מרטוש. אתה בבעיה.

הממ...אולי למי שאובססיבי אלי בטירוף שטרם נראה מעולם

האמונה שלך...
... אוי א בראך...
ובכן האמונה שלך באה מתוך אותה תודעה נחותה שהצטיירה לה באורח שאין לפקפק בו לאורך שירשור שלם של התעקשות אובססיבית ברמות לא קיימות, על המילה האחרונה.
תודעה שלא קלטה לא רק את הפרט הטריוויאלי שציינתי לך באגביות בהודעה הקודמת, אלא עוד מאה אלף דברים אלמנטריים אחרים שאני כבר לא זוכר עכשיו וכבר מזמן לא אכפת לי(אני באמת כבר הייתי מעדיף שתתאדה לי משדה הראיה כבר, למקרה שעדיין לא שמת לב, אז אם נותר בך איזה גרם של שמץ של כבוד עצמי, רצון טוב, משהו, לא יודע, אז אנא...)
אמונה של מטומטם גמור שמתבססת על רמת-ידע של מטומטם גמור - שווה בהתאם.

אבל תמשיך במשחק הניחושים שלך עלי אם זה מה שעושה לך טוב - זה שאני מעניין אותך מאוד מאוד כבר ידוע - רק אם אפשר, בינך לבינך ובלי לכתוב לי, אני מאוד אודה לך.

בנוגע לתחביבים שלי ולתחומי הלימוד שלי,
אני מתנצל מראש שאין לי כוונה לדסקס עליהם עם... וול, יו נואו...

(למרות העניין שאתה מביע על טבעם ואופיים)
סורי אני פשוט לא רואה מה הטעם.

הערה אגבית נוספת: גלישה בתפוז היא עניין זניח מאוד.
לכתוב הודעה(למי שיש מוח מתפקד) לוקח בין דקה ל-3 דקות.
אתנחתא עבור מי שעובד הרבה מול מחשב.
ההצגה שלך את זה כאיזה מדד למשהו, וההוצאה של זה הרבה מעבר לכל פרופורציה שפויה, מעידה מן הסתם על נקודה מאוד מטרידה אצל מי שעושה את זה.
וכאמור, השעות המגוחכות שאתה גולש כאן (ועוד בלי להיות מודע לעצמך אפילו במילימטר), והאכפתיות האובססיבית המופרעת שלך למישהו שאף פעם לא פגשת אותו, ולמה הוא עושה עם עצמו וכמה ולמה...
כל זה מצייר תמונה ,איך לומר,לא ממש מחמיאה.

מקוה שאני יותר מובן הפעם.

Cade Foster

New member
טוב פיקאסו, תמשיך לצייר לך תמונות

כאילו שזה מזיז למישהו את הביצה.
&nbsp
בינתיים אתה זה שכותב מגילות, ולי לוקח דקה עד 3 דקות לכתוב הודעה.
&nbsp
אני מחרבן עליך ועל הבקשות שלך. לא רוצה לדסקס, אתה מוזמן להתעלם.
&nbsp
שבת שלום.

ב-1 עד 3 ד' דיברתי על ההודעות שלי מן הסתם

כתבתי בפירוש "למי שיש מוח מתפקד"
כמובן שגם צריך מוח מתפקד בשביל להצליח לקרא כראוי

השורה האחרונה שלך היא לא פאתטית בכלל...לא בכלל לא
וגם לא אופיינית לך בטירוף

אז סיימנו? באמת??
יופי, בשעה טובה!

תודה רבה ושבת שלום

Cade Foster

New member
נראה לי שאתה זה שלא קיבל שיעורים בהבנת הנקרא

כי אם היית מבין קונטקסט כנראה שהיית מבין מה זה אומר כשמישהו כותב "בינתיים אתה זה שכותב מגילות, ולי לוקח דקה עד 3 דקות לכתוב הודעה".
&nbsp
כשתפסיק לעשות מעצמך צחוק בהחלט יהיה אפשר לסיים.

זיקן

New member
מנהל
מה אתה סיסי?

