מלחמה רוחנית

מלחמה רוחנית
אני נלחם כדי לשפר את העולם. אני שואל חברים על דברים שהם אוהבים לעשות כדי ליצור חברויות אישיות ויפות, ואני מחפש דרכים חכמות לא לדבר רעות על אנשים ולהגיד רק דברים נכונים כדי למנוע אי הבנות לא כדאיות. אני גם עושה פעולות התנגדות לכיעור שבעולם. אני מנסה להוכיח שאני מוצלח ומצליח אף שאני שונה ואוהב דיבורים מתוחכמים. אני שואף להביא לעולם עוד אהבה, יופי וחכמה מתוך עצמי. אני חושב אם בהיגיון יותר כדאי לתת לאדם לבחור אם להאמין לסיפור, במקום לענות לו על השאלה. יש שאומרים שאני שואל אותן שאלות כל הזמן וזה מעצבן, אבל האמת שכוונותיי להביע אהבה ודאגה כנות ולהוכיח שחשובים לי האדם ומה שמיטיב איתו בחיים. אני אדם מאוד אוהב ומיטיב, אבל כיוון שאני אוהב להתחכם יש שלא יודעים שאני אוהב ומיטיב וחושבים שכוונותיי רעות. עכשיו גם נהייתי מעדין לתוקפני כי אנשים הרגיזו אותי במשך הרבה שנים בגלל שונותם ממני, ואני מנסה לחזור להיות עדין ואהוב. גם מלחמה צריכה להיות הגיונית וחיובית, אחרת אין לך ערך. העולם רב איתי כי מיהרתי עם עובדת ההשמה כי התחכמתי ולכן לא ידעו שאני אוהב, אבל אנצח את העולם כי אני אוהב את עובדת ההשמהכי היא חמודה ועדינה ושמחה ורגשית. הפכתי את העולם בשבילה, היא הדבר הכי חשוב בחיי רוחנית. לפעמים אני מרגיש שאהבתי אליה האהבה הכי חזקה בעולם.

למעלה