מי יודע מה עשה יאיר לפיד אחרי נאום "למה הכנסת יוצת לפגרה כשיש חטופים"

בון דוק

Active member
טס לשבוע לאמריקה
חופשה
בניגוד לדמגוגיה שלו למרות שיש פגרה חברי הכנסת ממשיכים להגיע לוועדות הכנסת ולפעול בנושאים שונים
זה מקצוע שאין בו שעות עבודה וחופשות. כמובן שיש חברי כנסת כמו יו"ר האופוזיציה שנחים גם בזמן העבודה וגם בזמן הפגרה וטסים לחו"ל כשיש חטופים.

DANIAVNI

Well-known member
טס לשבוע לאמריקה
חופשה
בניגוד לדמגוגיה שלו למרות שיש פגרה חברי הכנסת ממשיכים להגיע לוועדות הכנסת ולפעול בנושאים שונים
זה מקצוע שאין בו שעות עבודה וחופשות. כמובן שיש חברי כנסת כמו יו"ר האופוזיציה שנחים גם בזמן העבודה וגם בזמן הפגרה וטסים לחו"ל כשיש חטופים.
כשמישהו אומר שהוא לא יצביע לנתניהו אני מבין
אבל כשהוא אומר שיצביע ללפיד
אני ממש לא מבין מה יחס התחלופה
מחליפים חרא בקקי ?

evglev1

Well-known member
מנהל
---------
מחליפים חרא בקקי ?
ככה זה כשאומרים שביבי גרוע בלי להציע מדיניות נכונה שביבי לא מבצע, מחפשים סתם כוכב טלוויזיה שיחליף אותו, כי חלק רוצים להחליף אותו בגלל השחיתות לכאורה שלו, ולא בגלל המדיניות שלו, חלק רוצים להחליף אותו כי לדעתם הוא בניגוד עניינים כשהוא עומד לדין, חלק רוצים להחליף אותו כי חושבים שהכי חשוב זה ללקק לאבו מאזן בין אם יש סיכוי להסדר איתו או לא וכועסים עליו שהוא לא מתייחס לאבו מאזן כמו אל מרטין לותר קינג ומעטים באמת רוצים להחליף את נתניהו כדי שהמדיניות תשתנה בצורה משמעותית, אז לכן את הרוב מעניין מי יכול לנצח את נתניהו בקלפי ולא מעניין אותם מה אותו מועמד יעשה אם ייבחר לראשות הממשלה.

The Real Big Joe

Well-known member
טס לשבוע לאמריקה
חופשה

1713340968982.png
כמושאני חוזר ואומר: גם לשקר צריך שכל.

בון דוק

Active member
צפה בקובץ המצורף 101991
כמושאני חוזר ואומר: גם לשקר צריך שכל.
פתי
מישהו הזמין אותו ? כמו למשל הזמנת גנץ ע"י הבית הלבן
זה טיול חופש לאמריקה וכדי למצוא מממן קובעים פגישה עם איזה סנטור ומחפשים מממן
זה עוד יותר חמור חופשה שמישהו אחר מממן לו
גניבה

The Real Big Joe

Well-known member
מישהו הזמין אותו ? כמו למשל הזמנת גנץ ע"י הבית הלבן
תתפתל שקרן. אני לא יודע אם הוא הוזמן, גם אתה לא. אבל העובדה שפוגשים אותו והעובדה ש"סרוגים" - לא בדיוק הבטאון של לפיד מגדירים את הביקור כביקור עבודה, חושפת את השקר שלך.

סתוונית333

Well-known member

evglev1

Well-known member
מנהל
ככל שהנבל העצל הזה עובד פחות,
יותר טוב
ומי אמר שהוא לא עובד בחו"ל, גם אם זו עבודה בהתנדבות. דווקא רעיית ראש הממשלה מתלווה לבעלה לכל נסיעה לחו"ל כדי לא לשלם על הכביסה ולכבס את הכביסה המלוכלכת בחו"ל כדי שהמדינה תהיה מחויבת לממן את עלויות הכביסה.
מחליפים חרא בקקי ?
ככה זה כשאומרים שביבי גרוע בלי להציע מדיניות נכונה שביבי לא מבצע, מחפשים סתם כוכב טלוויזיה שיחליף אותו, כי חלק רוצים להחליף אותו בגלל השחיתות לכאורה שלו, ולא בגלל המדיניות שלו, חלק רוצים להחליף אותו כי לדעתם הוא בניגוד עניינים כשהוא עומד לדין, חלק רוצים להחליף אותו כי חושבים שהכי חשוב זה ללקק לאבו מאזן בין אם יש סיכוי להסדר איתו או לא וכועסים עליו שהוא לא מתייחס לאבו מאזן כמו אל מרטין לותר קינג ומעטים באמת רוצים להחליף את נתניהו כדי שהמדיניות תשתנה בצורה משמעותית, אז לכן את הרוב מעניין מי יכול לנצח את נתניהו בקלפי ולא מעניין אותם מה אותו מועמד יעשה אם ייבחר לראשות הממשלה.

ai27

Well-known member
ומי אמר שהוא לא עובד בחו"ל, גם אם זו עבודה בהתנדבות.
לפיד שאפילו בארץ מתבטל כבר עשור,
טס לארה"ב כדי להתנדב???
בדיחה טובה

ולפיד הרי מקבל משכורת, גם כשהוא מבלה במסעדות ובתי קפה,
או בנופש לחו"ל.
לפיד למד מהיטלר שכדי לקבל שלטון טוטאלי, ללא שום מגבלה, לא צריך יכולות-על או תוכנית מסודרת
כל מה שצריך - זה הסתה משולחת ופראית נגד כל מי שעמד בדרכו
הרי אפילו השופטים העלימו עין בקריצה מנסיון ההפיכה האלים של היטלר. שותפות שהפכה את מערכת הענישה לבדיחה

ולפיד שיחזר את הטירוף
אפילו שיחזר את הקמת מיליציית "החולצות החומות" שעושות טרור ברחובות.
1713352979143.png

וזה לא עבד רק על השמאלנים (שהבינו מזמן שהסוציאליזם זה זבל, ונשארו תקועים עם הזבל מחוסר חלופה)
קמפיין ההסתה הרי עבד גם עליך

The Real Big Joe

Well-known member
לפיד למד מהיטלר שכדי לקבל שלטון טוטאלי, ללא שום מגבלה, לא צריך יכולות-על או תוכנית מסודרת
כל מה שצריך - זה הסתה משולחת ופראית נגד כל מי שעמד בדרכו
הרי אפילו השופטים העלימו עין בקריצה מנסיון ההפיכה האלים של היטלר. שותפות שהפכה את מערכת הענישה לבדיחה
שמע, אתה יצור מבחיל בנוסף להיותך בור. איזה תהומות של טינופת יש בנפשו של יהודי שמשווה את ראש האופוזיציה בישראל להיטלר. אין לך אלהים גם אם יש לך כיפה.

למעלה