מחשבות על מינה טומיי

horseradish

New member
מסכימה איתך

אבל יש מנות שהם החליטו לשמור (כנראה קנו את הזכויות עליהן).
המנה של הבאטר צ'יקן (שגם אני ממש ממש אוהבת, אגב), הקינוח של הבננה לוטי ויש עוד, שאני לא זוכרת כרגע.

trilliane

Well-known member
מנהל
הסניף בת"א חדש, לא? או שהיה סניף ישן בעבר?

horseradish

New member
היה בעבר, לפני כ 10 שנים

אז בבעלות אחרת כפי שyogi3127 הסביר.
זה היה אז פלא חדשני ומרהיב - במיוחד המטבח השקוף

trilliane

Well-known member
מנהל
ואללה? הייתי בטוחה שזו מסעדה חיפאית במקור...

שמעתי עליה לראשונה (על הסניף בקסטרא) לפני כארבע שנים, אני מעריכה.

horseradish

New member
כן

אז היתה רשת שהתחילה בתל אביב והיה לה עוד סניף או שניים בהרצליה אם איני טועה ואז כל הרשת פשטה רגל ונסגרה בשל ניהול כושל (אפילו שהצליחה מאוד בקרב הציבור).
אחרי משהו כמו 5-6 שנים נפתחה מחדש בקסטרא בבעלות אחרת.

trilliane

Well-known member
מנהל
משחילה עוד פרגון לסניף הסטיישן

אתמול סיימתי את ענייניי במרכז הכרמל והתחשק לי לפרגן לעצמי סושי הביתה. התקשרתי אליהם והזמנתי טייק אווי. כשהגעתי (די מהר...) הציעו לי כוס מים בזמן שאני ממתינה (פעמיים!
). בגזרה האקולוגית, הפעם שמו את הקומבינציה בקופסה אחת גדולה יותר (בעבר היו להם קטנות יותר אז היו מפצלים לשתי קופסאות) וארזו בשקית נייר חום פשוט (ממוחזר), קטנה יותר (לא הייתי צריכה גדולה). שימח אותי.
&nbsp
שאלתי אותם לגבי הפתקים שמקנים 10 ש"ח הנחה במקום, נאמר לי שהם כבר לא נותנים אותם (המבצע החדש: 25% הנחה בשעות 17:00–19:00) אבל ניתן עדיין לנצל אותם. שאלו אותי אם הם עליי (אם הבנתי נכון ניתן לנצלם גם בטייק אווי) אבל לא התכוננתי מראש והם היו בבית. לא נורא, בפעם הבאה...
(אין לי ספק שתהיה כזאת).
&nbsp
הקומבינציה שהזמנתי (טומיי) לא זולה (81 ש"ח) אבל מכילה 22 יחידות והייתה טרייה וטעימה לי (כתמיד).

horseradish

New member
היום הזמנתי ואכלתי

היה טוב.
מנה תאילנדית בשם סמבל סטאי נודלס שבעלי שבע חיקויי הנודלסים התאילנדים ממש התרשם ממנה - כמות יפה מאוד שהספיקה לשנינו.
רול סושי סלמון סקין שהיה טוב אם כי לא מפעים.
תמורה טובה לכסף

למעלה