נתניהו - האישומים

dory38

New member
מסכים איתך ב-100 אחוז

נכון, מדיניות החוץ חשובה והכרה בינ"ל בשטחים השייכים לישראל זה נחמד. אבל מה שפספס דיברגנט, כמו שאמרת, הוא שגם בענייני הפנים יש חשיבות למדיניות הממשלה. דוגמא לבעיות שנתניהו ישאיר לבא אחריו, יהיה אשר יהיה: משרד חוץ מפורק, משרד הבריאות קורס, השר לבט"פ נכשל במינוי מנכ"ל 3 פעמים, משרד המשפטים עבר אונס קבוצתי של שקד ואוחנה, משרד התרבות והספורט "קיבל אצבע בעין" אם לצטט מצדיקת הדור מירי "אני פריחה" רגב, וכדומה. יש עוד, אבל העדפתי לחסוך.

דיברגנט חדש

Well-known member
להפך

1) שקד ואוחנה התחילו לנקות את משרד המשפטים, הצרה היא שהם רק בתחילת הדרך.
2) משרד החוץ במצב מעולה, ביבי שיפר את היחסים עם הרבה מדינות.
3) משרד הבריאות חלה מתקופת חיים רמון, צריך תזכורת לאיזה מפלגה הוא היה שייך? כשטפש זורק אבן לבאר, אלף חכמים לא יצליחו להוציא אותה ומשפט עוד יותר טוב, קל לקלקל, אך קשה מאוד לתקן. ביבי אומנם אשף, אך הוא לא כל יכול.
4) משרד התרבות והספורט השתדרג כשהחליט להפסיק למממן את עוכרי המדינה, החליט לעשות אפלייה מתקנת למוזיקה המזרחית (אגב, אני לא סובל את המוזיקה הזאת ובעיניי היא לא מוזיקה, אך זה מה שמייצג את הזרם הים תיכוני). הספורט נשאר בסטטוס קוו ללא מימון כבר עשרות שנים.
&nbsp

dory38

New member
ממש לא

כמו אוסטרליה ביחס לכדוה"א המערבי, תומכי ביבי מסתובבים עם הרגליים איפה שהראש וההיפך:
1. מאיפה יצאה לך המילה לנקות? טוב שלא כתבת טיהור אתני.
2. מתוקף עבודתי, למשרד החוץ אין כסף ליומנים, לקיום תערוכות בינ"ל וכן לחילוץ עצירים (אם אתה לא מאמין, שאל את אמא של נעמה יששכר שנמקה בכלא אצל פוטין, חברו של האליל שלך).
3. אילו צעדים ננקטו כדי להבריא את המערכת, תרתי משמע? שחרורה של הפדופילית מלכה לייפר ממעצר בטענה שאינה כשירה לעמוד לדין?
4. אז ככה, כמו בצפון קוריאה? מייבשים את מי שלא נענה לפקודתה של המטורללת הזאת, שמלקקת לביבי את הת-ת?
ומילה אחרונה לגבי ביטול הפריימריז הצפויים בליכוד: נתניהו לא מסוגל להפסיד בכבוד. האם אתה לא חושב, שאחרי שכשל בהרכבת ממשלה פעמיים עליו לפנות את מקומו? זה כמו אני לוזר, רק בגרסת הימין.

דיברגנט חדש

Well-known member
זה שתכתוב 'ממש לא' לא יהפוך את זה לנכון

1. לנקות, הכוונה, לאזן את כמות המשפטנים הן של השופטים והן של הפרקליטים, שלא יעשה משפט על רקע דעות פוליטיות 0מולניות בלבד.
2. לנעמה אין קשר למשרד החוץ, אין שום סיבה שבעולם שהמדינה תגן על עבריינית סמים במחיר שיפגע במדינה בקשר שלה עם האמריקאים.
&nbsp
מי שלא יודע להפסיד בכבוד הוא שמנץ, שמבין שאין לו סיכוי להרכיב ממשלה ובוחל בדרכים לא דמוקרטיות בשביל מטרה זאת.

