מסכמים שבוע

feldman89

Well-known member
באיזו מסגרת עשית את הפעילות ללא מילים בתנועה?

הכי טוב שאת מרוצה מעצמך
בהצלחה עם פגישת העבודה והתוכניות האחרות שיש לך

ady18

Well-known member
זה במסגרת החוג זה הייתה הפעלה והיה מענין. למרות שריקוד רחוק

ממני.
בעבודה מקווה להתחיל במשהו מחדש הפעם פחות ברננית
אבל יש תנאים שלא מוותרת בקלות
אבל משהו קל.רוצה.... העיקר לצאת מהבית...
נראה מה אפשר ואם לא נחפש לימודים אולי מוזלים\לפי תנאים שאוכל לעמוד. נהיה חכמים בראשון.

LeAnnDylan

Well-known member
שיר מעולה של ריטה!

נשמע כמו פעילות מעניינת הללא מילים בתנועה.
ההחלטה של מי ראוי להיות אבא באמת מאכזבת. מרגיש שחזרנו 100 שנה אחורה

בהצלחה בפגישת עבודה!

LeAnnDylan

Well-known member
מסכמת שבוע

שירי השבוע
עדין מלא גארבג' בעיקר Push It
Milk
Vow
No Horses

גם קצת מישל בראנץ' כדי להכין את עצמי להופעה. בעיקר הישנים שלה כי אני ממש אוהבת אותם.

The Pretenders - Human

משהו טוב השבוע
צ'יז קייק פקטורי!!! כן, האושר שלי בחיים מסתכם בהופעות ובצ'יז קייק פקטורי

משהו פחות טוב השבוע
שלחתי לחברה בארץ חבילה שהייתה אמורה להגיע לפני היומולדת שלה. זו הייתה אמורה להיות הפתעה ויצא לי לשלם מלא כסף על המשלוח ובסוף זה נתקע במכס ועכשיו היא צריכה לשלם על זה כדי לקבל את זה
מעצבן!

מאכל השבוע
צ'יז קייק פקטורי!!! שהם אשם. הוא עשה אותי רעבה

סרט\תוכנית
The Night Shift

השלמתי פרקים של צ'לסי ושל סנטה קלריטה דיאט.
וגם כמה פרקים של קוונטיקו. עבר כל כך הרבה זמן ששכחתי איך זה נגמר מהפעם האחרונה שראיתי וזה היה כאילו התחלתי סדרה חדשה

מה מחכה לו שבוע הבא-
הופעה של מישל בראנץ' ביום ראשון

מישל
איך בא לי גם ללכת להופעה שלה!!

תהני יקירתי

הופעות וצ'יז קייק פקטורי הם בהחלט הגדרות לאושר לדעתי

LeAnnDylan

Well-known member

כל מיני דברים קטנים שהזכירו לי את החברות שלנו.
יש לה טעם משונה אז אספתי כל מיני דברים משונים שהיא אוהבת (בעיקר שטויות מהדיסנילנד כי היא מכורה לסרטי דיסני, חוברת אספנות של איזה משהו שהיא אוהבת, תיק, וכל מיני ממתקים שבטח לא שרדו את החום הישראלי
)
הקטע הוא שזה לא היה כבד מידי (בדקתי את המשקל לפני כדי לוודא שלא תהיה בעיה עם זה)
הכי מעצבן זה ששילמתי על משלוח מהיר כדי שזה יגיע לפני היומולדת. זה היה אמור להגיע תוך שלושה ימי עסקים, אבל לקחתי בחשבון שבארץ לדואר יש רצון משלו אז שלחתי קצת יותר משבועיים מראש (כשאמור להגיע תוך 3 ימים) בסוף כמובן שלא הגיע בזמן

&nbsp
ואם כבר סיפורי דואר מעצבנים, הסיבה ששילמתי כל כך הרבה למשלוח זה כי לפני קצת יותר משנה, חברה שלי ילדה בת ראשונה ורציתי לשלוח לה חבילה לכבוד הלידה. שוב, לא משהו גדול, אבל בחרתי במשלוח רגיל. מכיוון שלא היה לזה מספר מעקב, לא ידעתי איפה זה נמצא אבל שיערתי לעצמי שזה יגיע מתישהו עד חודש מתאריך השליחה (שלחתי כשהיא נכנסה לחודש תשיעי כדי לתת לחבילה זמן להגיע ולקוות שיצא בול בשבוע של הלידה) בינתיים הילדה חגגה שנה. והחבילה? רק אלוהים יודע איפה היא

מרגיז. כדאי להפסיק לחשוב על מתנות מהסוג הזה.

