מעילים לגבר בסוף עונה. אזור ת״א

trilliane

Well-known member
מנהל
כמה שקרים והשמצות רק לא לרדת מהעץ? אתה מביך ופתאטי.

בבקשה, יוניקלו מצהירים שהמעילים שלהם מ-90% פוך ו-10% נוצות:
Premium down is made of a combination of down and feathers. Down refers to the round soft plumage that grows densely without a rachis on the chest area of water birds, and the feather is the bird's outer feathers. It is believed that the higher the ratio of down, the warmer, softer, and superior the quality. Fill power is used to measure the bounce and fluffiness of down. It is generally believed that the down must have a fill power of at least 550 to be considered high quality. The higher the fill power, the greater the ability to hold air and work as a heat retainer. UNIQLO's ultra light jacket features 90% down and 10% feather with a fill power of more than 640. Its thinness, lightness, warmth, and softness are made possible by the high quality materials.
http://www.uniqlo.com/en/catalog/001.html
&nbsp
וליתר ביטחון גם בעברית, כי אתה מגלה לאחרונה קשיים בהבנת הנקרא:
&nbsp
יוניקלו, דגם אולטרה לייט דאון, Extra warm
סוג: פוך טבעי, לא צוין איזה. לפחות 90% פלומה, 10% נוצות • דרגת הפוך: 640 Fill Down Power •
https://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-4890525,00.html
&nbsp
כולם קוראים לזה "מעיל פוך", יוניקלו מצהירים שזה מעיל פוך, אבל פריזמן בשלו... יודע טוב יותר מכולם, אפילו מהיצרן
. מכיוון שחרף הצהרותיך השקריות, אתה לא באמת "זקן מדי לוויכוחים" אלא פנסיונר משועמם, מחרחר ריב מקצועי שכבר אין לו מה לכתוב אז הוא ממציא תיקונים מונפצים (גם כשמראים לך שוב ושוב שאתה לגמרי טועה) אני אהיה המבוגר האחראי ואחתוך את ה"דיון" המיותר הזה. חלאס. לא המצאתי דבר, גיביתי את דבריי די והותר. אם בא לך להתווכח עם המציאות, שיהיה לבריאות. יום נעים.

חבל !!

לאורך כל הדיון חשבתי באמת שמדובר על פוך סינטתי.
גם תחת הכותרת האם זה בסדר וכו'.. ציפיתי למצוא
דיון על מוסריות השימוש בפלומת אווזים.
התבדתי.

ובהיבט אחר - אני מחפשת דוקא מעילים במידות גדולות,
היות וכמו שאת אומרת היצור בסין מנפיק מעילים מעולים במידות
זעירות.
לצורך הדוגמא באותה חנות בה מדדתי מעיל XL שלא עלה עלי,
התלוננה קונה נוספת שהיא משתמשת בדרך כלל במידה XS ועכשיו
המדיום קצת קטן עליה.
מפנים אותי למעילי גברים, כשהגזרה שונה משמעותית.

יש למישהו אולי המלצות למעילים מידות גדולות ? תודה

trilliane

Well-known member
מנהל
זה לא היה דיון, זו הייתה סתם התנגחות של פריזמן המשועמם

לו באמת רצה לתקן שזה לא באמת פוך כי זה סינתטי, יכול היה לומר מלכתחילה וחסל... (קל וחומר שלא כתבתי כלום על הפוך של יוניקלו, אלא כתבתי "סטייל יוניקלו", כלומר בסגנון. המעיל הסיני שקניתי הוא מפוך אמיתי, לפחות כך הוצהר. לא פירקתי אותו כדי לבדוק
). לצערי פריזמן מעדיף לחרחר ריב ולחלק ציונים לידע של אחרים, בלי לבדוק את עצמו, והוא ממשיך לזלזל ולהתנשא גם כשמראים לו שהוא לא באמת יודע. זה מה שחבל.

אם את מחפשת מעיל מפוך סינתטי, יש גם כאלה, לדוגמה בקישור השני שהבאתי (לידיעות אחרונות). אם את לא מזמינה מסין אין בעיה של מידות.

prizman

New member
אין דבר שנקרא פוך סינתטי.

