משהו על הורות

אני חושב שאת טועה.

ולא הבנת אותי. כמובן שיכול להיות להם בעיות בחינוך או שלילדים לא היה טוב. אני התכוונתי שאותם הורים לא
כשירים לא צריכים להביא ילדים. וגם לא אמרתי שזה ערובה להורות טובה אלה להרות פחות גרוע מאשר הורים
שהם אלימים, אנסים, זונות, שיכרוים, ונרקומנים. שיודעים שהם כאלו וזה מוצהר -אם את חושבת שעדיף להשאר את הילדים אצל הורים כאלו.
אין לי מה לומר לך. תחשבי קצת על מה שאת אומרת השאלה ה הסיכוי שאצל הורה מאמץ ץהיה התעללות לעומת
אצל הורה שיכור/ אנס? מה דעתך?: אני ממש לא מבין את התגובה שלך.

וזהו אני סיימתי את הדיון.

נרה לי שאמרתי מספיק לא רוצה לכתוב יותר על זה לפחות לא בדיון הנוכחי. לכן אמרתי את שלי.
ץסכימו או לא תסכימו זה החלטה שלכם.

anti is back

New member
זכותך. אבל זה מאוד פשוט

אתה מציע להפקיד מערכת מעוותת על הוצאה של ילדים מידי הוריהם הביולוגיים והעברתם לידי הורים שהוכחו כ"כשירים". ואני אומרת שהסיכוי שהמערכת תפעיל שיקולים סבירים בעשותה כן הוא אפסי, משום שכל הנחות היסוד שלה מעוותות. אתה יכול להיות סמוך ובטוח, למשל, שמוצא, הכנסה, השכלה, מעמד חברתי יהוו שיקולים מכריעים הן בהוצאת ילדים ממשפחות המוצא שלהם הן במסירתם לידי משפחות מאמצות.
אתה גם מכניס לסל אחד, שלא בצדק, אנסים ושיכורים. אנס הוא אדם שהורשע באונס, אבל איך בדיוק אמורה המדינה להכריע אם הורה כלשהו הוא "שיכור"? שיערכו לכל ההורים במדינה בדיקות דם יומיות? הן ברור לחלוטין שמי שהורותו תימצא תחת פיקוח ואיום מתמיד יהיו אנשים מקבוצות מוחלשות, אלו שנמצאים ממילא תחת בקרה של מערכת הרווחה, ואילו כל הסוטים והסדיסטים האמידים והמכובדים והמתפקדים יורשו להמשיך לדפוק לילדיהם הביולוגיים או המאומצים את החיים.
אגב, אני ממש לא בטוחה שהורה "שיכור" או "נרקומן", שברגע של חולשה עלול לפגוע בילדיו, הוא רע מהורה פיכח, משכיל, ומתורבת שמכה את ילדיו באופן יזום ונשלט ומתוכנן לפרטי פרטים כדי להשליט את מרותו. אולי אפילו להפך.

אמרתי זה קיים בכל שכבה.

