נגן CD כמו "פעם" ....

u m h

Member
היכן ניתן לרכוש נגן תקליטורי שמע עם רמקולים "כמו פעם" ?
אני יודע שהמוצר הזה הולך ונעלם, ובכל זאת פה ושם יש כאלה עם רדיו מובנה שהוא מיותר לי לחלוטין.
מעדיף נגן בלבד, ואם אפשר באיכות סבירה.

בתודה מראש.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
היכן ניתן לרכוש נגן תקליטורי שמע עם רמקולים "כמו פעם" ?
אני יודע שהמוצר הזה הולך ונעלם, ובכל זאת פה ושם יש כאלה עם רדיו מובנה שהוא מיותר לי לחלוטין.
מעדיף נגן בלבד, ואם אפשר באיכות סבירה.

בתודה מראש.
אז זהו... שיש מכשירים איכותיים ויקרים מאד (כיחידה שמותאמת למערכת הביתית) ויש מכשירים זולים וניידים.
אז השאלה מה הדרישות שלך, אבל אם אתה מדבר על מכשיר שמצויד ברמקולים, נראה שתיאלץ לרכוש מכשיר שיהיה משולב ברדיו מובנה ומיותר...
וגם כך, תצטרך לכתת רגליים בין הרבה חנויות... אבל יש גם כאלה שבאים ללא הגברה וללא רדיו והם זולים מאד... https://www.google.com/search?q=נגן...57j0i512l9.15941j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

u m h

Member
תודה. לצערי כנראה שלא קל למצוא מכשיר איכותי נייד ללא רדיו. בכל מקרה אחפש כולל בחו"ל.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
תודה. לצערי כנראה שלא קל למצוא מכשיר איכותי נייד ללא רדיו. בכל מקרה אחפש כולל בחו"ל.
כנראה שאין "חיה כזו = איכותי ונייד". יש נייד שאפשר לחבר אליו אוזניות או לחבר אותו בעזרת כבל מבננה ל-RCA למערכת, ויש כזה שהוא משולב ברדיו. מכשירים איכותיים יותר עולים הרבה יותר.

רוב הזמן נח

Well-known member
צריך שיעשו מערכת שאפשר לחבר אליה צורב DVD מהסוג שנמכר היום, על מנת שישמש ככונן בשביל לשמוע מוסיקה מתקליטור. אין צורך שהכונן יגיע מובנה. כמו שמחברים למערכת דיסק און קי או כרטיס זיכרון, ככה יחברו אליה את הכונן של התקליטורים.

u m h

Member
כוננים קיימים בשוק, אבל צריך לחבר אליהם מגבר ורמקולים מובנים אחרת זה יהיה מסורבל מדי ולא נייד.

למעלה