מכון עיסוי והרפיה

קצת נסחפת

לא זאת הייתה הכוונה. את כנראה נתקלת יותר מידי בסוג הזה של גברים דעי לך בשביל רק סקס לא צריך להתאמץ כל כך הרבה זה הרבה יותר קל ופשוט להשגה ולא בתשלום ולא בהשקעה. אני מאמין שמשקיעים ונותנים יחס בשביל לקבל יחס עם כל הכבוד לסקס זה לא הכול בחיים יש גברים מחפשים דברים קצת מעבר כמה אפשר לזיין בחורה יפה שאין איתה שום דבר חוץ מסקס חודש חודשיים שלושה בסוף זה נמאס, כי תמיד מחפשים את מה שמעבר את הקשר הריגשי ולא רק את הקשר הפיזי זאת שכאשר עובר עליך יום קשה נותנת לך חיוך והכול ניראה פתאום כבר יותר טוב זאת שמתייעצים איתה לגבי שאיפות והחלטות בחיים כמו שיקולים לעבור לעיר אחרת בשביל עבודה מכניסה יותר זאת שלפעמים מוותרים בשבילה על עבודה כזאת. אז אני לא יודע באיזה גברים את נתקלת ביום יום מקווה בשבילך שהאיכות שלהם תישתפר ושלא ימכרו לך אשליות חוץ מיזה חשבתי שאת יותר פילפלית מזה איך מוכרים לך ככה חלומות וורודים ואת מאמינה מה את מתבוננת רק חלק מהזמן?

איזו הודעה שכיף לקרוא../images/Emo13.gif

וכמה שאני מסכימה איתך...

טיפיאי

New member
אתה צודק בהרבה מהדברים, טועה בקצת

ולא רק היא נתקלת "ביותר מדי גברים כאלה". רק שלשום היתה לי שיחה עם איזו מישהי, בחנות בה קניתי פרחים למישהי אחרת. זו מהחנות שיקפה את אותה הדעה (שמסתמנת אצל הרבה יותר מדי נשים. דעה שעליה כתבתי כבר) כלומר שיותר מדי נשים רואות גברים כמחפשים סטוץ וזהו. ובגלל זה מוכנות להיות לבד ולהקריב את החיים החברתיים אישיים שלהן (שלא לדבר את החיים המיניים שלהן) כתבת נכון לגמרי שהרבה גברים (הרבה הרבה יותר ממה שנשים מבינות או שנשים מוכנות להבין) מחפשים משהו מעבר. כי כמו שנאמר, כמה אפשר לזיין בחורה יפה בלי משהו מעבר לזה ? לא הרבה. הגבר שיכול לחיות חיים כאלו בלי סוף ... נו, שיהיה בריא (למרות שרוב הסיכויים שהוא לא. לפחות לא בנפשו) הטעות שלך היא במשפט הראשון : "דעי לך בשביל רק סקס לא צריך להתאמץ כל כך הרבה זה הרבה יותר קל ופשוט להשגה ולא בתשלום ולא בהשקעה". כל הסימנים מראים בדיוק ההיפך : בגלל מפלס החשדנות הנשית מצד אחד והחרמנות הגברית הגוברת והולכת מצד שני (רק תראה למה העיניים שלך נחשפות כל יום.... הסקס והמיניות מתחבאים מאחורי כל מודעה, כל פוסטר, כל פרסומת). זה רק מרחיק בין המינים. וגם אם יש "סקס ללא מאמץ", הוא הרבה יותר בשוליים ממה שאתה חושב או ממה שאנחנו מוכנים להאמין שקיים כי הרי, היי - אנחנו מודרנים, אנחנו מערביים, פתוחים ונאורים.... לא ככה ?? אז זהו... שלא. ולפני שאני יעיר כל מיני שדים ושדות מריבצם, אני רוצה להגיד את זה ברור ונקי : אני יכול להוכיח את הטענה שלי בצורה די ברורה. בקלות. למעשה, חלק מההוכחה נעשה כבר (היה דיי משעשע) וחלק עוד ייעשה (אני בטוח שיהיה משעשע אפילו יותר... ומדכא באותו האופן)