אני אנסה לקצר את זה כדאי שתביני ה כוונתי כי לא הבנת: אני בעד הוצאת ילדים מתי שיש סכנה לחיים/ באופן
פיזי/ נפשי כלומר מתי שיש התעללות לא משנה מאיזה מעמד אתה ולא משנה מה הרקע. את לא רוצה? שיצאו
אותם. סבבה זו היא דעתך, את מתחילה לערבב לפה דברים בלי קשר למה שאמרתי. את מפרשת אותי לא נכון.
ולא קוראת כל מה שאמרתי ולא מבינה מה אני כותב. אני יודע שיש הורים במעמד גבוהה שהם רעים יש לי הורים
כאלו אז אני מצביע על זה כל הזמן בתור ילד שעבר אותו דבר באחת המשפחות היותר מככבדות שיש. אז להפנות עלי
טענות כאלו זה לא נכון. כי אני חושב בול כמוך. התעללות יש בכל השכבות. הורים מתעללים לא צרכים שהיה ברושתם ילדים.
זה פשוט נכון? זו היא דעתי. בנוגע למה שקורה. זה קורה המון. אני הייתי פעיל או יותר נכון מכיר מקרוב את המערכת.
מוצאים לא מעט ילדים מבתים שבם יש אלימות קשה. ומעברים להורים כשרים, כן כשרים כאלו שלא מכים אותך. או
מטרדים אותך מנית. אני לא יודע מה הרקע שלך .אבל להיות ילד מוכה זה לא כיף תדעי לך אפילו שאתה תמיד אוהב
את הורים ובמקרה לי לא כועס וחושב שסה מגיע כי כך העולם פועל. אני בא מעולם הזה. אני יודע מה זה. ובמקרה
של התעללות עדיף שילד יצא. יכגול להיות שגם יתעללו בו שם תראי מה כתבתי למימן. אבל השאלה מה הסיכוי.
שאב שיכור יכה את יליו לעומת אב מאמץZ? אני חושב שאני יודע. את לא גדלת עם הורים שיכורים, שהורה מתחיל
לשתות. לקחת סמים אז הוא לא ושלט בעצמו. אני הכרתי הורה שיכור שהתעלל בילדה שלו ,היא הייתה ידידה שלי.
יותר נכון חברה של המשפחה. אז אני מכיר את הטיפוסים האלו. כנראה טוב יותר ממך. ואגב אמרתי שזה
לא יכול לצאת לפועל. אני יודע שזה בלת אפשרי. אבל אם היית קצת קוראת הייתה רואה שהשיטה הטובה ביותר היא
חינוכית ושנוי מחשבתי ושנוי החינוך הקיים. הצעה השנייה היא לא בר תקוף רלה מחשבה. אבל מזה החלטת להתעלם.
לסלף, ולא להבין ולנתח הכל באופן לא נכון. וזהו פה אני מפסיק.

anti is back

New member
אתה מתעלם מהנקודה

המערכת הקיימת לא מסוגלת לעשות את מה שאתה מציע, כי בניגוד לך, היא לא מכירה ולא ערוכה להתמודד עם העובדה שהתעללות קיימת בכל השכבות. מה שהיא תעשה זה פשוט להעביר ילדים ממשפחות עניות למשפחות אמידות. אגב, דברים כאלה קורים במידה מסוימת כבר כיום.
גם להיות ילד מאומץ שחי תחת טרור ואלימות זה לא כיף, תאמין לי.
ואתה לא צריך להודיע שאתה מפסיק, אתה יכול פשוט להפסיק, אתה יודע

לילה טוב.

אז המערכת מזוינ-ת אז נכנע?

שמעי אני אשאל אותך שאלה כמה ילדים מאומצים את מכירה? והאם את מכירה את הורים שמאמצים?
מי שניתן לו זכות למץ ,ובמה זה ככרוך? ומי אלו אותם הורים? מחכים לילד כי הם לא יכולים להביא?
ומה האחוז של הורים המתעללים המאמצים? אני יןדע שיש אבל ממה שאני שומע ועוקב רובם הםהורים
חראא כמו כל הורה אחר. כלומר רגילים. שעושים הרבה צרות אבל זה לא מגיע לפגעיה פיזית. אבל אותם
אנשים שאני מניתי יש סיכון גדול שהם יפיגעו גם בלי שזזו אשמתם. ולכן צריך להפריד. ואני לא יכול להפסיק כי
את ושולחת לי הודעה .אנני חייב לענות כי זה לא יפה להתעלם חרי שמי שהוא משקיע בהודעה. כך אני.

anti is back

New member
המערכת דפוקה

אז לא צריך לתת לה יותר כוח מכפי שיש לה ממילא.
נכון, אסור להיכנע, אז למה אתה נטפל רק לאלכוהוליסטים ונרקומנים וזונות ושאר אוכלוסיות חלשות? למה לא לאסור על פסיכולוגים ופסיכיאטרים ופוליטיקאים ומנהלי בנקים ושוטרים ובכירים בצבא ושאר אנשים בעמדות סמכות - כל אלה שתפקידם בחיים מבוסס רובו ככולו על רמיסת בני אדם אחרים, להביא ילדים לעולם? נראה לי לא פחות חשוב. הכי חשוב אפילו.

אם נאמץ את כללי הנימוסין שלך, הדיון לא יסתיים לעולם. אז כיוון שלא השקעתי שום כלום בהודעה, אל נא תרגיש מחויב להגיב. לילה טוב.

לא אמרתי את זה כל הורה מתעלל צריך שיקחו לו.

