רציתי לספר לכם על ספרי העתידי, "העולם על-פי אדריאן", ולשאול אתכם לדעתכם.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
מדובר בספר קצר למדי, באורך של קצת יותר מ-31,000 מילים, וזאת בעקבות אופיו המינימאלי המכוון, המהווה חלק מהגאונות האדירה שלו. אבל יש הרבה פרקים. 81 פרקים, כשכל פרק הוא די קצר.

הנה התקציר:

"אדריאן א'ובראיין הוא נער עם עבר מלא בטרגדיות שנאלץ להיאבק באופן תמידי עם שדים פנימיים ודיכאון חמור שמהם הוא סובל בעקבות עברו הקשה. האם אדריאן יצליח להתגבר על בעיותיו הנפשיות ולהשאיר את העבר מאחוריו אחת ולתמיד או שרק ישקע עמוק עוד יותר בתוך דיכאונו וייאושו, יוותר על עצמו ועל אושרו, ויאכזב את אלו שמאמינים בו?"

תקציר מאוד מינימאלי, כמו הספר.

מבחינתי אנחנו יכולים לעצור פה, אבל אני מרגיש כאילו שלא נתתי לכם מספיק, אז אם בכל זאת להתעקש ולהוסיף עוד כמה מילים, אז בעיקרון, יש את הבחור ההוא, אדריאן או'בראיין. העלילה נעה על גבי שני קווי זמן. קו הזמן של 2010-2011, כשהוא בן 12 ואז 13, וקו העלילה של 2016, כשהוא בן 18.

וזה לא שאנחנו קודם מסיימים עם קו העלילה של גילאי 12-13 ואז עוברים לקו העלילה של גיל 18. זה מעורבב. לפעמים יש פרקים של גילאי 12-13 ולפעמים פרקים של גיל 18, כאשר הפרקים של גילאי 12-13 כאילו "מתכתבים" עם הפרקים של חמש שנים מאוחר יותר, כשהוא בן 18.

אדריאן גר ברובע סטטן איילנד של העיר ניו-יורק במדינת ניו-יורק בארצות הברית.

לאדריאן יש בעיות חברתיות ורגשיות אבל כשהוא היה בן 9 ובכיתה ד' ב-2007 הוא פגש את שני החברים הראשונים והיחידים שלו, אנג'לה ואלכס ו...

אנג'לה עוברת דירה באמצע הספר בניגוד לרצונה ובגלל הגירושים של ההורים שלה ודווקא אחרי שהיא ואדריאן הבינו שהם מאוהבים ואדריאן הרוס מזה ושאר הספר זה הדיכאון שלו והבאסה שלו

מה דעתכם? :D

נערך לאחרונה ב:

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
משעשע להפנות פוסט לקבוצה ריקה של קוראים.
האמת היא שהעובדות הפשוטות הן שיש לי עשרות מעריצים, בתוך תפוז ומחוצה לה. מצד שני, זה נכון שלא כולם מעריצים שלי, אבל גם את דעותיהם של הלא-מעריצים הייתי רוצה לשמוע. גם הסוגדים דרך אגב, בהיותם אנשים שאינם נמנים על המעריצים הרגילים, עלולים לחשוב שאני לא מתייחס אליהם, ולפסוח על השרשור. תודה כוכבית. בזכות תגובתך החלטתי לתקן את הכותרת ואת השורה האחרונה. ועכשיו, מה את חושבת על הספר שלי? :D

למעלה