dory38

New member
פרסתי בפניך את הטיעונים שלי, ברור שאין לאיש מונופול על האמת

לא לי וגם לא לך. אני בעד איזון, אגב. הצרה היא שהם מנסים להפוך את ביהמ"ש מלגמרי שמאלני ללגמרי ימני ודרושה דרך האמצע. נעמה יששכר היא גם אזרחית ישראל. אם מגינים על מלכה לייפר, שיגנו גם עליה. היא עבריינית קטנה, בעוד שההיא פדופילית גדולה ודוחה. מה גנץ עשה לא דמוקרטי? שתל אמצעי האזנה אצל נתניהו, זייף קולות? צריך גם לחשוב קצת (לא חובה הרבה, זה אולי יותר מדי עבור חלקנו) לפני שמקלידים.

דיברגנט חדש

Well-known member
אין לי מושג, איך הגעת למסקנה שרוצים להפוך אותו לרק ימני?

תוכל, בבקשה, לכתוב ע"ס מה הגעת למסקנה הזאת?
האם ראית שפיטרו שופטים ושמו במקומם שופטים ימנים?
האם ראית שמספרם קרוב לחצי מכמות השופטים ותזוזה תהפוך להיות רק של ימנים?
&nbsp
הדבר שהוא עשה לא דמוקרטי הוא שהוא משתמש ב0מולנים הקיצוניים דרך תיקים משפטיים, במקום להגיד שזה לא כלי שצריך להשתמש בו להפיכה שלטונית.
&nbsp
לגבי המשפט האחרון, אתה צודק, צריך גם לחשוב קצת (לא חובה הרבה, זה אולי יותר מדי עבור חלקנו) לפני שמקלידים.

dory38

New member
מסקנה הזויה לחלוטין

גנץ משתמש בשמאלנים, איך? שיחד שופטים, או משהו כזה? נראה לי שמה שכתבת הוא תיאוריית קונסיפרציה, אבל אולי משהו לא בסדר אצלי.

דיברגנט חדש

Well-known member
לא, הוא לא שיחד, אלא הוא החלופה הכי שמאלית שיש להם בכדי

לקטוע את רצף השלטון הימני.
&nbsp
אם הוא היה מנהיג הגון, הוא היה מודיע שכל עוד החוק מאפשר לביבי לכהן כראש ממשלה, אין אם זה כל בעיה ומי שצריך לקבוע מי יהיה ראש ממשלה, הוא הציבור ולא בית המשפט, שמזמן לא שופט ע"פי החוק אלא עפ"י האג'נדה פוליטית של השופטים ולדאבוני אין איזון בין השופטים אלא רובם המוחלט שמאלנים קיצוניים.

dory38

New member
החוק לא הביא בחשבון את המציאות ההזויה תחת שלטון נתניהו

מה האינטרס של ראש מפלגה או מדינה? לשרוד. עם זה אין שום בעיה, השאלה היא על חשבון מה ומי. לנתניהו לא אכפת שתישרף המדינה, העיקר להמשיך ולשלוט. זאת הבעיה.

דיברגנט חדש

Well-known member
יופי שלא הביא בחשבון, אך זה מה יש ועם זה צריך לחיות ולכבד!

בקדנציה בכנסת שתהיה ממשלה, אפשר לשנות ...

dory38

New member
כמה דברים

א- כשתהיה ולא שתהיה.
ב- לא מקבל את "זה מה יש". זו תשובה לפחדנים. צריך לדעת לשנות, כשמתחולל באג במערכת.
ג. מנדלבליט כבר החליט, יש לקוות שהציבור פחות מטומטם משנוהגים לחשוב עליו, כולל בוחרי הליכוד.

חיא2

New member
אתה משווה את הנאחז בקרנות המזבח

לפרופסור למשפטים?
צר לי דיברגנט, אני מבין שזה עכשיו הולך להיות הנושא שכל טוקבקי הימין יקרקרו סביבו.
נראה ת'גבר ביבי מתפטר כמו נאמן, מזוכה כמו נאמן, ואז או אז, לו זה יקרה יחזור מלא און לכסאו. אבל רה"מ שלך פחדן וחושב עדיין שכסא רה"מ יגן עליו.

