מצלמות בגני ילדים

My Halo

New member
מצלמות בגני ילדים

אני סייעת בפעוטון , ויחד עם זה אני גם אמא לשלושה ילדים ראיתי את התכנית על גן לאה והזדעזעתי כמו כולם. אין לי מה להסתיר ואני לא מתעללת בילדים אבל לדעתי לשים מצלמה בגנים זה פגיעה בפרטיות לא רק של הילד אלא גם של האנשים שעובדים שם. אם אני אצטרך לחשוב על כל מילה או תנועה שאני עושה אני אסתובב כל היום כמו דג או כמו רובוט . חוץ מזה אם לשים מצלמות בגנים אז למה לא בבתי ספר ובמשרדי מממשלה וכו

My Halo יש לי תשובה מדוייקת בישבילך לשאלה

והיא שבבתי ספר הילד יודע לדבר ולספר אם וכאשר מתעללים בו. ובגנים אנו שמים ילדים חסרי אונים שהם בבת עינניו ומשלמים לכם משכנתא בכדי שתשמרו עליהם מכל משמר. וכן אז מצידי תתנהגי כמו רובוט או יותר נכון כמו בן אדם, כי גם אני יוצאת להתפרנס ואנשים רואים אותי, ואני מתנהגת בשיא הנימוס ובשיא הנחמדות כי זאת העבודה, הבנת עבודה. אז כמו שאנו האמהות עושות כל מאמץ בשביל לפרנס אתכן המטפלות אז גם אתן הגיע הזמן שתתנהגו בצורה אנושית ותיהיו "אובר" נחמדות יותר מבבית כי אתן מגיעות לעבוד ותו לאו בדיוק כמונו שיוצאת לפרנס אתכן. וגם אם את לא "פסיכית" כמו יתר המתעללות זו זכותי המלאה לדרוש מצלמות. ואם אין לך מה להסתיר אז התשובה שלי תספק אותך בהחלט.

נצאב

New member
כל הכבוד לרפי גינת שבזכותו אולי בכל גן יהיו

מצלמות. זה גם לא כל כך יקר ולא דרושים חוטים לחיבור המצלמות-הכל אלחוטי רפי גינת צריך לקדם גם שיהיה פיקוח רציני על גנים פרטיים זאת אומרת,צוות של מפקחים,בהפתעה נכנס לכל גן שיש בודק כמה גננות באותו רגע נמצאות,כמה ילדים,מה מצבם ולא מה שקורה היום שאין פיקוח בכלל אלא רק בויצו או נעמת רפי כל הכבוד,הילדים שלנו מודים לך (אומנם לא מדברים עדיין)

oferash

New member
עצומה: חוק להצבת מצלמות מעקב בגני ילדים ומשפח

אנו, אזרחי ישראל, פוחדים וחרדים, נוכח האלימות הגואה כלפי ילדנו: בפעוטונים, במעונות, בגנים ובמשפחתונים. בהעדר פיקוח מספיק אנו קוראים לכם, חברי כנסת ישראל לתמוך לאלתר בהצעת החוק המחייבת התקנת מצלמות מעקב ופיקוח במקומות הנ"ל. הטכנולוגיה זמינה ולא יקרה בהכרח. ביטחון ילדנו ועתידנו מונח על הכף

talinka747

New member
חשוב שיהיה מצלמות

אחרי מה שהיה בתוכנית, כל כך מזעזע הם ילדים קטנים, לא יכולים לדבר, וגם לא מבינים אם זה רע או טוב אז שהמצלמות ידברו.

למעלה