הבעיה היא לא סקס אלא אהבה

אני חושב ש QUEEN בשיר WHO WANTS TO LIVE FOREVER סיכמו את הכול
Theres no time for us Theres no place for us What is this thing that builds our dreams yet slips away From us Who wants to live forever Who wants to live forever....? Theres no chance for us Its all decided for us This world has only one sweet moment set aside for us Who wants to live forever Who wants to live forever? Who dares to love forever? When love must die But touch my tears with your lips Touch my world with your fingertips And we can have forever And we can love forever Forever is our today Who wants to live forever Who wants to live forever? Forever is our today Who waits forever anyway? Words and music by brian may​
והפרשנות שלי תחיה את הרגע את העכשיו ותאהב עכשיו כי מתי שהוא זה נגמר אבל עדיף לאהוב לרגע אחד קצר מאשר ללכת לזונות ולחיות בלי רגש ואהבה האהבה היא שבונה את החלומות אבל לרוב חומקת כל הזמן המרדף והחיפוש אחריה זה מהות החיים עם כל הסקס והצער שבדבר. עמדותי בנושא ברורות

ושוקו זה בשבילך

FREELOVE של דפש מוד
If you've been hiding from love If you've been hiding from love I can understand where you're coming from I can understand where you're coming from If you've suffered enough If you've suffered enough I can understand what you're thinking of I can see the pain that you're frightened of And I'm only here To bring you free love Let's make it clear That this is free love No hidden catch No strings attached Just free love No hidden catch No strings attached Just free love I've been running like you I've been running like you Now you understand why I'm running scared Now you understand why I'm running scared I've been searching for truth I've been searching for truth And I haven't been getting anywhere No I haven't been getting anywhere And I'm only here To bring you free love Let's make it clear That this is free love No hidden catch No strings attached Just free love No hidden catch No strings attached Just free love Hey girl You've got to take this moment Then let it slip away Let go of complicated feelings Then there's no price to pay We've been running from love We've been running from love And we don't know what we're doing here No we don't know what we're doing here We're only here Sharing our free love Let's make it clear That this is free love No hidden catch No strings attached Just free love No hidden catch No strings attached Just free love​

../images/Emo9.gif מה יהיה עם השיר הזה?

זו כבר פעם שניה שמקדישים לי אותו בפורום .. ואם אני לא רוצה FREELOVE? ואם אני רוצה בעל, דירה בפרברים, משכנתא, 2.5 ילדים וכלב? סתם סתם ... מתה על השיר הזה
תודה!

כאן ועכשיו! בהחלט! ../images/Emo45.gif

מי יודע מה יהיה בעתיד? מי יודע לאן החיים יקחו אותנו? שווה לפספס משהו בהווה בגלל פחד מהעתיד? למי התשובות --> רק לנו
ולכן בחרתי את דווקא את השיר הזה לחתימה --> היום אתה חי מחר מת - ההווה הוא העתיד; תלך יחף בלובי; תפליג אוניותיך; וכן, כל החכמולוגים של הפורום --> קח שני בגדים ודוכיפת!

