מתוך הרגל ניכנסת ישר לקומונה

iris3111

New member
מתוך הרגל ניכנסת ישר לקומונה../images/Emo140.gif

טוב בנות צריך להתחיל ולעבוד אז בבקשה להעלות רעיונות מה מי מו .... צריך להתחיל "ולהציק" לשרון עם פרוייקטים חדשים, פינות מעניינות, רעיונות למשחקים אם רוצים, פינת ההחלפות, טיפ השבוע או החודש, בזארים קבועים או ניידים למכירת עבודות של מי שתירצה פינת הסיפור של השבוע או מיקרה שקרה לי... למשל חה חה חה הלכתי להצגה ולקחתי איתי קרושה קטן של ריבועי חלקים שמרכיבים כזה מוכר.... הפסקה כולם הלכו לשרותים ותור ענק שם וסירחון של סיגריות בלובי ובלאגן שלם ואני ישבתי בשקט במקום שלי הוצאתי את המישקפופי שלי כי זה לקרוב וסרגתי לי 2,3, ריבועים קטנים ומקסימים..... כשכולם חזרו כבר לא היה תור ב... שרותים ולא צריך לחכות ולירקוד אז קמתי והלכתי בניחותה ... סיימתי את עינייני ובאתי והיתישבתי וההצגה עדיין לא היתחילה אז בסך הכל הרווחתי 3 ריבועים ושקט.... אחותי הרימה גבה גם כאן??????? אבל כשקיבלה את המפה מוכנה מאוד התלהבה. טוב בנות לאחר הקדמה כזו ארוכה מצפה מיכן להעלות רעיונות ובבקשה אחת אחת לא לידחוף בואו נעזור לשרון להפוך את הפורום הזה לפורום הכי מדליק אז להתחיל להפשיל שרוולים.

אז גם אני אספר סיפור קטן

את השאל שלי אני מצליחה לסרוג רק בין החוגים של הילדים עם ההסעות שלהם. אז כדי לא להשתעמם בין לבין בלחכות שיסיימו אני לוקחת איתו את השאל. אז נסעתי עם הילדה לחוג סוסים בספארי כמובן הסריגה איתי, אני יושבת ומישהו ניגש אלי ושואל את סורגת את זה לסוס? הסתכלתי עליו לא הבנתי מאיפה הוא נפל לי והמשכתי לסרוג.

הדור

New member
יש גם לי ספור ליום הולדתי הפתיעו

אותי הבנות ,הן קנו את הצמר ושריתושקה סרגה לי של מדהים תודה לכולכן עוד פעם

iris3111

New member
מאוד יפה איזה כייף לך אני הסרגנית

היחידה במישפחה. אני סורגת לכולם עכשיו התחלתי ללמד את הבנות שלי בינתיים הן מתלהבות ניראה מה יהיה ההמשך??????

למעלה