מרוב שאנחנו צריכים להיות נחושים כדברי צורי80

אני מבקשת לא להיגרר לשיח שאינו הולם

אל תידבק מהסגנון של חבריך החדשים.
לכל אדם כאן יש את הזכות להחזיק בדעות שלו ובמחשבות שלו על מה שטוב יותר לעם ישראל ולעם היהודי.
החכמה והבינה לא ניתנה לצד אחד של המפה. גם בין כל מצביעי הליכוד אין הומוגניות בדעות וכנ"ל בין מצביעי המחנה הציוני, מרצ או יש עתיד.
אין לנו כאן צורך בפסיכולוגים בגרוש שיאבחנו את כותבי הפורום כאנשים שאוכלים את עצמם ברגשות אשמה ועוד כהנה וכהנה אבחנות כיד הטובה עליך ועל חבריך החדשים.
אתה איש ימין וזה בסדר גמור. אנחנו כאן בכדי לחלוק דעות. נא לא להתחיל באבחנות אישיות ופסיכולוגיות. מניסיון, זה אף פעם לא מסתיים טוב.

לילה טוב

צורי80

New member
השאלה אם היית מקבלת הודעה כזו אחרי תקיפה של נשים

או שרק כשתוקפים יהודים אפשר לכתוב כזה דבר.

צורי80

New member
אם מישהו היה כותב "מרוב שX (הפמניסטית) אומרת שצריך להיות

נחושות, גבר דקר את אישתו"
היית חוסמת אותו מיד,
אבל כשזה יהודים מותר להאשים את הקורבן.

איפה ראית האשמה של הקורבן?

איפה ראית האשמה של היהודים?
תשמע, אני ממליצה לך לא ללכת יותר מדי בשמש. מישהו עושה לך שטיפת מוח כאילו החברים כאן שונאים יהודים ואוהבים ערבים. אני מאוד לא אוהבת את הכיוון שאתה הולך אליו. אין שום קשר בין הודעת הפתיחה של סופרמן לבין התגובה הקנטרנית שלך שמכוונת למקומות לא רצויים. גם הרמיזות על חסימות לא מוצאות חן בעיניי. אתה קיבלת כאן את כל הבמה החופשית לכתוב את משנתך הפוליטית והפילוסופית מכל הכיוונים. אני לא מבינה על מה אתה בא בטענות, ואני לא מבינה מה קשור כאן הנושא לנשים.
אנשי ליכוד או אנשי ימין לא אוהבים יהודים יותר מאשר אנשי שמאל או מרכז. כולנו יהודים ולכולנו יש אחריות הדדית זה כלפי זה. אני אלחם עבורך בדיוק כמו שאני בטוחה שאתה תילחם עבורי. מותר לנו לחשוב שונה לגבי הדרכים למציאת פיתרון לסכסוך בין מאות שנים. זה הכל.

צורי80

New member
"מרוב שאנחנו צריכים להיות נחושים

היה אירוע פיגוע בירדן"

מה גרם לפיגוע? ההסתה של הח"כים הערבים? הברבריות של הדוקרים?
לא, הנחישות שלנו.

מה זה אם לא האשמת הקורבן?

superman1234

New member
אם לא הבנת אז כנראה שלא הסברתי טוב.

השימוש במילה נחישות מלווה בציניות מאחר וזו מנטרה שאתה חוזר עליה כל פעם.
העידכון על הפיגוע הוא להראות שרמת הביטחון האישי בארץ ומחוצה לה בגין הנחישות הלאומית של הימין (הקיצוני?) משתפרת כל הזמן.
עכשו זה ברור ?

dory141

New member
ברוך השם שהאירוע נגמר בשלום

לא היה רחוק שיתלו את המאבטח ההוא. בלי קשר, צריך למצות איתו את הדין על כך שסיבך אותנו. ובעניין אחר, כל הכבוד להוא מפ"ת שבלם את המחבל עם מגש פיצה. זה אזרח למופת.

superman1234

New member
אהבתי את הכותרת ב"ישראל היום"

"אמש הגיע המשבר לסיומו , אנשי השגרירות חזרו לארץ בשלום"
* מסתמן : המגנומטרים יוסרו.
כאילו שאין קשר בין הסרת המגנומטרים לעובדת חזרתם של אנשי השגרירות לארץ בשלום.

למעלה