טיפיאי

New member
אוי אתה כזה חמוד.... חי בעולם שכולו דבש וחלב

אבל אני לא מאמין שממרומי גילך אתה עד-כדי-כך-תמים עד לרמה שזה הזוי. או שזה בשביל שבנות הפורום יכתבו "כמה אנחנו אוהבות לקרוא את מה שאתה כותב... אתה כל כך צודק" ? יקירי, צר לי לבשר לך .... אתה חיי במטריקס. ברוכים הבאים לעולם האמיתי : עולם שהאהבה נמצאת בו מעבר לפינה אבל בגלל 31 מיליארד סיבות אין לך יכולת לפעמים לגעת בה. עולם שיכול לפעמים להיות קר.... בודד... ומנוכר. עולם שהמושג אהבה **אמיתית** יכול לא מעט פעמים להתקיים רק בסרט "הנסיכה הקסומה" (הסרט היפה ביותר בכל הזמנים. ולא, אני לא מתיפייף. אני באמת מאמין ככה). ואם אתה פה, חביבי, סימן שאתה חי בעולם כזה בעצמך. אז בבקשה ממך, ספר את הסיפורים המרגשים האלו למישהו אחר. המשפטים שאתה אומר טובים אולי לסרטים רומנטים ולפסיכולוגיה בגרוש.... אבל ברגע שאתה מפשיט את הכל ומגיע לתכל'ס... מגיע לעולם האמיתי, אתה פתאום מגלה שאתה לא מסוגל לגעת (תרתי משמע) ברגע הזה שנקרא אהבה ואין לך שום יכולת לפורקן ריגשי/גופני. כל חירטוטי המוח המוח וראיית הכל בשחור והלבן ... לא יובילו אותך ואת גברת פתאל לשום מקום. הנה העובדות (ואל תשאל מאיפה אני יודע אותן). 1) הרבה אנשים (כולל בפורום הזה) מעדיפים לראות את נושא שירותי המין בצורה חד-משמעית, ללא שום ראיה רחבה. כולל אנשים שהיית מכנה "אינטיליגנטים". הרבה אנשים פשוט יעדיפו לא להגיד כלום או להגיד שהם לא עשו את זה מעולם. כי זה "לא מכובד". 2) העולם שלנו נעשה קיצוני יותר ויותר. סקס נמצא בכל מקום. בכל מקום. זה מלווה אותך מהרגע שאתה קם בבוקר עד לרגע שאתה הולך לישון. 3) גברים נחשפים בימינו לרמות בלתי אפשריות כמעט של גירויים מיניים יום יומיים. גירויים שהם, ברובם, לא מודעים. דוגמאות ? * בת השכן שהתחשק לה להוציא לך (ולכל גברי השכונה) את העיניים מהחורים עם החולצה השקופה שלה שמגלה שדיים אגולים מלאים וזקורים * הבחורה שהתישבה לידך באוטובוס ומחככת את הרגל שלה בשלך "סתם ככה" תוך כדי שהיא מדברת בטלפון * פוסטר חוצות ענק של ענבר מיכאלי שמציג אותה מפושקת רגליים בחוטיני ... פוסטר שאם היית מתקרב קרוב מספיק, היית יכול למדוד (בקנה מידה כמובן) את הגודל המדויק של הדגדגן שלה ולאמוד את איכות הגילוח של השפתיים החיצונית * תמונה של דוגמנית מהמפורסמות בארץ, עירומה כביום היוולדה, מציגה גוף מושלם עד-כדי-איבוד-השפיות-הדעת.... וכן הלאה והלאה 4) לנשים יש מבנה אישיותי אחר (מן הסתם...) 5) זנות/שירותי מין לא מתבטאים רק במה שראיתם בסרט כמו "כביש ללא מוצא" / כתבת תחקיר של אילנה דיין / אורנה בן-דוד. 6) גם אצלך במשפחה, אדון "אמיתי" (שבעצם, עד לרגע זה, הוא הכי "לא אמיתי") וגם אצלך במשפחה, גברת פתאל, יש גברים שמשתמשים/השתמשו בשירותי מין. אתם אולי לא יודעים את זה, אבל זה קיים. 7) יש נשים רבות שמעדיפות לשמור על שלמוּת המשפחה שלהם בעד זה שהגבר שלהן יוכל להתפרק מינית. טוב או לא, זה לא מהפאקינג עניין של אף אחד. זו הדרך שהם (הזוגות הללו) בוחרים לחיות את חייהם ועל כולם לכבד את הדרך הזו. 8) הגדרה של זנות/שירותי מין זה עניין סובייקטיבי תלוי תרבות וארץ. מליוני נשים בעולם חיות עם הבעל שלהן בשקט ובהכנעה מינית תמורת זה שהוא נותן להם שקט כלכלי. אז מה, הן זונות ? על פי ההגדרה המוחלטת - כן. הן נותנות "שירותי מין" תמורת כסף (וגם עושות כביסה ! וגם אוכל !). אבל זה "לגיטימי" בכל העולם (ולמען הסר כל ספק, אני מדבר על נשים שלא ממש נמשכות לבעלים שלהן) 9) אתם מדברים על כדורגלנים ישראלים שהם, בואו נודה, לא בדיוק מודל התייחסות הכי טוב. אבל אם תפתחו את היומן של היידי פליש (המאדאם הידועה מארה"ב) תגלו פוליטיקאים, שופטים, אנשי ממשל, שחקני קולנוע מפורסמים, אנשי אוניברסיטה, שחקני פוטבול, כדורסל, בייסבול.... ועוד ועוד ועוד. וזה לא רק בארה"ב (שהנשיא שלה נתפש בשערוריית מין. לא ממש זנות, אבל מודל המחשה לא רע) 10) שירותי מין היו ויהיו לעולם. מכל הסוגים ומכל המינים, היכן שיש דרישה (וזו, כאמור, רק עולה) יהיה מי שיתן לה מענה. רק פתאל, עשי לי טובה... אל תהיי דניאלה החדשה (אולי את מכירה אותה ואולי לא. בקצרה אני אספק לך שהיא שמה עצמה ללעג וצחוק - בעיני לפחות - בזה שהיא היתה נוהגת לכתוב פה, הלוך וחזור, על כל הסטריאוטיפים הכי קשים שקשורים בנושא, תוך שהיא מתעלמת לגמרי מהעובדות - שהן, בחלקן לפחות, אחרות לגמרי... ושמה דגש רק לאלה שנוח לה אישית להציג. בדיוק כמו שנראה שאת עושה) עזבו את התחום הזה בשקט. הוא גדול הרבה יותר מדי על כל "המלומדים" פה. ביחד. גם "הפסיכלוגים" למיניהם.