תקראי שוב מה אני אומר. כל אדם שמסכן את ילדיו. לא משה מה המעמד, את אומרת דבר שאני לא אמרתי.
לא משנה מה המעמד, לא משנה שיכור או לא. גם הורה עשיר צריך שיקחו לו. כמו הורה עני. לא משנה, מי שפוגע.
צריך שיקחו לו. שזהו מקווה שעכשיו אני ברור.

דעתי.

דעתי היא כזאת. כל הורה לא משנה מה המעמעד או הכוח שלו. שהוא מסכן את ילדו. צריך שיפרידו
אותו מילדו. לא משנה אם הורה עשיר מאוד בעל מעמעד לא משנה. אני מקווה שדברי כעת ברורים.
כי זה מה שאני אמרתי מהתחלה. אני מצטער אם לא הייתי ברור. אני לא בעד הוציא רק לעניים את הילדים מהביצ.
אלה בכלל להורים מכים. חוץ מזה אני עצמי נולדתי למשפחה שהיא ממש לא ענייה הורים מימעד גבוהה, לא חסר
להם כסף. והם היו מאוד קשים איתי. ובגלל המעמד והכבוד הם רצו שאני לא יעשה להם בושות, ורצו שישר קו.
, מקווה שעכשיו מבינים אותי.

arana1

New member
המערכת עצמה היא "הורה" מתעלל

כי כמו שגם אתה כותב הבעייה היא הסמכותיות והכחניות ובניגוד לאיך שזה הוצג כאן זה לא מקרי שהורים פונים למערכת כי היא זאת שמדברת את שפתם שהיא שפת הכח והמרות והשחצנות שמתבטאת כתחושה של זכות לא מוגבלת על הילד

אם תבדוק איך מערכת הסעד עובדת אז תמצא שאין שום קשר בין המדדים שלה לבין ערכים שמאפשרים הורות טובה
כמו שנכתב כאן
העו"ס ובתי המשפט פועלים לפי המדדים הכי נכשלים ומכשילים, מראית פנים, קונפורמיות, מעמד, הכנסה... ויש אין סוף מקרים טרגים להחריד שבהם מערכת הסעד במקום לעשות מאמץ ולו הכי קטן ולעזור לאם שמתפרקת תחת עומסים כלכליים ואחרים דווקא בגלל שהיא אם הכי מסורה ורגישה ונתונה בכל מאודה לילדיה פשוט מוציאה את הילדים מהבית בזמן שהורים שבכלל לא רואים את הילדים שלהם ומבחינתם הם לא הרבה יותר מאובייקטים יצוגיים שצריך להשליט עליהם מרות על מנת שיספקו את התשוקה הנאלחת שלהם לנראות ומעמד חברתי,
הורים שמתעלמים כמעט לחלוטין מהרגשות של הילדים שלהם,
אבל בדיוק בגלל זה יש להם המון כסף ומעמד חברתי מכובד,
שכמובן מפיל מהרגליים את העו"ס שבמאה אחוז מהמקרים לא מוכשרים ולא מוכשרות לראות אנשים אלא רק כמידת ההתאמה שלהם למה שמקובל
ולכן לא תמצא ילדים שהוצאו מחזקת הורים עשירים, מזניחים ומתעללים, בעיקר רגשית אבל לא רק, בעוד שאם ענייה, המסורה לילדיה, שכל מה שהיא צריכה זה כמה גרושים למכולת, תזכה ליחס משפיל מצד שירותי הרווחה.

אפשר בהחלט לנסות לנסח מדדים ראויים להורות טובה
אבל מי יעשה את זה ?
הפסיכופאטים שערכו את הDSM ?
העובדים הסוציאלים ?
לא תודה

אגב
רוב הפסיכולוגים הם ההורים הכי גרועים בעולם, חד משמעית, לפחות מהמדגם הלא מבוטל שאני מכיר
בדוק
וזה ממש לא מקרי

בוודאי אני יודע.

