מעוללות רכבת ישראל

מצב
הנושא נעול.

Zמבוש

New member
אני פשוט מנסה להסביר, שלאף אחד כאן אין אפשרות
לסייע לך באופן ממשי בנושא פנייתך הספציפית. כל הפגישות של חברי הפורום עם הנהלת הרכבת מתואמות הרבה מאוד זמן מראש באמצעות מחלקת הדוברות של הרכבת, וכוללות שאלות שנאספות כאן מחברי הפורום גם כן. אין שום דרך להעביר באמצעות הפורום את תלונתך על בעיות שנתקלת בהן ביום ובמצב ספציפי לטיפולה של ההנהלה, אלא אם כן יתמזל המזל ואנשי הדוברות יקראו את דבריך כאן ויבחרו להגיב. בקיצור, זה לגיטימי שבחרת לפרוש כאן את הדברים, אבל באותו זמן כדאי היה לכתוב גם פנייה מסודרת ולפרסם כאן בהמשך את התשובה שתתקבל. דרך טובה מזו לא עולה על דעתי.
אריק הלואי וזאת
היתה הבעיה הפרטית שלי , האמן לי כי לא הייתי מביא אותה לכאן לפורום ,הייתי פותר אותה בצורה אחרת . מייל לדובורת ופניות הציבור נשלח כבר ,נראה מתי זה יגיע , רק חבל כי חברים כאן מנסים לפגוע בי אישית ולא מבינים כי זאת לא בעיה פרטית אישית אלא בעיה ונחלת כולנו המשתמשים ברכבת . אז בסדר זה קרה ביום ה' וישכח כבר ביום א' ,הטעם המר שנשאר לאחר הנסיעה ישאר הרבה אחרי זה כי זה הרי חוזר על עצמו מידיי יום א' ויום ה' כמו חוק . שלחתי גם פניה ללשכת שר התחבורה אישור על קבלת המכתב דוקא הגיעה

easylivin

New member
אריק הלואי וזאת
היתה הבעיה הפרטית שלי , האמן לי כי לא הייתי מביא אותה לכאן לפורום ,הייתי פותר אותה בצורה אחרת . מייל לדובורת ופניות הציבור נשלח כבר ,נראה מתי זה יגיע , רק חבל כי חברים כאן מנסים לפגוע בי אישית ולא מבינים כי זאת לא בעיה פרטית אישית אלא בעיה ונחלת כולנו המשתמשים ברכבת . אז בסדר זה קרה ביום ה' וישכח כבר ביום א' ,הטעם המר שנשאר לאחר הנסיעה ישאר הרבה אחרי זה כי זה הרי חוזר על עצמו מידיי יום א' ויום ה' כמו חוק . שלחתי גם פניה ללשכת שר התחבורה אישור על קבלת המכתב דוקא הגיעה
אוקיי, נקווה שהתשובות תתקבלנה במהרה
וכאמור מומלץ שתפרסם אותן כאן. (
מראש.)

nitsansh

New member
אריק כמה דברים
מקריאה כאן בפורום ראיתי כי יש מי מנהלי הפורום אשר נפגש עם הנהלת הרכבת נכון כי זה לא מטרת הפורום אך מן הראוי כי נושא התח"צ קרוב לנפשנו אני חושב מן הראוי להקים קול מחאה ולנסות להשפיע כתיבה אל דובורת ומחלקת פניות הציבור קוברת את הפניה למשך חודשיים מניסיון קודם שלי על פניה על צילום בתחנות רכבת לקח חצי שנה עד שהם אישרו כי קבלו את המייל בכלל ,לכן אני סקפטי בנושא זה . מכתב אחר על עומס בלתי רגיל באחד מחגי הפסח נענה כי הגיעה לאחר 8 חודשים תגובה וטיפול לא חזרו עד עצם היום הזה משהו כמו 4 שנים . אני לא מחפש קשרים ואו טובות , זה בדמנו כי היום זה אני מחר זה אחר ,פשוט מאוד ,אותו אחד בונה על זה שאף אחד לא יתלונן לכן הוא ממשיך בביריונות שלו ,לכן הפקחים ברכבת נעלמים כאשר יש עומס רציני ואפילו המאבטחים לא נראו במשך הנסיעה . כלומר כל אחד יכל לעלות ולהתפלח לרכבת ואו אפילו לפגע בה , כי הרכבת בעומס עם חיילים הינה טרף קל לפיגוע מזלינו כי בני הדודים אולי עדיין לא יודעים זאת
"בני הדודים" כבר ניסו ולא הצליחו לפגוע ברכבת
כי היה מאבטח שעצר אותם ושילם על כך בחייו. שמו מונצח בתחנת כפר סבא.

