מישהו ראה פה המירוץ למיליון 22?
עד 10.

omer719

New member
מישהו ראה פה המירוץ למיליון 22?
עד 10.

האמת שחיפשתי פה הודעות וראיתי ככה בקטנה על הפרק הראשון.

אז קודם כל אציין שזאת העונה הראשונה שאני רואה של המירוץ למיליון, והאמת? שזה בגלל שהכרתי את ג'ואי ומייגן מהערוצים שלהם ביוטיוב
אבל גם בגלל שאני רואה את הישראלי, ותמיד אומרים שהאמריקאי כל כך הרבה יותר טוב... אני עוד לא החלטתי לגביי זה אם זה נכון פה. כי באמת שקשה להתחבר לזוגות פה, זה כל כך קצר! חשבתי שהישרדות זאת תוכנית קצרה עם 15 פרקים, אז פה יש רק 11! מה? כאילו זה נגמר בשנייה ואתה לא מספיק להכיר בכלל אף זוג. כמובן שבישראלי זה מוגזם בטירוף, אבל פה זה מעט קצר לי מידי.
מה שכן טוב - באמת שאתה יכול להגיד שאין התערבויות הפקה, או אובר בחישה לעיניין, די עם פרסה או עצור בכל שלב!!! פה היו רק שני דאבל פרסה (נשמע מצחיק ככה
), וזה באמת היה משמעותי, לא כמו בישראלי שכמעט אף פרסה או עצור לא הוביל להדחה.

מתחילת המירוץ הפייבוריטים שלי היו הסיניות, ג'ניפר וקרוליין וג'ואי ומייגן.
הסיניות היו המועמדות מבחינתי לניצחון, הן היו כאלה תותחיות ונפלו על כזה דבר מבאס!
ג'ואי פשוט מצחיק ואובר דרמטי זה משעשע. דבר שאי אפשר להגיד על חצי מהמתמודדים האחרים.
ויש את ג'ן וקרול מול הבנים, שזה מצחיק שהן לגמרי יכולות לנצל אותם... ואני כל כך שמח שהן אמרו עכשיו בפרסה שיש מצב שהן היו שמות להם!
אני לא מבין את הבנים האלה בכלל, מעולם לא ראיתי מתמודדים כל כך חזקים אבל כל כך טיפשים. נראה לכם הגיוני שבשלב הזה אתם עדיין עושים 'מה שהוחלט בברית המסכנה שקבענו ביום השני במשחק?' הם היו צריכים לעצור בכלל את מקס וקייטי ואז לנצח הפעם ואולי להביא לגמר זוג חלש יותר... אני כל כך רוצה שהם יפסידו. ואם הן יפסידו לבנות שהם נכרכים אחריהן לאורך כל הדבר זה יהיה הדבר הכי טוב שיש.
טוב רוב הסיכויים שאני לא אקבל פה תגובה כי נראה שאף אחד לא עוקב, אבל הייתי חייב לשתף

B R A Y E R

New member
מנהל
אוי כמה שאהבתי את העונה הזאת

אחד הקאסטים הטובים ביותר שהיו, עם לגים מעולים והתפתחויות עלילתיות ענקיות!
אני דווקא לא סבלתי את ג'ואי ומייגן, הם היו מקרצצים ומתנשאים ודורשי כאפה! הפרק שבו הם התלהבו כי הם חשבו שיחד עם האמהות הם הולכים לפתוח פער על כוווווולם בגלל שהם השיגו את הכרטיסים האחרונים לטיסה, ואז כל שאר הזוגות מצאו כרטיסים לפניהם, והם כל הטיסה מתלהבים מעצמם עד שהם נוחתים ומוצאים 2 מכוניות - עעעעעננננקקקקקק

ויוטורן שהאסיאתיות שמו להם, הראו את הפרצופים העצובים שג'ואי ומייגן עשו בתמונה ואמרו איזו הערה עוקצנית - נשפכתי

הפייבוריטיות שלי היו ג'ניפר וקרוליין המדהימות

ובאופן כללי אהבתי את סדר ההדחות, והזוגות שלא אהבתי הודחו אחד אחרי השני!

omer719

New member

היא אמרה להם -
"אתם צריכים להיות עצובים"

האמת שהעונה הייתה ממש אחלה עם הצופים. כל הזוגות המשמימים עפו ממש מהר... כל ההדחות הראשונות היו מעולות. הבאסה הייתה עם הסיניות, אבל התגברתי מהר. וגם עכשיו עם ג'ואי ומייגן אני אמרתי לעצמי - תכלס הגיע להם. הם יצאו סתומים כל כך הרבה פעמים
וגם מול האימהות האלה שגם הייתה להם משימה יותר מהם, באמת הגיע להם להמשיך.