אני כברתי דרך עוס. אני כתבתי פה לפני כמה חודשים אחת העוס גרמה לבתא לבכות. ואמרה שהיא לא רוצה
לעזור לי. כי אני משוגע ואושפזתי בארבאנל ואני רוצח. בקשרק להורים עשירים. אני ראיתי שהוציאו. אני נתתי דוגמה עלי.
שהייתי ילד. רצו להוציא אותי מהבית. לעביר אותי לפנימיה מאוד יקורתית. מדובר באלפי דשקלים בחודש. יותר אפילו בערך 8
אלף בחודש .עם חינוך טוב וכולי. אבל אני לא רציתיח. לא הכריחו את אמי. אבל גם אנחנו עברנו הרבה. והאמין לי אראנה כסף
לא חסר לסבא של י וקשרים?: מה שאין לרוב רובם של האנשים. ואני עדיין סבלתי מאוד. לכן מנסיוני זה לא כךף. גם ראיתי בחדשות.
&nbsp
מקרה בו לקחו לאבא שופט את הילד אחרי שהילד אמר שאב מכה. ולקחו אותו לכלא. יכול להיות שיש אוזלת יד בשכבות הנמכות.
אבל גם במקרי התעללות בשכבות הגבהות מטפלים לפי ידעתי. אבל אתה צודק שיש אפלייה, ומוצאים יותר מעניים. זה
נכון. שמע ספרת לך מה אבי אמר לי?: אני אמרתי למטפלת שלי מה שעבר עלי. אז אבי אמר לי " תלך למשטרה/ תלך לבית
המשפט תאמר הכל נפגש שפם" אני ספרתי. אחרי שתי דקות טרפדו הכל. הוא מחזיק אותי בביצים. המשטרה ביידים של סבא שלי. וגם אני יודע שאני יכול לקבל מכות/ הוצאה מהשפחה/ ועוד הרבה רע אם אני אפתח את הפה, הוא אמר " תעישה
כל מה שתרצה נראה לאן תגיע" אתה מבין? אני נמצא באותו מצב, אמרץי לקרמנלוגית שלי. מה קרה ברמיזה, היא דבריה
אתו הוא דיבר איתי כעס עלי. ואז לקחה אותו לשיחה. ופעם הבא היא כבר לא הזכירה את זה, אז היום הוא אומר " נו
מה יצא לך ספקת/מזה עזר לך" שאני מזכיר לו. ראז אבי שולט בי ביד רמה. ברגע שאני פוגע בו אני נמדפק. ברגע שאני
לא מישר קו הבולושוג נועץ בי את שניו. והמבים יבין מי הבולדוג. כמה שהשומר ראש, כמה שמאסטר אוהב אותי.
יש הבדלים שנים, בגלל זה אני נורא אוהב את החברה הטובים ,הם מזכרים בול את משפחתו של
אבי, כסף/ כבוד/ קשריפם ראש בראשונה.

הורים פונים למערכת מסיבות רבות

ולא תמיד זה בגלל ש"היא מדברת את שפתם שהיא שפת הכוח והמרות", נכון שיש הורים כוחניים והם אלו שיפנו מיד למערכת בלי לחשוב פעמיים על כל בעיה או שאלה שיש להם. אבל חלק אחר של ההורים פונים מסיבות אחרות. לדוגמא, אתה יכול לשמוע סיפורים רבים וגם נכתב כאן בפורום לא מעט על הורים שדווקא משוכנעים שהכל בסדר עם הילד שלהם אבל הסביבה (שכנים, חברים, משפחה מורחבת) שמה לב שמשהו אצלו שונה (כי הוא מתנהג או מדבר אחרת, לא יוצר קשר עין או מתחיל לדבר מאוחר) והם מפעילים לחץ על ההורים האלה שיפנו לטיפול, כשההורים האלה מתנגדים ומלפעמים אפילו מתרגזים על ההתערבות הזו, הסביבה והנשמות הטובות ומשמיעים באוזניהם שכנועים לחצים שמגיעים גם לאיומים והפחדות ("אני מכירה ילד שהיה כמו הבן שלך ולא קיבל טיפולים ואת לא רוצה לדעת באיזה מצב הוא היום" , "אם לא תטפלו אתם תפספסו את חלון ההתפתחות שנסגר בגיל 5", תקח את הילד לקלינאית, מה יש להפסיד, זו בסך הכל אישה נחמדה שתקריא לו סיפורים ותשיר לו שירים, גם אם הוא לא אוטיסט הוא רק ירוויח מזה"). עכשיו, הורה שאין לו ניסיון שלילי עם קלינאית משתכנע ונופל לנוכח השכנועים. אותך אי אפשר לשכנע כי יש לך ניסיון, אבל מי שאין לו ניסיון משתכנע לנוכח השכנועים שנשמעים הגיוניים לצד ההפחדות והנבואות השחורות. גם הורה ששפתו אינה שפת הכוח ישתכנע עם הזמן (ויש הורים כאלה, אולי לא הרוב אבל הם קיימים פה ושם).
ולא, לדעתי זה גם לא כמו שמישהו אחר כתב, הורים לא פונים לייעוץ רק כי הם מחפשים חיים קלים, יש הורים שפונים אחרי שכנועים והפחדות מצד הסביבה או כי מגיל אפס אנשים קולטים שאם יש להם בעיה שהם לא מצליחים לפתור בעצמם צריך ללכחת למומחה ואם מפמפמים לכל אחד שבתחום החינוך רק פסיכולוג הוא המומחה, רק מי שיש לו ניסיון רע עם מומחים מסוג זה ירתע ולא יפנה אליהם כשהוא מודאג בקשר לילד שלו. זה לא חייב להיות קשור לכוחניות. מי שכוחני ירוץ מיד לסמכות אבל גם מי שלא כוחני עלול להשתכנע בסופו של דבר תחת השפעת לחץ ושכנוע סביבתו אם אין לו מקורות מידע אחרים שיציגו לו נתונים שונים וסותרים.