תודה רבה על הפרוזה

כמו שדניאלה עשתה עצמה ללעג וצחוק בעינייך בעינייה היא צדקה וזו זכותה המלאה לחשוב כך. גם אתה חושב שאתה צודק וזו זכותך. אבל אם לא ברור לך טיפאי יקירי בתור מישהי שמתעסקת בטיפולים ועיסויים הוליסטים מקצועיים ושנתקלה בחייה בבתי מלון מכובדים בלקוחות חולניים שקיבלו שירות זה או אחר מזונות כאלה..וחשבו שניתן לקבל זאת ממטפלת מקצועית וקיבלו
בפרצוף מימני. יש לי חוויות לא נחמדות..ואין לך שום מושג כמה זה מגעיל שאתה מיקצועי ונותן את הנשמה שלך במטרה לטפל באנשים עם בעיות ופתאום איזה זבל חרמן בן 40-60 שקיבל איזה "הברגה" מצצת המוצצת חושב שהוא יכול לנסות באמצע טיפול להושיט עליך ידיים או ינסה לזוז ולגנוח וינסה להטריד אותך במילים גסות או לרמוז לך שאם תיתן לו טיפול הוא יתן לך טיפ ענק. ואין דבר יותר מביך מזה שאתה יודע שאתה צריך להעיף אותו קיבינימט מהחדר. אתה לא תבין אותי אבל אנשים במקצוע הזה שהשקיעו ולמדו את תחום התראפיה המשלימה והמסאג'ים המיקצועים בהחלט יכולים להזדהות עם מה שאני גורסת. שוב כל הנ"ל קורה רק בגלל שזה קיים. ומכוון שהוא לא מוסיף שום דבר חיובי לשום דבר עדיף שלא יהיה קיים כלל. בקיצור כל הזבל ל
. צ'טערת שתגובותי לא מוצאות חן בעינייך אבל sorry זכותי להרגיש ולהגיב בהתאם, אתה לא הבנאדם היחיד פה.

טיפיאי

New member
בעניין שלך, את צודקת לגמרי !

אין לי שום דבר להגיד בנושא חוץ מזה שאת בבעיה, לצערי (ולצירך). מקצוע שרבים לא יכולים לראות את הקו לגבי מה מותר ומה אסור. בתור מישהו שעבר טיפול (לפני 9 שנים) אצל מטפלת של אבי גרינברג, אני יכול להגיד שזו חוויה מאד אדג'ית. עושה דברים מסוימים (טובים) אצלי בגוף.... וגם דברים אחרים (פחות רצויים)... וזו גם הסיבה שהפסקתי. כי הרגשתי מאד מאד לא בנוח שם וחסר יכולת להבדיל מה מה שאני אמור לשים לב אליו לבין דברים אחרים... דברים שנאמר לי בבירור שהם עלולים לצוץ. בגלל זה אני **כן** יכול להבין אותך. עם התגובה הזו אין לי שום בעיה. עם הנטיה שלך לנכס את החוויות הלא נעימות שהיו לך, "ולהלביש" אותן על תחומים אחרים.... עם זה יש לי בעיה ועוד איך. כי ככה אני מבין איך אנשים "רואים" דברים בשחור ולבן. ע"פ התנסויות אישיות שלהם. זה לא נכון וזו הטעיה. אין שום קשר לבין זכויותיך הלגיטמיות בתור מטפלת לבין נבואות השואה המינית שזרמו כיין מההודעות של דניאלה. ושימי לב : לא מבין איך קיבלת את שאני אומר לך מה להגיד ואיך להרגיש (נו באמת ... ). הזכרתי אותך שלוש פעמים : 1) עם הראיה בשחור ולבן (אני לא אומר לך איך לראות. ציינתי עובדה שעכשיו אני מבין גם מהיכן הגיעה...) 2) ציינתי שוב משהו שהוא לא עובדה ידועה (הרי אני לא מכיר אותך ובטח לא אף אחד מבני משפחתך) אבל בסבירות לא רעה שקיים 3) ציינתי אותך בהקשר של דניאלה כמישהי עם ראיה ממוקדת שנכונה **מאד** (מאד מאד) חלקית. אל תקחי את המקרים הפרטיים שלך ותקישי מהם לעוד מליון סוגים שונים. צר לי שדברים הגיעו אצלך למה שהם הגיעו אבל מפה ועד לקבוע אפילו חלק ממה שאמרת.... הדרך ארוכה

