מכושפות מככבות בעיתונות 5!

CharmedRulez

New member
מכושפות מככבות בעיתונות 5!

לא בטוח שהיה 4 אבל לא נורא. והשבוע מדובר בעיתון רייטינג (למרות שאליסה מאוזכרת גם בפנאי פלוס, ע"ע פורום אליסה מילאנו 1620) המפרסם את שאנן דוהרטי (קצת יותר בהקשר של בוורלי הילס) שיצאה בהצהרה נרגשת כלפי ג'ני גארת' (ששיחקה את קלי בבוורלי הילס) באיזה ריאיון וידאו ממש חביב לקראת הסרט החדש שלה (שיצא ב25 בנובמבר בערוץ ABC FAMILY והביקורות אומרות שהוא ממש נחמד ואם אתם רוצים אני אצרף את הריאיון הקטן הזה). טוב בינתיים הסריקה גדולה מדי בשביל להעלות אז הנה מה שכתוב, אח"כ אני אצרף את הלינק: " דילן מקיי מודיע בתדהמה יום שחור למוקירי בוורלי. ג'ני גארת' הודחה מרוקדים עם כוכבים האמריקאית.....הזדמנות מצויינת לאוור את שאנן דוהרטי מהחור שבו היא מסתתרת ולשמוע ממנה כמה מילות תנחומים (זה לא נכון, הריאיון היה לפני שהיא הודחה אבל לא משנה), כאילו רק אתמול היא וקלי חלקו מילקשייק בפיץ'-פיט. "ג'ני מדהימה, אני מעריצה אותה", השתפכה הברנדה, וחשפה שגם היא קיבלה הצעה להשתתף בשואו המזיע אך סירבה בכל תוקף "לא נוח לי ששופטים אותי" (הכוונה כאילו כי שופטים את הריקוד) הסבירה "אבל אני מעריצה גדולה של החיים". LAME. " אני אצרף את הריאיון בקרוב, הוא ממש חמוד.

למעלה