אבל איזה מעצבנים הבנים נכון?! או שרק אותי הם מתסכלים?
אני ממש מפחד שבגמר הם ינצחו את הבנות. גם את מקס וקייטי אני לא אוהב. ככה שזה לא משאיר יותר מידי אפשרויות ריאליות לגמר

B R A Y E R

New member
מנהל

הבנים דווקא די סבבה! אני מת על הדינמיקה שלהם עם הבלונדיניות!
מקס וקייטי באמת טיפה מעצבנים

ממליץ לך אחרי העונה הזו לראות את 5\19! גם מהן נהנתי מאוד

omer719

New member
תודה על ההמלצה על עונה 19

ג'נה ואיתן?! איזה כיף.
ונראה גם שהולכת להיות עונה טובה, הרבה זוגות מעניינים!

Confide In Omer

New member
לא אהבתי את העונה הזאת

עד כדי כך שאפילו לא טרחתי לראות את פרק הגמר

לא אעשה ספויילרים לסוף, אבל רק אגיד שאף אחת מהזוגות (המעטים גם ככה)שאהבתי לא הגיעו לשם, ורוב הצוותים היו בלתי נסבלים בעיניי.

אבל מה שכן, הגרסה האמריקאית טובה פי מיליון מהישראלי לדעתי

omer719

New member
בטוח שזה יותר טוב,

פשוט בא לך עוד! במיוחד משם, כשהזוגות באמת מראים פוטנציאל. גם לפעמים בא לי שייתנו עוד קצת פרסות כמו בישראלי רק בשביל העיניין בין הזוגות. אבל חוץ מזה, באמת שזה יותר טוב.

ויכול להיות שזאת עונה לא טובה, אין לי למה להשוות
יש עונות מומלצות מהאחרונות? לא בא לי לראות משהו ישן...

B R A Y E R

New member
מנהל
שלא תטעה

העונות של המרוץ למליון קמות ונופלות על הקאסט שלהם, ויש הרבה עונות שהן גרועות בגלל קאסט חלש.
כמו שרשמתי למעלה - ממליץ לך מאוד על עונה 19! גם עונה 20 מעולה!

גםצופה

Member
מנהל
אני דווקא לא התחברתי לעונות 19 ו-20

לא זוכרת בכלל מי היה שם
(ראיתי רק את מה ששודר ביס...)
ואת עונה 21 אני דווקא זוכרת - לא רק בגלל שהיא שודרה עכשיו אלא בגלל זה שזוג שבכלל היה אמור לעוף מוקדם התקדם יפה....

B R A Y E R

New member
מנהל
עונות 19 ו20

עונה 19 זו הפעם הראשונה שהזוג שאהבתי מתחילת המשחק מנצח! זה היה כיף! ואומנם זו הייתה עונה נטולת דרמות וריבים, אבל היו כמה טוויסטים מגניבים וכמה דברים יפים שקרו במשחק.
עונה 20 הייתה עם רייצ'ל
והסמרטוט שלה!

תכל'ס, ברנדון הוא סמרטוט, אבל חוץ מ"Floaters get a life vest... Kristen!" לא היה משהו שממש אהבתי ברייצ'ל בעונה 12. בעונה 13 כמובן היא שיחקה הרבה יותר טוב (ועם הרבה יותר עזרה מההפקה), אבל אני מעדיף את דניאל ופורשה, גם מבחינת המשחק וכמובן שמבחינת מראה

האמת שאולי כדאי לי לחזור לצפות בזה

הפסקתי אי שם בעונה 12 אחרי שרון וכריסטינה
לא הצליחו מול טי קיי ורייצ'ל המעפנים. זה שבר אותי סופית. כל הזוגות המעניינים במירוץ אף פעם לא מנצחים! גם בעונה 11 העדפתי את מלכות היופי ומירנה ושמירנה על פני הזוכים המעפנים.

אולי אצפה בעונה 23 אם ראסל ושון (אבא של ברנדון) ישתתפו!

omer719

New member
גם אצלי באיזשהו שלב הן היו הפייבוריטית

הממש מרכזיות. חבל שלא רואים באמריקאי קצת יותר, נראה לי הלכו שם מזה צחוקים עם הבנים...

למעלה