מתחילים להתעורר באכסניית הכנסת

הפרבולה

New member
הבעיה שאתה שמאלן הזוי ואנטישמי.

ששולל את זכותינו לחיות במדינה ציונית יהודית . בקשר לידע שלך על מניות אני לא יודע אולי אתה באמת גאון פיננסי.

אגב גם גורג סורוס הוא גאון פיננסי ואנטי ציוני קיצוני שתומך ב BDS ובערבים, ומה שמצחיק שהוא כעת חווה על בשרו את האנטישמיות ואולי בצדק - ספקולציות המטבע שלו גרמו נזקים כלכלים ברחבי העולם - מה שמחזק את הסטראוטיפ של היהודי בעל ההון ששולט בכלכלה העולמית, וכעת העיפו את עסקיו בבעיטה מהונגריה והוא עובר לברלין ( לא בטוח שזה בחירה טובה של מקום לעסקיו מבחינה פוליטית ולאור ההיסטוריה).

טכניקום

New member
סופרמן ואנז ויכוח מיותר

מבלי להכנס לפוליטיקה או לעודף פטריוטיות
לשניכם ידע רחב ובהרבה תחומים ,,
אבל דבר אחד חסר לכם !!! אתם "קצרי רוח "
חז"ל אמרו שבין בית הלל לבית שמאי היה ויכוח ניצחי
בית הלל הקלו ביישום המצוות ואילו בית שמאי נהגו הפוך !!
יצאה בת קול "ואמרה היות והויכוח לשם שמים סופו להתקיים "
כאן הויכוחים ארציים ,, לשניכם שפה עשירה ואין ספק שתוכלו
למצוא מילים יותר מתאימות להביע את דעתכם !
סיעור מוחות בהחלט מפרה ,,

superman1234

New member
חחח , לא לימדו אותך "לא להכניס ראש בריא למיטה חולה"
?

עוד מעט קט אתה עלול לקבל ממנו "מי שביירך".....
וברצינות, אני חושב שמה שכתבתי חשוב מאוד.
אנשים עלולים להתבלבל ולחשוב ש ANZ הוא אנאליסט בכיר, ומה שהוא כותב/ממליץ זה האורים והתומים וילכו וישקיעו בהתאם להמלצותיו "ומטה לחמם יישבר".
(זה , בגלל שכתכת ששפתינו עשירה....
).
לגבי מילותיו שלו, כבר כתבתי, ככל שהוא ישתמש במילים בוטות יותר , הוא רק יחזק את הטענה העיקרית שלי : ANZ חושב שהשמש מאירה לו מה#ת.

המערכות מיוצרות ברובן בארץ

ייצור הטילים עצמם (חץ 3, מיירטים של כיפת ברזל וגם טילים של שרביט קסמים) מתבצע במפעלים בארה"ב (זאת דרישה שהעמידה ארה"ב לישראל כתנאי להשתתפות במימון).

superman1234

New member
גם בואינג קונה את מנועי המטוסים שלה

מפראט & וויטני או מרולס רויס.
אבל אף אחד לא יטען שהחברות הללו מיוצרות המטוסים.

הפרבולה

New member
זה היה ברור , מה חשבתם שבאמת אובמה נתן לנו

38 מליארד דולר מתנה? ככה הוא דאג לסבסד את תעשית הנשק האמריקאית.

אני מאמין שהתעשיה הבטחונית הישראלית לא תמות בגלל שזה צורך קיומי מעבר לשיקולים כלכלים. אמנם עכשיו יש בארה"ב נשיא אוהד לישראל , אבל אין לדעת מי יהיה אחריו , וגם טראמפ דואג קודם כל לאמריקה ולא לנו, לכן חשוב לשמור עת התעשיה הביטחונית המקומית שלא פחותה באיכותה אם לא יותר מבחינה טכנולוגית מזו של האמריקאים.

למעלה