מי משלם על הדייט?

שילת281

New member
וואו אני לא יודעת מאיפה להתחיל...

א. לא ציינתי אם הוא חכם, מעניין וכו' משום שהתמקדתי בנושא ספציפי של מי משלם על הדייט. אמרתי שזה המדד היחיד לכך שהוא מתלהב? לא. אז לדעתי את צריכה לבדוק את תהליך הסקת המסקנות שלך יקירה.
ב. אני מעניינית,מתחשבת, יש לי ציצים מהממים ואומרים שאני מנשקת מדהים ;) אם את מתעקשת לדעת.
ג. "נהלי טקס הדייטים" ? תגידי את רצינית? איזה נהלים? איפה הם כתובים? מי חתם עליהם? חחח
דעתי האישית היא שזה לא ג'נטלמני להתחלק. פעם הוא מזמין פעם אני. ובדייטים הראשונים זה יהיה ג'נטלמני מצד הגבר לשלם. להתחלק זה לא בא טוב. אנחנו לא מכרים או קולגות. אבל זו רק דעתי.

ציטוט מדברייך: "אני ממש שוקלת לחתוך ממנו בגלל זה"

כלומר זה בהחלט מהווה מבחינתך שיקול מרכזי (אם לא בלעדי) להמשך הקשר.
בנוסף את זאת ששאלת אם זה בסדר ומקובל להתחלק בדייט שלישי, אז אני מצידי ציינתי מה הם כללי הדייטים הבסיסיים, הם לא כתובים בשום מקום, אבל הם מקובלים על רוב האנשים. אני מבינה שעלייך זה לא מקובל וזאת לא התשובה שרצית לשמוע, אבל כששואלים שאלה צריך לדעת שיתכן שתקבלי מגוון תשובות.
בקיצור, אם את ממילא רוצה לעשות מה שאת רוצה לעשות (כלומר לחתוך מבחור כי בדייט שלישי הוא מצפה ממך להשתתפות בתשלום), אז בשביל מה את שואלת אותנו מה מקובל או מה נהוג ומה אנחנו היינו עושים? תעשי מה שאת רוצה וזהו.
בכל אופן, אם את רוצה להפיק תועלת מהשירשור הזה, תשאלי את עצמך למה מראש פנית לפה לשאול ולא היית שלמה עם הגישה שלך לנפנף אותו וחלאס... אולי משהו עמוק בפנים אותת לך לבחון מחדש את הגישה הזאת ולבדוק אם היא מועילה לך או מזיקה... אבל זה כבר בינך לבין עצמך. בהצלחה.

שילת281

New member
תודה

אכן לא הייתי בטוחה לגביו בגלל מגוון סיבות...
לא אחתוך מבחור בגלל סיבה זו בלבד.
עניין אותי לשמוע דיעות של אנשים אחרים וכמובן שאין חוקים ואין נכון ולא נכון אבל בכל זאת זה מעניין

עיניין אותך לשמוע דעות של אחרים? באמת?

כי מהתשובות שלך נוצר רושם שעיניין אותך בעיקר לקבל אישור לדעה שלך. מי שהביע דעה שונה די ניקטל על ידך...

שילת281

New member
אין לי צורך בקבלת אישורים

אני כותבת בפורום בגלל שמעניין אותי לשמוע דיעות נוספות, ולקבל פרספקטיבה אחרת. כן, לפעמים השקפה של אנשים אחרים משנה את דעתי. אך המטרה של הכתיבה שלי היא לא אישור.
ולא קטלתי אף אחד, זו דעתי ולא כולם חייבים להסכים

גברת ע

New member
לא הבנתי למה את תוקפת אותה

אני הבנתי מההודעה הראשונה שלך בדיוק את אותם הדברים שאת כתבת.
&nbsp
אגב אני בדייט שלישי עם האקס שלי שילמתי על כל הארוחה ולשניה אחת לא עבר לי בראש שהוא חייב לי משהו או צריך לשלם עלי או שאם הוא לא משלם זה אומר משהו, אז אולי כדאי שאת תבדקי את תהליך הסקת המסקנות שלך ?

&nbsp
כל הקטע הזה שצריך לשלם עלינו ושזה אומר משהו הוא ממש עצוב, אף אחד לא קונה אותך, הבנאדם שמולך מחפש קשר, אולי לא בהכרח שניכם מחפשים את אותו הקשר וזה בסדר אבל זה משהו שצריך לדבר עליו ולא להסיק מסקנות, את לא מוכרת כלוםוהוא לא קונה כלום, אז די עם ההתחשבנויות, פשוט תבדקי עם עצמך אם אתם מחפשים את אותם הדברים ואם הוא מעניין אותך .
&nbsp
אה וחג שמח

שילת281

New member
חג שמח

חס וחליל לא תוקפת
הכל ברוח טובה , הפורום נועד כדי להביע דיעות..

