מקבץ בקטנה מהימים האחרונים- מלון מנדלי.

ניריתי 1

New member
מבאס ביותר ... נראה לי כי אמתין שה"אטרף" ירגע

תודה

החתולית

New member
אני ויתרתי אפילו על שהות במלון

בגלל הדיווחים על התורים לארוחת הבוקר.

ניריתי 1

New member
לא משריינים מקום לבוקר לאורחי המלון ??

הזוי !

הצלחתי הבוקר, סוף סוף, לתפוס אותם בטלפון, רק כדי לשמוע את מה שכבר קראתי פה ... כי מלא בסופי שבוע עד אוגוסט !! (קיוויתי שאם אעשה ״חנדעלך״ ואגיד כי יש לי יומולדת, אז יקריצו לי שולחן לשבת. לא עבד).
מה מחלקים שם לאנשים ? זהב ?

החתולית

New member
לפי הדיווחים, גם אורחים צריכים להזמין מקום

לארוחת הבוקר, ונאלצים להמתין בתור.

foofoo77

New member
זו חוצפה שאין כמותה בעיני

לאט לאט השירותיות במדינה שלנו מידרדרת ואחר כך יבכו שהתיירים מצבים ברגלים.

החתולית

New member
אני מסכימה איתך

אני עוברת כעת שוב על אתרי הזמנת מלונות, וקראתי שוב את ההתייחסויות לנושא ארוחת הבוקר.

עברתי אותו הדבר במלון וילה כרמל בחיפה. ארוחת הבוקר שם פתוחה למי שאינם אורחי המלון, ולנו כאורחים לא היתה שום קדימות. מצאנו יושבים רבע שעה, ליד שולחן מלוכלך, שלא נוקה למרות בקשות שלנו. אחר כך היינו צריכים לעמוד בתור ארוך למזנונים, רק כדי לגלות שחלק ניכר מהדברים נגמרו ואין כוונה לחדש אותם.

לא משהו שמצפים לו במלון בוטיק קטן שמתיימר לתת חוויה מפנקת. גם חדר ללא חלונות הוא לא משהו שציפינו לו שם, אבל זה מה שקיבלנו. ברור שלא נשוב לשם, ובנוסף אני מספרת על כך לכל מי ששואלים אותי על מלונות בחיפה.

שקדייה

New member
ומקום במלון עצמו, עד אוגוסט, יש?

כי בתכל'ס יכול להיווצר מצב אבסורדי שאת מזמינה מקום במלון , אבל מראש יודעת שלא תוכלי להנות מארוחת הבוקר?

למיטב הבנתי זה קצת אחרת

לפחות כשאנחנו היינו מה שהצלחתי להבין מההתנהלות הוא שלכל אורחי המלון מובטח מקום בארוחת הבוקר ולקיחת ההזמנות משולחנות חיצוניים מוגבלת בכמות גם ביחס לתפוסה של המלון.
מה שלא מובטח הוא שולחן ברגע ההגעה במידה ולא "הוזמן מקום" ביום הקודם.
כמובן שייתכן ודברים השתנו או שאני לא הבנתי נכון מהצד.
בכל מקרה מסכים שמבאס להגיע למלון ולא להיות חופשי בבחירת שעת ארוחת הבוקר ללא תיאום מראש

שקדייה

New member
לא אני הזמנתי את הארוחה הזו

לכן אני לא יודעת הרבה לגבי המענה הטלפוני או המחירים.

למעלה