בפורום גברים שגיעות כתיב זה חובה.
עולי עתה סריך קיטה תיפולית

Cade Foster

New member
עם שגיאות כתיב דווקא אין לי בעיה

אבל לכתיבה ברמה של ילד בן 13 אני מתייחס כמו שמתייחסים לילד בן 13 - ולילדים בני 13 צריך להחמיא על כל פעם שהם מצליחים לחבר חצי משפט ללא טעויות.
&nbsp
okay bye bye now עלאק

Cade Foster

New member
אין יותר מידי מה לדעת, העובדות מונחות על השולחן

ילד מחונך שקיבל יחס בילדות שלו לא היה מגיע לתהומות שמר בחור הגיע אליהן במטרה לקבל קצת צומי ("שבור להן את הראש", "שמעת? ההומו הדוחה ההוא מת" וכו').

הממ...אולי למי שאובססיבי אלי בטירוף שטרם נראה מעולם

האמונה שלך... ... אוי א בראך...
ובכן האמונה שלך באה מתוך אותה תודעה נחותה שהצטיירה לה באורח שאין לפקפק בו לאורך שירשור שלם של התעקשות אובססיבית ברמות לא קיימות, על המילה האחרונה.
תודעה שלא קלטה לא רק את הפרט הטריוויאלי שציינתי לך באגביות בהודעה הקודמת, אלא עוד מאה אלף דברים אלמנטריים אחרים שאני כבר לא זוכר עכשיו וכבר מזמן לא אכפת לי(אני באמת כבר הייתי מעדיף שתתאדה לי משדה הראיה כבר, למקרה שעדיין לא שמת לב, אז אם נותר בך איזה גרם של שמץ של כבוד עצמי, רצון טוב, משהו, לא יודע, אז אנא...)
אמונה של מטומטם גמור שמתבססת על רמת-ידע של מטומטם גמור - שווה בהתאם.
אבל תמשיך במשחק הניחושים שלך עלי אם זה מה שעושה לך טוב - זה שאני מעניין אותך מאוד מאוד כבר ידוע - רק אם אפשר, בינך לבינך ובלי לכתוב לי, אני מאוד אודה לך.
בנוגע לתחביבים שלי ולתחומי הלימוד שלי,
אני מתנצל מראש שאין לי כוונה לדסקס עליהם עם... וול, יו נואו...
(למרות העניין שאתה מביע על טבעם ואופיים)
סורי אני פשוט לא רואה מה הטעם.

הערה אגבית נוספת: גלישה בתפוז היא עניין זניח מאוד.
לכתוב הודעה(למי שיש מוח מתפקד) לוקח בין דקה ל-3 דקות.
אתנחתא עבור מי שעובד הרבה מול מחשב.
ההצגה שלך את זה כאיזה מדד למשהו, וההוצאה של זה הרבה מעבר לכל פרופורציה שפויה, מעידה מן הסתם על נקודה מאוד מטרידה אצל מי שעושה את זה.
וכאמור, השעות המגוחכות שאתה גולש כאן (ועוד בלי להיות מודע לעצמך אפילו במילימטר), והאכפתיות האובססיבית המופרעת שלך למישהו שאף פעם לא פגשת אותו, ולמה הוא עושה עם עצמו וכמה ולמה...
כל זה מצייר תמונה ,איך לומר,לא ממש מחמיאה.

מקוה שאני יותר מובן הפעם.

זיקן

New member
מנהל
למה גבר צריך להרוויח יותר מאישה?

בר מוכרח להרוויח יותר מאשה . הרבה יותר לפחות 50% יותר ולמה? עליו למממן את כל תקופת החיזור כולל מתנות בתי מלון וסתם תרופות למחלת השופינג. כל זאת עוד לפני שנפל במלכודת הנישואין . אחרי שכבר נפל עליו להמשיך למממן את אישתו/גרושתו ואת כל הגחמות שלה רק כדי להתגרש ואם חשבתם שפה נגמר הסיפור טעיתם. עליו להמשיך לשלם על אותה טעות שניקראת נישואין ולשלם מזונות ואפילו על זונות. ופה נכנסת לתמונה הממשלה הכי פמיניסטית שקמה לנו וביקור אצל זנזונת עלול להסתיים בקנס גבוה ואפילו מאסר. עיסקה גרועה מכל הבחינות.
מישהו חושב אחר?

למעלה