לא צריך.

מי שהוא שהוא שיכור ומוכר, כמו שאמרתי מוצהר יש לו תיק ברווחה. את שוב קוראת מה שאת רוצה.
ולא מבינה מילה ממה שאני אומר. לא צריך בדיקות דם. אני מדבר על מי שמכור ברווחה כאנס, אלים, וכולי.
אם היית חושבת על זה טיפה. היית מבינה שהורים כאלו ולא משנה מאיזה מעמעד לא ראוים להחזיק ילדים.
כי הם לא אחראים. ואיך אני יודע?: כי כיום אחוזי התעללות הם דבר ראשון כמו שאמרת בשכבה הנמוכה אפילו
שהיא קיימת גם בגבוהה. ושם הורים שמגים הם לא חובה שהיו כך. אבל יש לא מעט שהם כן. אני אני אומר.
או שיגמילו אותם. ואז אחרי שהם משקומים שיביאו. או שיעשו להם הדרכה+ פיקוח. מ לא בסדר במה שאמרתי?
פיקוח- מעקב אחרי המצב בבבית, מה שעושות עוס כל הזמן. ומה שאמרתי הוא לא חדש אלה מה שנעשה.
מקווה שאני ברור.

הורה שמאמין שהוא עושה טוב.

כנראה או שהוא עובד על עצמו או שהוא לא מחובר למציאות. א. את תוכלי לדעת אם את הורה טוב רק אחרי
שהילד יגדל ויתפתכח ויעשה חושבים ויאמר " יש לי הורה נפלא" לומר על עצמך שאתה נפלא זה הדבר הכי קל.
שהילד חושב עליך כך זה כבר ליגה אחרת. ואני בקשר עם נערים ורובם אמרו לי שהורים שלהם לא טובים. והורים
שלהם רגילים. הם לא עברו שום דבר מיוחד. רק מתוך הביקרות העצמית את תוכלי להפוך להורה טוב בעני אין הורה טוב
ואין הורה רע זה הכל חד המה מעורבב. כמו כל אדם. הורי הם הורים טובים כמו שהם נוראים. החשיבה שאני טוב בעני היא בעיתית.
&nbsp
כי היא מנועת את האפשרות לשפר. כי " אני כבר בסדר" בעני הורות זה הדבר הקשה ביותר, יותר מכל דבר אחר, ולטעמי רוב
הורים לא טובים אלה להפך. את יכולה להסתכל על הקהילה -האוטיסטית. עצם העבודה שהורה מסמם את ילדו/ לוקח אותו
לטיפולים שכאלו. משגע לו את המוח. גם אם הוא לא מעניין בזה הוא גורם לו עוול. אני בקשר עם בני הקהילה בארץ ובעולם.
גם עם אוטיסטים מהזרח הרחוק. שמה החינוך כידוע לך קשה מאוד. והם אומרים שהם סובלים. אני לא מכיר אף ילד.
אף אדם שאין לו ביקורת וחריפה על הויו. ומי שאמר שלא. אני לא מאמין לו. לכן בעני אין הורה טוב גם לא את דגם לא הורי.
אף אחד. זה שאת רוצה בטוב ילדיך זה ברור דגם הורי. אבל הדרך לגהנום רצופה כוונות טובות. לכן בעני את טועה מאוד.