אולי תעשי לחברות שלך משלוח ישראלי וזהו. במקום כל הסיבוכים וההמתנות האלה, תכנסי לאתרים ישראלים, תרכשי מוצר מסוים ותשלמי עבור משלוח.

LeAnnDylan

Well-known member
נשמע לי מגוחך שבשנת 2017 מדינת ישראל עדין לא מסוגלת

לשלוח חבילה ששוקלת פחות מקילו.
כמה מסובך זה כבר יכול להיות?
כל פעם שמישהו שלח לי משהו מהארץ לכאן זה הגיע תוך פחות משבוע גם במשלוח רגיל. הדואר כאן כל כך יעיל אפילו שהמרחקים כאן עצומים ממדינה למדינה ועדין אין עיכובים ארוכים מידי.
והפואנטה של לשלוח דברים מכאן היא שלא ניתן למצוא את הדברים האלה בארץ. אם היה, בשביל מה לשלוח?
מה גם שיש כאן דברים זולים בהרבה ממה שניתן למצוא בארץ. (לדוג' אחי הקטן ביקש איזה זוג נעליים שבארץ עלו 1,750 ש"ח. פה קניתי לו אותם ב-150$. למה שאני אקנה את זה בארץ?)
בעבר פשוט הייתי מחכה שמישהו מהחבר'ה שעבדו איתי יחזור לארץ ושולחת איתם חבילה לארץ. אבל עכשיו אני לא גרה עם אף ישראלי אז אין לי עם מי לשלוח.

ואו איזה הבדל במחירים. אבל בכל זאת (לדעתי כמובן)

בשביל מתנת יום הולדת לא חושב שאת והצד השני צריכים לסבול כל כך. לפעמים גם מכתב מרגש עם העלאת זכרונות עדיף בהרבה ממתנה כזו או אחרת. שיהיה בהצלחה.

feldman89

Well-known member
מסכם שבוע:

שירי השבוע:
ים של חלומות- לאה שבת
גלגל את החלום- איפה הילד
כל מה שביקשתי- הראל מויאל

לא התכוונתי- סמדר אקראי
אין לי מה לומר לך- איגי ווקסמן
ביקור מולדת- דיויד ברוזה

משהו טוב השבוע: סיימתי עבודה/ מבחן בית, שמעתי מוסיקה בלי סוף

משהו פחות טוב השבוע: בגלל החום כמעט ולא עשיתי הליכות

מאכל השבוע: המבורגר- של בורגרראנץ'

תוכנית: אנשים, הישרדות, רק רוצים לרקוד

מה מחכה לו שבוע הבא- להיות לבד בבית, להירשם לעוד פעילות חברתית, מוסיקה חדשה בעברית, להתקדם עם עבודת פרוס

ady18

Well-known member
מקווה שיצליח לך הפעילות החברתית

מי יותר אוהב מויאל אוסקעת?

feldman89

Well-known member
תודה, שאלה מעניינת לגבי סקעת- מויאל

אני אוהב את שניהם אבל בנקודות מנצח אצלי הראל סקעת כי הוא גם זמר וגם פרפורמר

ady18

Well-known member
ומה דעתך על חוק נגד הקהילה

הגאה?שלא יכולים לאמץ...

feldman89

Well-known member
אני חושב שזה חוק שגוי שמתייחס בזלזול אל הקהילה הגאה

אני חושב שכל איש במדינה ראוי לאמץ ילד ובוודאי לסביות והומואים. אסור לנו כחברה לפגוע בזכות של הקהילה הגאה לאמץ ילד, זה פשוט חוק נוראי

אם אפשר אני גם רוצה להגיב

למרות שתמיד שואלים את שאלה הזאת כאן מתכוונים מבחינת מוסיקלית
אני חייבת לציין שלמרות של מויאל יש כמה שירים שאני מאוד אוהבת במיוחד מתחילת הקריירה ולסקעת יש רק שיר אחד שאני מאוד אוהבת וכמה שאני מחבבת
אני מאוד אוהבת את סקעת ואני נהנת ממנו כשופט וגם מעברי לידר שאצלו אין אפילו שיר אחד שאני אוהבת (אני לא מתכוונת מאיך שהם שופטים את מי הם מעבירים או לא .אלא שבכללי הם מקסימים אותי)

למעלה