאני נאלץ לרדת אליה לצורך העניין. אל תפיל את זה עלי בבקשה.

xyxy210

Active member
כאמור מעלה, בשעה טובה ומוצלחת. כעת רק כמה חבל שאינך צפוי לעמוד בהתחייבויותיך אלו :-(.

מה לעשות, בשביל זה מטפליך משלמים לי, להעסיק אותך. אכן זה מחייב חפירה מסוימת מעת לעת, אבל זה נובע מהרמה הרדודה שאני נאלץ לרדת אליה לצורך העניין. אל תפיל את זה עלי בבקשה.
חחחחחחחחחחחחחח - חפירה מסוימת מעת לעת.............. :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
אזי אתה חייב לי .
ואללה חשבתי שתצליח להגיד מיציתי וזהו. אבל מה פתאום.....
חפרנות מהסוג שלך היא מחלה בלתי ניתנת למרפא .
תאמין לי , באמת התורה, תאמין לי שליבי מלא חמלה.....לא לך , לאלו שמסביבך.

Harrington

Well-known member
מנהל
חחחחחחחחחחחחחח - חפירה מסוימת מעת לעת.............. :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
אזי אתה חייב לי .
אין לך משהו יותר מקורי? יכול רק לצטט אותי ולעשות כאילו אתה מרחם (כשאני כותב את זה לפחות אני רציני וכן לחלוטין בדברי)? נו באמת. צר לי, אבל אם תמשיך כך אאלץ להחזיר כסף למשפחתך. יש גבול כמה אני מוכן להשתעמם כדי להעסיק אותך.

xyxy210

Active member
אין לך משהו יותר מקורי? יכול רק לצטט אותי ולעשות כאילו אתה מרחם (כשאני כותב את זה לפחות אני רציני וכן לחלוטין בדברי)? נו באמת. צר לי, אבל אם תמשיך כך אאלץ להחזיר כסף למשפחתך. יש גבול כמה אני מוכן להשתעמם כדי להעסיק אותך.
בשעה האחרונה.....
1715102927786.png

Harrington

Well-known member
מנהל
בשעה האחרונה.....
אני תוהה באמת ובתמים, עד כמה בן אדם צריך להיות חסר חיים ומשועמם כדי לעסוק באובססיביות כזאת בחייו של אחר. פעם זה במה שאני כן או לא עושה בחיים, פעם זה בזהותי, הפעם כמו פעמים רבות בעבר זה עוסק בכתיבתי (כאילו שזה עניינך באיזושהי צורה או אמור להעיד על משהו זולת חולניותך). אני בכנות תוהה בעניין הזה. לא. אתה לא צריך לענות. זאת תהיה בעלמא. לא מחייבת מענה. פשוט מעוררת רחמים (ולמען הסר ספק, אני כותב את הדברים הללו ללא טיפת ציניות בדברי).

כך או אחרת, מיצינו יקירי גם את תת-השרשור הזה. המשך צרבת נעימה.

xyxy210

Active member

מה לעשות, בשביל זה מטפליך משלמים לי, להעסיק אותך.
אזי אתה חייב לי .
אכן זה מחייב חפירה מסוימת מעת לעת,

Harrington

Well-known member
מנהל
אזי אתה חייב לי .

שוב אין לך משהו מקורי לכתוב? רק להעתיק את מה שאני משיב לך בדרך כלל (עם ההבדל הפעוט, שאני מתכוון לדברי במלוא הרצינות)? סורי, אבל משעמם מדי עבורי. תצטרך להמשיך בעצמך. אולי עם החבר שממלא פיו בחרא (לדבריו וכהגדרתו כמובן)? בכל מקרה, בהצלחה, אבל אתה ואני מיצינו את תת-השרשור הזה.

למעלה