Zמבוש

New member
"בני הדודים" כבר ניסו ולא הצליחו לפגוע ברכבת
כי היה מאבטח שעצר אותם ושילם על כך בחייו. שמו מונצח בתחנת כפר סבא.
אבל כיום בימי העומס
הרכבות מופקרות לעצמן כי משום מה המאבטחים לא עושים את המוטל עליהם משום מה המשך לחפש תירוצים

raminec

New member
אריק כמה דברים
מקריאה כאן בפורום ראיתי כי יש מי מנהלי הפורום אשר נפגש עם הנהלת הרכבת נכון כי זה לא מטרת הפורום אך מן הראוי כי נושא התח"צ קרוב לנפשנו אני חושב מן הראוי להקים קול מחאה ולנסות להשפיע כתיבה אל דובורת ומחלקת פניות הציבור קוברת את הפניה למשך חודשיים מניסיון קודם שלי על פניה על צילום בתחנות רכבת לקח חצי שנה עד שהם אישרו כי קבלו את המייל בכלל ,לכן אני סקפטי בנושא זה . מכתב אחר על עומס בלתי רגיל באחד מחגי הפסח נענה כי הגיעה לאחר 8 חודשים תגובה וטיפול לא חזרו עד עצם היום הזה משהו כמו 4 שנים . אני לא מחפש קשרים ואו טובות , זה בדמנו כי היום זה אני מחר זה אחר ,פשוט מאוד ,אותו אחד בונה על זה שאף אחד לא יתלונן לכן הוא ממשיך בביריונות שלו ,לכן הפקחים ברכבת נעלמים כאשר יש עומס רציני ואפילו המאבטחים לא נראו במשך הנסיעה . כלומר כל אחד יכל לעלות ולהתפלח לרכבת ואו אפילו לפגע בה , כי הרכבת בעומס עם חיילים הינה טרף קל לפיגוע מזלינו כי בני הדודים אולי עדיין לא יודעים זאת
אכן חברים בפורום נפגשים מדי פעם עם הנהלת
רכבת ישראל בדרגים שונים, אולם למה אתה חושב שאנחנו נעשה למענך את מה שאתה מסרב לעשות בעצמך? אתה לא מוכן לעשות את המינימום הנדרש ממך - לכתוב לרכבת ישראל תלונה, ומומלץ גם העתק למשרד התחבורה.

Zמבוש

New member
אכן חברים בפורום נפגשים מדי פעם עם הנהלת
רכבת ישראל בדרגים שונים, אולם למה אתה חושב שאנחנו נעשה למענך את מה שאתה מסרב לעשות בעצמך? אתה לא מוכן לעשות את המינימום הנדרש ממך - לכתוב לרכבת ישראל תלונה, ומומלץ גם העתק למשרד התחבורה.
כמה ד'ברים
אני כן כתבתי לדוברות הרכבת וכן ללישכת השר , אז דוקא כן עשיתי זאת אני גם אומר כי התהליך של דוברות הרכבת הינה תהליך של לפחות מעל חצי שנה בנוסף לכך זה לא מקרה פרטי שלי אלא דבר החוזר על עצמו מידיי שבוע בשבוע , מצידי אני אפתור את הבעיה שלי , אך הבעיה הכללית תישאר ללא פיתרון מפורום אשר יש בו אינטראציה עם בכירים בר"י אני הייתי מצפה כי יעבירו זאת אליהם , לא רוצים ? לא צריך

25306yosef

New member
אתה משלה את עצמך באשר לייעודו של הפורום...
שום "קריאה" לא תצא מכאן לשום מקום, ולאף אחד מהכותבים הפעילים פה אין שום "קשרים עם הנהלת הרכבת". במקרה הטוב - עם ועד העובדים...
ההמלצה הראשונה שקיבלת - למחלקת פניות לפניות הציבור של הרכבת עם פירוט מדוייק (לא מתלהם, אלא מנומס ומדוייק כאמור) של המקרה. כי מניין לך שהתשובה תיקח חודשים? חברי פורום שכתבו לפניות הציבור, העידו אחרת. למשרד התחבורה לעומת זאת, לפי אותן עדויות דווקא אין טעם לפנות - הם באמת מקרה אבוד. ייתכן שלא יענו לך בכלל.