תלמדי את המונחים.
כן, ניתן לזלזל בך. אין לך מושג על מה את כותבת.

trilliane

Well-known member
מנהל
ראשית, יש, זה הכינוי המקובל, ולא אני המצאתי אותו

שנית, וזה יותר חשוב, בתגובתי המקורית לא כתבתי מילה וחצי מילה לגבי פוך טבעי או סינתטי. כתבתי לגבי מעילי פוך (אמיתי) מסין (כמו המעיל שאני קניתי) וציינתי שהם "סטייל יוניקלו", כלומר בסגנון, מאחר שיוניקלו היא החברה שמזוהה עם סוג המעילים הזה. לא כתבתי דבר וחצי דבר לגבי מעילי הפוך של יוניקלו עד שהתחלת עם חגיגת ההשמצות שלך.
&nbsp
אבל מכיוון שקראתי בכל מקום על מעילי הפוך של יוניקלו, בניגוד אליך, טרחתי ובדקתי באתר היצרן, והוא מצהיר רשמית שהוא משתמש בפוך אמיתי. כך שמבין שנינו, לך אין מושג על מה אתה כותב, והראיתי זאת. אבל כהרגלך, אינך מסוגל לרדת מהעץ שטיפסת עליו, ואתה מרגיש נעלה כשאתה מתנשא על אחרים גם אם השמצותיך ריקות מתוכן. הנח לי, פנסיונר משועמם. ההתנגחויות שלך לא מרשימות אף אחד, רק ממלאות את הפורום ברפש.

תודה על ההפניה בקישור...

לעצם הדיון שלכם - אני מתעניינת רק לגבי מידע ענייני כלשהו.
היתר קשור יותר לתחום ההנעה, שמעניין בפני עצמו :).

trilliane

Well-known member
מנהל
השעמום? אני רק מנחשת; את צריכה לשאול את פריזמן...

לי אין שום רצון לנגח או להתנגח, אבל מנגד, אני לא שותקת מול בריונות, זה עניין עקרוני.

trilliane

Well-known member
מנהל
לא... למה שיהיה לי קישור למעיל שקניתי לפני שנתיים?

סביר להניח שהמעיל המסוים שקניתי כבר לא נמכר בחלוף הזמן, ואני גם מניחה שאתה לא מחפש מעיל נשים, כך שזה בלאו הכי לא רלוונטי. חפש באתרים סיניים, זו הנקודה. הייתי מתחילה מעלי אקספרס.

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
רק הערה בקשר ל "פוך סינטטי"

המונח "פוך סינטטי" הוא המצאה של יצרנים וכל אחד מהם מתכוון למה שהוא מייצר - פוך הוא הפלומה שעל החלק התחתון של העופות.
אחד יכול לקרוא "פןך בינטטי" לניילון גרוס, השני לנייר גרוס והשלישי לצמר סלעים - אין למונח זה שום משמעות מחייבת ולמזמין מוצר המכיל אותו כדאי לברר מה הוא יקבל עוד לפני ההזמנה.

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
לפריזמן וטרילן

אין צורך להיכנס לעימותים - כל אחד מכם אמר את דעתו ופותח השרשור ומשתתפיו האחרים לבטח קראו , הפנימו ומכניסים זאת לשיקוליהם
זה שתחזרו שוב ושוב ותתארו כמה אתם צודקים והשני טועה + לעג זה לזו וזה לזו לא יוסיפו דבר לדיון אלא להיפך
אז אבקש להרגיע.
תודה ומועדים לשמחה

trilliane

Well-known member
מנהל
אין פה דעות, יש עובדות, וגם אם חולקים עליהן אפשר לתקן בנימוס

בלי לחלק ציונים לידע של אחרים. לצערי פריזמן משתלח בי אישית, לא מאתמול, ולא נותר לי אלא להגן על עצמי מפני הבריונות שלו כי אתה לא עושה זאת. מכעיס אותי שאתה מכניס את שנינו לאותה סירה, אני רגועה לחלוטין כל עוד לא נכנסים בי אישית. כשזה קורה אל תצפה ממני לשתוק כשאתה מתעלם ונותן לו לטנף את הפורום. אני כתבתי מידע אמין ומגובה במטרה לעזור לפותח השרשור; בתגובה פריזמן שוב ושוב השתלח בי אישית בלי לספק שום מידע או ביסוס לדבריו, רק לעג, התנשאות והשמצות.

למעלה