שיר יפה.

אגב: אמא שלי היא אישה מאוד משכילה ומאוד אלגנטית היא לעולם לא מקללת. אבל דבר אחד אין בה.
וזה הענקה של אהבה. היא לעולם לא תחבק אותך/ או תאמר לך אני אוהב אותך. בתור ילד היא אמרה לי.
" נתנאל אני לא הייתי כזאת, לעולם לא חשבתי שאהיה כזאת את הוצאת ממני את כל הדברים הרעים שבי,
את גרמת לי להיות מפלצת" והיא בכתה זה אחרי שהייתי מקבל מכות מאישה שלעולם לא הרימה יד, אז זה נשאר.
לי במוח. אבי הוא סיפור אחר. אבל מה הנקודה: אמי אישה נפלאה: היא טובה מטבע אני הוא האשם כי אני גרמתי
&nbsp
לה לכל הצער הזה. אמא שלי היר רחל מבכה על בניה. היא הייתה איתי תמיד, ומי שהייתי ילד הייתי - כייסן, נוכל,
ודי רצחני, והיא לעולם לא אמרה שאני האכזבה שלה כמו אבי. היא קיבלה אותי ללא מילים, ללא אהבה, ללא מילה טובה.
רק במטים ורק במחווות. אני לא סבלתי. כי לא ידעתי מזה אהבה חיצונית. ואני לא עצוב. אבי הוא המוציא לנרוג כמו שמחיה המתים. אבי הוא הדמות המשמעותית ביותר בחיי. הוא מי שהפך אותי למי שאני. אבי לעולם התייחס עלי כמו שאביו לעולם
לא התייחס עליו. אבי גרם לי לפחד הגדול ביותר הפחד מלהביא ילדים לעולם, הפחד מליצור קשר עם בני האדם, השנאה,
הרצון שימותו כולם. הוא גרם לי לשנאות את עצמי עד היום. והוא נורמטיבי. הוא איש רגיל, איש שמכבדים אותו מאוד, סבי
הוא אולי מאשים הכי כבדים/וחזקים שיש, טיפוס מלפני מאה שנה עשיר מאוד בבעל קשרים שאין להרבה. בעל רקע משפחתי
אדיר, תרקומות לדברים הכי גדולים במדינה והכי סודיים. אבל סבי היה סבא מתעלל. הוא התעלל בנכדותיו. והוא רצה גם בי.
והוא השתנה. הוא חזר בתשובה. ועוזר לנו. אז זה העולם שאני הכרתי. עולם של המאפיה האטלקית אני מכיר את הסרטים
האלו ומזהה איתם. הכוח/ הכסף/ הכבוד הםפ חלק מחיי סבי. הוא הראש הוא השופט הוא הקבוע. אני היחד שצא נגדו אי
פעם ובגלל זה הוא אוהב אותי. איש מבריק, זקן אמיתי, ערבי שופט לפי הגללים הערבים. אז אני יודע גם מבחוץ ,וגם
מבפנם. מזה הוררות. ולכן אני אסכים שלא להסכים.

הנה שיר עלי.

https://www.youtube.com/watch?v=R9W5XeFaWL4
אבי אמר לי פעם והצער " אתה לא מתאים לעולם הזה הוא גדול עליך אני מצטער שהבאתי אותך לעולם אתה סובל".
זה הדבר שבר אותי לתמיד. אבל אני הבני שהוא אמר את זה מתוך כאב, הוא לא ידע לטפל בי, אחרי הנסיון הראשון.
הוא נשבר. אחרי שבלעתי כדוים שהייתי בן 14+ הוא לא יכל להתמודד איתי. הוא לא הבין איך אפשר לטל בילד כל כך
שונה. הוא לא יכל להתמודד עם הרצחנות/ עם הרוע/ עם השגענות שלי, הוא סבל לא פחות ממני, הוא היה חסר אונים.
אני לא אשכח לעולם את מה שהוא אמר, אני לא אשכ את הפעם שהוא בכה. אני לא יכול לעולם לשכוח. מה שאמרו לי.
והם לא רעים. הם הורים טובים מאוד. הם ל א יכולו, כמו שאת לא תוכלי. ילד כמוני אף אחד לא יכול. ילד רוצח, ילד אלים
ברמות המטרופות ביותר, ילד שניסה לפוצץ את הבית. בן אדם גמור. אני אדם גמור, אלהים כל כך אני שונא להזכר בזה.
, אבל אני ילד אסור.