דיברגנט חדש

Well-known member
החזירו אותו לתפקידו כשר האוצר?

אני מניח שלא, הוא, כנראה, כבר לא חזר למה שהיה.
&nbsp
ביבי מכיר את המקרה שלו ולהבדיל מהרבה אנשים, הוא יודע להתגלח על טעויות של אחרים, כך שאין כל סיבה שבעולם, שיפנה את מקומו בשל איזה
שרוצה לתפור לו תיק בדרכים פליליות.
&nbsp
בינינו, גם אתה יודע, שהוגש נגדו כתב אישום, כי מנדלבליט פחד מלינץ' של ה0מול.

חיא2

New member
גם אני יודע... וואוווו, עכשיו אנחנו בשיטת השכנוע

של המחזירים בתשובה, א-לה-חב"ד.
אני יודע שבמשך 3 שנים נחקרו מעשי רה"מ בענינים שונים, שהיועמ"ש עבד שעות נוספות בבדיקת כל דבר ולכן התהליך התעכב מאוד, ואני יודע שרשויות החוק במדינת ישראל [ אותן רה"מ הילל ושיבח כשזה נגע באולמרט ] החליטו להעמידו לדין.
אני גם יודע, שכבודך כמו כל שאר שיכורי הביבי והמכורים לכריזמה שלו יסבול בשנים הקרובות מתסמיני גמילה קשים, אבל כמו ש"הוא זזכאי" דרעי נכנס לכלא והיבבות תמו, כך יהיה גם עם הביב.

דיברגנט חדש

Well-known member
אההה, לא, לא הצלחתי.

ניסיתי. באמת שניסיתי. אבל לא הצלחתי למצוא קשר בין דבריך לדברי, צר לי.

חיא2

New member
יום עצוב למדינת ישראל

בה התברר, שאדם חסר מעצורים ושאפתן מסוגל להחזיק אותה כ"בת ערובה". יתרה מכך, היעדר אחריות ציבורית של נושא משרה ציבורית שהובילה אותו לרסק את מערכת החוק והמשפט עד טירוף כמעט, כלומר, עד כמעט איון האימון הבסיסי של האזרח כלפיה. התברר היטב היטב שאין לה למדינה בשיטות הדמוקרטיות שבה כלים להתמודד עם תופעת "ביבי", וזה חמור בכל לשון.
מצד שני, זה יום שמח בו הדמוקרטיה הישראלית, מערכות החוק והמשפט גילו את מחויבותם לציבור, לישות הזו ששמה "מדינת ישראל", ליושר ולהגינות, וזריקת החיסון הראשונה הוזרקה אתמול לגוף החולה. כמובן, שבכך אין די, ועל הכנסת/הפרלמנט הישראלי להתחיל בהליכי חקיקה רציניים למניעת הטירוף שהתרחש כאן. אם זה הגדרות מובהקות וחד משמעיות בחוק לגבי תפקיד בן/בת הזוג של המכהן במשרה ציבורית ; תהליכי בחירת הרגולטורים הבכירים ביותר ; ביטול בחוק יסוד משרדי ממשלה מיותרים; עונשים ברורים על הסתה במסגרת "תעמולה" ומה לא?!
אז כנאמר במקום אחר על ידי אשה חכמה במיוחד - זה יום חמוץ-מתוק.
<גילוי נאות - פוסט זה כבר פורסם בפורום אחר של תפוז >

dory38

New member
מוקדם לחגוג, הוא עדיין ראש הממשלה

רק לאחר שמישהו ייקח יוזמה וידאג "לנקות את השטח", אפשר יהיה לנשום לרווחה. עד אז, כדי להיזהר שלא להיחנק מהזיהום הפוליטי שעדיין מהלך בקרבנו.

חיא2

New member
דורי, תהליך הדה-ביביזציה מתרחש בשלבים

הראשון היה - החזרת המנדט לנשיא, וכינויו ראש הממשלה לשעבר או היוצא, עכשיו ראש ממשלה שנגדו הוגשו כתבי אישום.. קשה מאוד לגמול מתמכרים לטירוף הביביסטי.

למעלה