מתלבשת - רק רוצה לשתף

gutarman

New member
לפני שנים גילית את האהבה שלי למיניות צבעונית (כך אני קוראת לזה) אין לי משיכה יחידה.
אני אוהבת טראנסיות יותר מגברים אבל הגבר הנכון ברגע הנכון יזרים אותי...קשה לי ליזום
כשאני לובשת אני זורמת
כשאני לא מתלבשת אני לגמרי בעניין של נשים.

כשגילית את העולם הזה פרחתי במיניות. מצאתי את עצמי בעננים וחווה חוויות מדהימות. אבל ככל שעבר הזמן גילית שהעולם הזה חומרי מאד.
התאהבתי בטראנסית. יותר מאחת אבל היה לי קשה למצוא חיבור פנימי עמוק איתה. נושאים משותפים כמעט ולא היו קיימים. כאילו טראנסיות בתקופה ההיא לבשו חזות אחת!
קצת פרחולית. מסיבות, סמים ועוד...ניסית ממש אבל חוסר הביטחון ולרוב עבודה בליווי באמת לא איפשרו להן לפתח משהו אמיתי (מהניסיון שלי) - לא מאשים ומבין את האתגרים שהן לקחו על עצמן.

כשגדלתי זה כבר היה קשה להכיר אותן בכלל. רק בכסף! כל תקופת ״אטרף״ המוזרה הזו. רדיפה אינסופית לסנטימטר של אנושיות.
מתוך הרצון לצבוע את המיניות שלי הלכתי לסאונה, היתה חוויה אדירה אבל לאט לאט הפכתי לדיסקרטית יותר ויותר.
הכרתי גברים מהממים וחוויתי חוויות מעולות אבל יש לי מחסום עם גברים - לא נשיקות ולא סובלת שיערות גוף...חחח

כך מצאתי את עצמי שואלת מה העתיד שלי - בחרתי במשפחה ואישה טובה...
אני לא מצטערת על זה בכלל. פשוט קשה לי לפעמים עם הרצון להיות נשית וסקסית.
לפעמים אני יודעת שהגרביונים והחצאית שלי במחבוא ובא לי לרוץ להתלבש אבל אני צריכה לחכות עד לסופש שאהיה לבד.

היום בא לי להכיר מתלבשות כמוני או טרנסיות לשיחה והיכרות כנה. מיניות זה כבר משהו שאני לא מחפשת אבל אם מזדמן אני יכולה לזרום.

הפעם האחרונה שהייתי עם טראנס הייתה בצרפת. הכרתי מישהי מתוקה באפליקציה ובילינו יומיים יחד. היה כיף והיא הייתה נדירה באופי שלה.

זהו, שפכתי וזה כיף!

תודה

אוהבת

למעלה