טוב, הבנתי את הראש שלך

טיפאי תעשה מה בא לך..כמו שציינתי קודם, קראתי די והותר בדיון זה כאן. אני התייחסתי להשלכה של אותו "פרופשיונל" מגונה שבעיני מטפלים מיקצועים הוא וטו למקצועות המסאז'ים הטיפוליים למטרתם לסייע בבעיות פיזיות, רפואיות, ולעיתים נפשיות (תלוי בסוג הטיפול), מין אינו כלול בנושא ולא לשם כך למדנו. מה שכן, יתכן שהדיון התפזר לכיוונים שונים אך מאחר שכותב הודעה החליט לצפצף עלי כצפוי הגבתי כפי שהגבתי. בקיצור תחשוב על מה שבא לך, לי די נמאס לדיין בנושא! יום טוב

../images/Emo124.gif הנסיכה הקסומה הוא הסרט היפה ביותר?

יצא לי לראות אותו לאחרונה בפעם הראשונה בחיי, התאכזבתי קשות מהקרדיט שכל העולם ואישתו נותנים לסרט הזה !! מה זה הסרט הזה? דאמט !!

טיפיאי

New member
לא יודע למה ציפית אבל

1) זה סרט שמבוסס על סיפור ילדים מאת וויליאם גולדמן (או, בשם הספרותי שלו "ס. מורגנסטרן"). הוא קודם כל ספר לילדים (זה שמבוגרים נהנו ממנו, זה משהו אחר...
) 2) הוא כולל בתוכו משפטים שנחקקו לעד בפנתיאון של הקולנוע המודרני כמו My Name is Inigo Montoya... you killed my father... prepear to die !" ; "Inconcievale!" v" ועוד רבים וטובים 3) הוא קולנוע "של פעם". ישן, פשוט, בלי אפקטים, עם תסריט מאד קל לעיכול. מצחיק, יש בו אקשן, טקסטים מחוכמים. יש בו True Love ... מה עוד אפשר לבקש ?... 4) הוא כולל שניים מהשחקנים היפים ביותר שנראו אי-פעם על המסך (לדעתי - לפחות בזמן הופעת הסרט. וגם ביחס להיום) : קרי אלווס (מין קלארק גייבל משודרג גנטית) ורובין רייט (לימים רובין רייט-פן. האשה הכי יפה שראיתי בחיים שלי. וראיתי...) 5) הוא רלוונטי היום בדיוק כמו שהיה פעם והוא לא מעוגן במשהו ששייך לתקופה או לטרנד. הוא פשוט התחיל "נכון" ויהיה "נכון" לנצח. 6) המבטא השולט בו הוא בריטי (וגברים לא מעטים פשוט מתים על נשים מדהימות עם מבטא בריטי
במיוחד אם הן חרמניות
) אני יכול לראות את הסרט הזה שלוש פעמים ביום ולא להתעייף. סרט הסרטים. אגב, לא ראיתי ששינית את שמך. עכשיו כן. במקרה הזה, אולי ראוי לך להיקרא "זיגזגית" ?.... הבטחת משהו ולא עמדת ממש במילה שלך...
לחילופין, את יכולה להיות אחלה פוליטיקאית

זיגזגית ../images/Emo6.gif

הבטחתי אבל היתנתי זאת בכך שאתה וזיגזג... אתה יודע... ופוליטיקאית? כן...בעבודה שלי תמיד אומרים לי..., אבל למה ??

למעלה