הורים הם חלק מהתרבות והנורמה כמו רוב האנשים

יש הורים שמושפעים מאוד מהנורמה ומאלצים את עצמם ואת ילדיהם להתאים אליה, ויש הורים שפחות מושפעים ופחות מאלצים. יש לא מעט הורים שמודעים לבעייתיות ולחסרונות שלהם ומחפשים ללמוד אך מה שקיים ומוצע זה בעיקר הסברה מאת פסיכולוגים, פסיכיאטרים והדרכות הורים זה מה שהורה ממוצע שמודע לבעיה ורוצה להשתפר מקבל אוטומטית כשהוא מחפש.
לדעתי הבעיה העיקרית אינה בהורים אלא בשיטה ובנורמה המקובלת, זו דעתי. שיטת ה'הפרד ומשול' - 'להרחיק את הילד מהוריו ואת האדם מקרוביו ואהוביו' נוטה להיות מקובלת לעיתים על המערכת ועל הממסד, זו דרך טובה לשלוט באנשים ולתמרן אותם ולהפוך את החברה לאחידה. הורים לקויים זה נכון, אך מה שבחוץ לקוי עוד יותר, לימוד והדרכה טובה להורים יכול לשפר בהרבה את המצב של הילדים, אך הדרכה טובה זה דבר שאין היום או שנדיר למצוא. הרחקת הילדים מהוריהם במיוחד אם מדובר בילדים צעירים מאוד עלולה ליצור בעיות גדולות עוד יותר, ניסו את זה בכמה מקומות ועוד לא שמעתי על הצלחה מסחררת, היו רבים שנפגעו.

אבל הורה מתאים לו הנורמה.

כי רוב הורים הם נטים. לכן הגישה שלהם מחתכילה סמכותית. כמה הורים אוטיסטים יש? לפי ידעתי רוב האוטיסטים.
לא מתחתנים. אני אישית לא מכיר אוטיסט שהתחתן. לא איש אמצע/אישה אלה אוטיסט. בעני המצב הנתון לא ישתנה.
העולם הנטי יעמוד במקום. אנחנו צריכים לסלול לעצמנו את הדרך. אנחנו החרגים/השונים אלו שלא נתנו להם הזמנות
לחיות כבני אדם בפני עצמם. בעני הנטיות לא תשנה בקרוב, העולם יעבור לעולם יותר אוטיסטי אולי. אבל הנטיות היא
משורשרת והיא קיימת שנים רבות. לשנות את הגישה הקיימת כדאי שתאים לשולי בעני עצמם כמובן, לא תנחל הצלחה.
גדולה בעני. לא כרגע, זה עניין הדרגתי וממושך של מאבק מתמיד ורציף שבו האוטיסט יאמר סטופ וא תהיה המפכה האוטיסטית
כפי שהייתה כל מהפכה אחרת. בעני זה עדיין רחוק מישיום. צריך ללמוד עדיין איך ניתן לשלב את השיטה "נכונה לנו ואיך בני
האדם הטיפוסים יקבלו את ז,ה כי זה נענוע הספינה, ושבירת המסכומות. וזה לא יקהרה בקרוב, השיטה הפסיכלוגית
דוגלת בישן כמו שאמרת. לצערי זה המצב. אישית אני ממליץ לחשוב אלף פעם לפני א. שמנהל קשר זוגי ב. שמבאים
ילדים. זה בעני הדרך הנכונה, תשוקות /ואהבה לא שווים כלום ללא הבנה. בעני הדרך חגהנום אצופה כוונות טובות.
בעני הורות טובה רחוקה מחק אור.

אומרים שיש עליה במקרי האוטיזם, אז אולי יש סיכוי שבעתיד יהיו

יותר ויותר הורים אוטיסטים. וכן יש הורים בספקטרום, היה סרט כזה "תפקוד גבוה" הראו שם כמה הורים בספקטרום. אולי יהיו יותר בעתיד, אי אפשר לדעת. והרבה יותר אוטיסטים אולי בעתיד הרחוק יותר יכול ליצור יוצר לחץ כלשהו על התרבות ועל החברה להשתנות

למעלה