S h a r k 1 8

New member
"פעם הוא מזמין ופעם אני" - אחלה.

איפה זה בא לידי ביטוי עם הבחור הנוכחי? ממה שאת כותבת הוא רק משלם, משלם ומשלם.
מתי את משלמת? או מזמינה?
&nbsp
ועוד כשהוא עושה לך הנחה ומשלם פי 2 ממך יש לך טענות.
&nbsp

tal902

New member
אני לא יודע איזה חומרים את לוקחת אבל אני רוצה גם

את הזוייה ברמות.
&nbsp
אגב, יש אתרים של שוגר דאדיז: הבחורה מבינה את עצמה והגבר את הכסף. שם לא תצטרכי לשלוף לעולם את כרטיס האשראי, אולי אפילו תקבלי מהגבר אחד עבורך. למה ללכת סחור סחור לבזבז את זמנך ואת זמן הגברים מהאתרים הרגילים?
&nbsp
לא, זה אין דברים כאלה.....!

שילת281

New member
רק חומרים טבעיים

רציתם להיות ג'נטלמנים לא ?
אין פה שום דבר הזוי. זו המציאות.

tal902

New member
כפרה

פגישה ראשונה עליו כשהבחורה מזמינה קפה ומאפה. גג. או בירה. אם הליידי באה רעבה ואוכלת במאתיים שקל ועוד לא מבינה למה הוא מעקם את הפרצוף ועוד לא מבינה "מה בסך הכל קרה זה כולה מאתיים שקל, אז היא בהזייה קשה. אה, ואם זה "כולה" 200 שקל, אדרבא, שלמי את. זה הרי כולה....
&nbsp
אולי גדלת בבית שכל הזמן אמרו לך שאת נסיכה מלכה וכדומה, ואת מצפה לכך שזה יהיה גם לא רק במשפחה הגרעינית אלא בכל מעגלי החיים החיים ומול כל הגורמים. וויק אפ קול פרום ריאלטי: זה לא עובד ככה. (טעות נפוצה אצל הרבה. נשים וגברים כאחד).
&nbsp
אני ממליץ לך להיפרד מהבחור. בשבילו אגב, לא בשבילך....

שילת281

New member
אז ככה

אני בדייט ראשון מזמינה כוס יין / בירה באמת כמו שכתבת. לידיעתך, משיחות עם חברות והרבה נשים הן מרגישות בנוח גם לשבת במסעדה ולאכול כשהבחור משלם זאת לא המצאה שלי... :)

tal902

New member
בדיוק פה הבעיה

שהן מרגישות נוח.... (בעיקר כי זה לא הכסף שלהן)
&nbsp
רוצה ג'נטלמן? קודם תתנהגי כמו ליידי. חומר למחשבה....

שילת281

New member
באופן אישי

אני לא מרגישה בנוח בפגישה ראשונה להזמין מעבר למשקה.הרי אנחנו לא מכירים בכלל וגם זה אני מעריכה.
אני אשמח לפירוט מזה אומר להתנהג כמו לידי

S h a r k 1 8

New member
ג'נטלמן לפי תפיסתך זה פראייר שרוכבים עליו.

אז לא. גברים היו לא רוצים להיות ג'נטלמנים. גברים רוצים בחורה איכותית ועצמאית שהיא שותפה לחיים וקודם כל חברה.
&nbsp
לא רוצים לא נסיכה ולא עקרת בית.
&nbsp

superorti

New member
הבנתי אותך

בעידן של היום יש הדדיות, שיוון. רוב הגברים יעדיפו שיתחלקו איתם או שגם אנחנו נזמין אותם, שהבחורה תבוא גם לאסוף את הבחור וכו...
את יותר מהסוג של האולד פאשן שמעדיפה שלפחות בהתחלה הבחור יראה יותר מאמץ. זה לא עניין של קמצנות או נצלנות..כך זה הדור של האולד פאשן לעומת היום.
קבלי את זה איך שבא לך ואל תעשי חשבון לאף אחד. תעשי מה שאת מרגישה.
ודרך אגב, המון שפטו אותי כאן,אבל אני דיי חושבת כמוך.

שילת281

New member
הבנת נכון

אני אולד פאשן בהרבה מובנים... אבל השרשור הזה מאוד מעניין ומשקף צורת מחשבה אחרת מצד גברים שרואים את זה בעין לא יפה.
כמובן כל אחד והסגנון שלו

למעלה