מי תהום מס' 11 - רשימת השירים ותוצאות קודמות

lcasei

New member
מי תהום מס' 11 - רשימת השירים ותוצאות קודמות

שלום, השבוע במצעד: Funk'n'stein - Feel The Same The Aprons - Sound Stain אבי עדאקי - מודע אני איל אבן צור - דקות מאושרות בני המה - האלוהים שלי עייף דניאלה ספקטור - הכוכב הזה מת הדג נחש - עוד אח אחד הטרמפולינה - לילה לילה טליה פרי - אין דבר יהוא ירון - קיים ונעלם יום שני האחרון של אוקטובר - הנאום ישי קיצ'לס - איך אמרת שקוראים לך? מוג'הידין - Dazed נעם רותם - הכיתה שלנו עוזי נבון ומכרים - עוד קצת צח דרורי - שדה חיטה רונית רולנד - נדוניה רועי נשיא - ילד בחלון שפי ישי - ואז בא לנו תזכורת - תוצאות מצעד מס' 10 (ע"פ מיקום במצעד) 1. יום ראשון האחרון של אוקטובר - הנאום 2. Funk'N'Stein - Feel The Same 3. בני המה - האלוהים שלי עייף 4. שפי ישי - ואז בא לנו 5. אבי עדאקי - מודע אני 6. מוג'הידין - הזויים 7. דניאלה ספקטור - הכוכב הזה מת 8. ישי קיצ'לס - איך אמרת שקוראים לך? 9. טליה פרי - אין דבר 10. The Aprons - Sound Stain mitzad.106fmj.co.il/ בואו להצביע, יש מלא כרטיסים שמחכים לכם!

fugitive

New member
מנצל"ש פלייליסט עיר מקלט מהלילה

תוכנית סיכום 2009 לועזית שנייה, שאריות הרוק משבוע שעבר וגם פולק. -1- Monsters of Folk - Say Please -2- Rain Machine - Give Blood -3- PJ Harvey and John Parish - Black Hearted Love -4- Black Lips - Trapped in the Basement -5- Bat for Lashes - Glass -6- John Frusciante - God -7- Eels - The Longing -8- Doves - Kingdom of Rust -9- Iggy Pop - A Machine for Loving -10- Julian Plenty - No Chance Survival (ואכן, השיר לא שרד עד הסוף, הקומפקט הסורר החליט להמית אותו) -11- Jason Lytle - Ghost of My Old Dog -12- Hope Sandoval & the Warm Inventions - Blanchard -13- Jonsi - Boy Lilikoi (זה מה שהשמעתי בסוף, ולא שם השיר שאמרתי בשידור, אפילו לא מאותו אלבום, לפחות אותו יוצר. מזל שיש מספיק מעריצי סיגור רוס בארץ כדי לתקן אותי) בשבוע הבא יהיה אלקטרוני.

ר"ש צפרדע לילה 6.1- סיכום עשור ישראלי

חלק א' של סיכום עשור ישראלי בהצתה מאוחרת. "נגמרות לי המילים" זה היה עשור שבו כולם חיפשו מילים ומקורות השראה מבחוץ: מהעבר, מהמזרח, מאתיופיה, מהאנגלית, מהפיוטים. 1. נגמרות לי המילים- מאיר בנאי 2. במלון ברבת עמון- שוטי הנבואה 3. יה- מוש בן ארי 4. Ayal-Ayale- הפרויקט של עידן רייכל 5. שיר דרך- מוקי 6. אין רוקנ'רול בעברית - חמי רודנר 7. האש בעצמות- ירמי קפלן 8. גשם מטאורי- אסף אמדורסקי 9. את נשגבה לי- מאור כהן 10. ניו יורק VS יחזקאל- שלומי שבן 11. גלויה- רונה קינן 12. היברומאן- אהוד בנאי 13. נכנע לך- ברי סחרוף 14. בלי ראש אין ראש- רמי פורטיס 15. עוד אבוא אל סיפך- אסף קרן ומוזיקת המקרה

Trixerin

New member
ר"ש מסקינגטייפ 17/12/09

The Gaslight Anthem- I coulda been a contender Home Blitz – Don't talk to me Crocodiles- Hollow, hollow eyes Harlem- Friendly Ghost Pan Ron - Rom Jongvak Twist "Dance Twist" – Cambodia The Slits – Instant Hit Vuk- Gramophone and Periscope – Finland Oh no ono – Helplessly Young – Denmark מריונטה סול- שעונים Hatifnats – Soil – Poland Naked Lunch – Black Light – Austria Inu- The Bailing Ladytron- Ghost (Modwheelmood Mix) The Twilight Sad- Reflection of the television- Scotland The Horrors- She is the new thing לינק: הלינק

lcasei

New member
תוצאות מי תהום מס' 11 ולינק להאזנה ישירה

תוצאות מצעד מס' 11 ולינק להאזנה ישירה מקום 11 - צח דרורי - שדה חיטה מקום 10 - דניאלה ספקטור - הכוכב הזה מת מקום 9 - עוזי נבון ומכרים - עוד קצת מקום 8 - The Aprons - Sound Stain מקום 7- טליה פרי - אין דבר מקום 6 - שפי ישי - ואז בא לנו מקום 5 - אבי עדאקי - מודע אני מקום 4 - ישי קיצ'לס - איך אמרת שקוראים לך? מקום 3 - נעם רותם - הכיתה שלנו מקום 2 - יהוא ירון - קיים ונעלם מקום 1 - בני המה - האלוהים שלי עייף

ענבל מ

New member
פלייליסט תיבת נח 6.1

שהיתה רגועה, באופן יחסי. אריק אינשטיין- הימים הארוכים העצובים חוה אלברשטיין- את תלכי בשדה נגה שלו- הייתי הדבר The Homesicks- T Song Into White- Du Bist דני הדר- להרים The Walkmen- The Blue Route Deus- Bad Timing The Evangelicals- Skeleton Man יהודית רביץ- למחרת The Eels- Suicide Life The Verve- Sonnet יש גם עדכון בבלוג (סוף סוף), וכבר כמה ימים שניתן להוריד אותה באייקאסט. בשבוע הבא- התכנית ה-100...

למעלה