משכורת

תלתמד

New member
משכורת

רציתי בקשה לקבל מיכם תגובות לענין המשכורת שלי. אני עובדת כל יום מ-8.15 עד 4וחצי, במשך שנתיים. הבוסית (עו"ד) הציעה לי משכורת גלובאלית 4,300 (כולל נסיעות). עד עכשיו חישבתי לפי שעות והיו לא מעט פעמים שהסכום היה גבוהה יותר. האם זוהי משכורת הוגנת ? מה תדעכן ? תמי

yoyo10

New member
המשכורת די נמוכה אבל זה מה שנהוג

בהרבה משרדי עו"ד לצערי היתרון של משכורת גלובלית שיש חגים עם חופשים המשכורת שלך לא נפגעת

היי תלתמד

4300 פחות בערך 200 נסיעות( מחיר של חופשי חודשי) יוצא לך 4100 חלקי השעות שאת עושה יוצא בערך 23 שקלים לשעה. כמה הרווחת עד עכשיו לפי שעה?( אולי זה הרעת תנאים) ועוד משהו- תהיי קצת חשדנית.. יכול להיות שהיא רוצה לעבור לגלובאלי כי פתאום יש המון עבודה, או היא רוצה שתתחילי להשאר יותר שעות וברגע שאת בגלובאלי, אין לך ברירה, את לא מקבלת יותר שכר גם אם תשארי כל יום עד 6-7. לכן, זה קצת מוזר לי שפתאום אחרי שנתיים היא רוצה לעבור לגלובאלי... אולי אני סתם חשדנית וטועה אבל עדיין... לדעתי בנסיון שלך שהוא שנתיים זה משכורת מאוד נמוכה, ממליצה לך במקביל!!!!! לעבודה להתחיל לגשש בחברות השמה ואתרי אינטרנט למציאת עבודה אחרת כי לדעתי את יכולה להגיע ל5500.( אבל רק במקביל ובדיסקרטיות כי היום המצב בשוק לא מזהיר וחבל להפסיד עבודה עד שלא מצאת). בהצלחה דניאלה

ls39

New member
המון תודה על התגובה

א. ההצעה לעבור לגלובלי היתה שלי, פשוט נמאס לי לחשב שעות כל חודש. ב. בקשתי ממנה גם עדכון סכום הנסיעות. היה עד עכשיו 300 ש"ח והיא אמרה שהיא מוכה לתת לי 495 המכסימון על פי חוק. ג. אין מצב שהיא תבקש ממני להישאר יותר. היא אף פעם לא עשתה את זה וזה לא הסגנון שלה. ד. בכל מקרה, אני מגששת באפלה לגבי מקום מאחר. הנסיון שלי הוא מעבר לשנתיים, הרבה יותר ממקומות אחרים. אצלה אני עובדת רק שנתיים. שוב תודה על התגובה וערב טוב לך. תמי

למעלה