מ``כית

superyal

New member
מ``כית

מ``כית

קיבלתי זימון למיון להיות מ``כית בנים או בנות רציתי לדעת מה הסיכוי שבהנחה שאני אהיה מ``כית בנים אני לא אהיה של טירונות 02? ובכלל אולי מישהו יכול להגיד לי אם זה בכלל תפקיד טוב ?

omerd

New member
מ``כיות?!

סתם מנסיון שיש לי מתוך היכרות של 3 בנות שכרגע בקורס מ``כיות(2 בנים 1 בנות)...מתוכן....3 בדיכאון עמוק,אולי זה הקורס אבל הרוב טוענו שהתפקיד פשוט לא מעניין אז תחשבי טוב טוב לפני שאת הולכת!

superyal

New member
תודה על העידוד

דבר ראשון אני מודה לכם על העידוד הרב באמת נורא חיכיתי למישהו שיגיד לי איזה חרא שתפקיד הולך להיות לך לא סתם הקטע שאני דווקא הייתי נורא בדיכאון מהעובדה שרב הסיכויים שהטירונות זה האקשן הכי גדול שיהיה לי ולכן אולי אני דווקא כן אהנה מלהיות שנה וחצי בטירונות אני יודעת שאם אני לא אלך לזה אז 90 אחוז שאני אהיה פקידה ליד מחשב ועקרונית דימיינתי את הצבא שלי בתור מאמץ פיזי גדול ריצות וזחילות ולא בתוך חדר קטן ליד מחשב

lynn

New member
עזבי...

תכנסי לצבא...עם כל הכבוד המוטיבציה פשוט יורדת במיוחד שאת רואה שהכל פוזה והצגות של דיסטאנס... במיוחד בטירונות ובפרט מכ``יות בנות.. אם כבר תפקיד פיקודי אז הדרכה בקורס,,את יודעת משהו עם אתגר מקצועי

רותם ג

New member
צר לי לאכזב אותך...

צר לי מאד אבל אני חייבת להסכים עם כולם!! אני התגיסתי לפני חודשיים וביום הראשון באתי עם מוטיבציה עד השמים! רציתי לעשות ה-כ-ל ולהיות הכל ואפילו רבתי עם הקצין מיון שאמר שאני פקידה ואין מה לעשות בנידון! עד 18:00 באותו יום לא הפסקתי להודות לאלוהים שכל מה שנתן לי זה פקידה מטומטמת( וזה בלי שום זילזול) ! אני לא ממש בטוחה איך צהל עושה את זה, אבל משומה כל מי שניכנס מאבד את המוטיבציה בערך תוך שעתיים! אבל למרות הכל אני יכולה להגיד לך שאני מכירה 3 מכיות ושלושתן מאושרות מאד! אני משערת שזה תלוי בבן אדם יותר מבתפקיד! בהצלחה בכל מקרה...

h-a-d-a-s

New member
השירות הצבאי

השירות עצמו (לא כולל קורסים וטירונות), תלוי בשני דברים: 1)במוטיבציה של האדם. קודם כל אסור אף פעם להתייאש, גם אם יש רגעים קשים ולא לאבד את המוטיבציה (זה הכי קשה!). 2) האנשים שאיתם אתה משרת- זה לא כל כך תלוי בבן אדם עם מי הוא ישרת אבל גם אם נופלים על אנשים לא משהו, תמיד מוצאים אנשים נורמלים וזה לוקח זמן עד שבאמת מכירים את האנשים. אז כפי שכבר אמרתי- אף פעם אל תתיאשי והכל יהיה טוב! בהצלחה!

חתחתול

New member
טירונות של שנה ותשע

אם את ממש ממש אוהבת להיות אחראית ולתת דוגמה, לצעוק על אנשים ולדאוג להם, ולהשתמש בהומור המיוחד השמור למפקדים ומדריכים למיניהם - לכי על זה. אבל... מהיכרותי עם מכ``ית אחת ומדריך אפסנאים אחד (תפקיד דומה....), מדובר על להיות בטירונות כל השירות שלך, טרודה בבעיות של חניכים פעורים ומעצבנים שאתמול זרקו את המוצץ ועוד אין להם מושג מה זה צבא. אז אלא אם נורא בא לך לפקד - נראה לי שכדאי לוותר על לקום בארבע כל בוקר לעוד יום של צרידות ועצבים.

stratovarius

New member
מכי``ת ברעל!!!!

תקשיבי טוב: כל מי שכתב לך תגובות לא יודע על מה הוא מדבר! מי שכתב לך אלה פשוט אנשים ממורמרים... אני מכי``ת ואני מאוד מאוד נהנית ומרגישה שהתפקיד שלי מאוד משמעותי- אחד המשמעותיים בצה``ל וכן, מדובר בהרבה עבודה קשה - אבל זה שווה את זה ולדעתי מכי``ת בנות עדיף, אבל תעשי את ההחלטה שלך, לכל אחת מתאים משהו אחר. ואל תקשיבי לכל חייל, הצבא הוא מקום גדול - חפשי מכי``ות בנים ובנות שיסבירו לך.

למעלה