בועז ל

New member
אתה משלה את עצמך באשר לייעודו של הפורום...
שום "קריאה" לא תצא מכאן לשום מקום, ולאף אחד מהכותבים הפעילים פה אין שום "קשרים עם הנהלת הרכבת". במקרה הטוב - עם ועד העובדים...
ההמלצה הראשונה שקיבלת - למחלקת פניות לפניות הציבור של הרכבת עם פירוט מדוייק (לא מתלהם, אלא מנומס ומדוייק כאמור) של המקרה. כי מניין לך שהתשובה תיקח חודשים? חברי פורום שכתבו לפניות הציבור, העידו אחרת. למשרד התחבורה לעומת זאת, לפי אותן עדויות דווקא אין טעם לפנות - הם באמת מקרה אבוד. ייתכן שלא יענו לך בכלל.

Ccyclist

Well-known member
הבעיה היא בין צריך ומצוי
כי העסק לא עובד משום מה . כן ! אני מדבר על שירות בסיסי והתעמרות בנוסעים , לכן בקשתי כי הפוסט הנ"ל יובא בפני הנהלת הרכבת בידיי אותם מי שנמצאים בקשר איתם ידידי אתה מדבר על אנגליה ,אני מדבר על ישראל .
אני מדבר על מערכת שכאן נחשבת לקורסת
העומס בשעות הביקוש נחשב לנורא ואיום, הבריטים שידועים כדייקנים פשוט סולחים לך אם תגיד שאיחרת כי הרכבת בוטלה / איחרה כי אין מה לעשות, רוב התחנות הראשיות הן בנות 150 שנה וההרחבות שלהן היו טלאי על טלאי (והכי גרוע - ההרחבות משנות השישים) כך שהמערכת פונקציונאלית אבל עמוסה ובעלת כל מני בעיות משל עצמה. כמו כן - כוח האדם מאד קוסמפוליטי והשומר(ת) שיפתח לך את השער יכול להיות ממעמד הפועלים הבריטי שזה סוג אנשים ששונה מאד מהג'נטלמן הג'יימס בונדי שמוכר מהסרטים, או מכל מקום באמפריה הבריטית לשעבר (או דור שני - שלישי להגירה שלהם). ועדיין - לא עולה כסף לפתוח שער כשמאתרים איש צוות.

כחלחל

New member
העומס בשעות הביקוש נחשב לנורא ואיום, הבריטים שידועים כדייקנים פשוט סולחים לך אם תגיד שאיחרת כי הרכבת בוטלה / איחרה כי אין מה לעשות, רוב התחנות הראשיות הן בנות 150 שנה וההרחבות שלהן היו טלאי על טלאי (והכי גרוע - ההרחבות משנות השישים) כך שהמערכת פונקציונאלית אבל עמוסה ובעלת כל מני בעיות משל עצמה. כמו כן - כוח האדם מאד קוסמפוליטי והשומר(ת) שיפתח לך את השער יכול להיות ממעמד הפועלים הבריטי שזה סוג אנשים ששונה מאד מהג'נטלמן הג'יימס בונדי שמוכר מהסרטים, או מכל מקום באמפריה הבריטית לשעבר (או דור שני - שלישי להגירה שלהם). ועדיין - לא עולה כסף לפתוח שער כשמאתרים איש צוות.
כן אבל,
בקטע של הרכבת, לבריטים יש תרבות ומסורת ולנו רק חרבות ונסורת

Zמבוש

New member
אבל משום מה מתפקדת יותר מאשר אצלנו

amit1270

New member
עמית נסעתי גם בתח"צ הבריטי
שאתה צוחק עליו , יש קטעים ויש קטעים אבל העזרה לזרים/תיירים עולה על העזרה המושטת כאן
גם אצלנו יש קטעים ויש קטעים
לא צריך להכליל, לא על ישראל ולא על בריטניה הגדולה.

Zמבוש

New member
שאלה פשוטה
שעה 14:00 מהווה שעת עומס ? אם כן אנחנו בבעיה קשה מאוד

מצב
הנושא נעול.
למעלה