מחפש מטפלת מעסה

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
יקירוש, יקירי ואהובי - לי נשמע שאתה יותר דו מיני ממני. אני לא מבין את הצורך הבלתי פוסק שלך להצהיר על עצמך הצהרות.
תהיה מי שאתה, תפסיק להעניק לעצמך כותרות או שמות או השד יודע מה.
לאף אחד כאן לא אכפת מה שאתה באמת עושה איפה שאתה עושה. תהנה וזהו.
יוווווווווו
מה יהיה הסוף אתך?
מדוייק

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
עצמאות שמח מה נשמע?🌹😘😘
אז ככה לא מצצתי לטרנסיות , הרגשתי זין על הפנים ונשקתי וקצת ליקקתי מהצדדים, ולא התחשק כלל וכלל למצוץ אותו , נטרפתי אז מהמציצות של כמה טרנסיות שהכרתי , ואפילו לא חדרתי להן , רק בין הרגליים בדוגי להרגיש את החיכוך , גם כשמתחילים איתי מהקהילה וברשת זה כבר לא עושה לי את זה , בשנות החרמנות שלי המטורפות במבט לאחור לא היה אכפת לי אפילו שרובוט ימצוץ לי העיקר להרגיש, אצלך נעלת את הנושא מול נשים, אך תסבירי שלא מעט מוכנות להזדיין עם עוד אישה וגבר במיטה ולרדת לה וכו ?
אולי הנשים אין להן בעיה עם דו מיניות? ואם היא חונכה ליברלי ופתוח אז לא תהיה בעיה לה להיות עם אישה גם לעומת מי שחונכה חינוך שמרני מידי
בוקר טוב,אתהה ממש לא נשמע וכותב כמו גבר סטרייט אבל באמת שזה לא עיניני אבל עבורך-תהייה מי שאתה ואת מי זה מעניין?הצורך הבלתי פוסק שלך "להוכיח " שאתה סטרייט,ואם לא?
לו הייתי אישה דו מינית גם הבנים שלי היו יודעים,חינכתי אותם לקבל ולאהוב אחד את השניה עם הבחירות של כל אדם ולכבד,וגם פה.

נערך לאחרונה ב:

אישון34

Well-known member
אני סטרייט למהדרין ושלם עם זה , מה שחוויתי במקרה ולא כחיפוש עצמי , היה לבדוק את היצר , לא עושה לי את זה גוף של גבר רק אישה גם ללא מריטת שערות ,לא מעט הזמנות לעיסויים קיבלתי ברשת אז הלכתי ובדקתי וראיתי מה סבבי ומה לא, דרך אגב מה זהכי הטריף אותי ומומלץ בחום ספא שבע הילטון תל אביב, עם תחתון וללא מבע מהמטפלת גמרתי בטירוף מבלי ללטף..
היה לי אדם שהכרתי שעבר בכון מסאגים מהמפוארים בארץ.

הוא נהג להעניק שירות אוננות לנשים - מתוך תקווה לקבל טיפים מוגדלים.

הכל עבד יופי עד שגברת אחת התלוננה.

אז מה י שלי לומר?

אני מקווה שהשאת לה טיפ מכובד.

אישוניאיש.
דואג לאדם העמל.

Yakir4179

Well-known member
היה לי אדם שהכרתי שעבר בכון מסאגים מהמפוארים בארץ.

הוא נהג להעניק שירות אוננות לנשים - מתוך תקווה לקבל טיפים מוגדלים.

הכל עבד יופי עד שגברת אחת התלוננה.

אז מה י שלי לומר?

אני מקווה שהשאת לה טיפ מכובד.

אישוניאיש.
דואג לאדם העמל.
תראה מה שמוסכם שסוגרים זה מה שקורה, מקובל שאם יש סקס מלא אז משלמים תוספת או טיפ, אחד הסיבות שאני החלטתי לא להכנס לתחום ולטפל בנשים , למרות שהייתי מציין רק לנשים פנויות , זה הסיבה שפתאום יכולים להתהפך עלייך ולעשות לך סרט וכו, המגע הוא מאוד קרוב ומגרה , ולא שווה להסתבך , אני הוטרדתי בחיוך והופתעתי בחמי טבריה בעיסויים של ידי מטפלת הוליסטית רוחנית וכו, הייתי בהלם כי זה מקום מסודר , נראה שקלטו אותה שם עם הסיבוב, בערב היא באה אלי לדירת אירוח חיכתה בחוץ רצתה שאפנק אותה במסעדה טובה וצבע לשיער, ולי ירד כל החשק לגמרי, השאירו לו טיפים גדולים? תברר איתו, כיום 350 שח והלאה מחיר לעיסוי מאישה, כל אחד והשיקולים שלו

אישון34

Well-known member
תראה מה שמוסכם שסוגרים זה מה שקורה, מקובל שאם יש סקס מלא אז משלמים תוספת או טיפ, אחד הסיבות שאני החלטתי לא להכנס לתחום ולטפל בנשים , למרות שהייתי מציין רק לנשים פנויות , זה הסיבה שפתאום יכולים להתהפך עלייך ולעשות לך סרט וכו, המגע הוא מאוד קרוב ומגרה , ולא שווה להסתבך , אני הוטרדתי בחיוך והופתעתי בחמי טבריה בעיסויים של ידי מטפלת הוליסטית רוחנית וכו, הייתי בהלם כי זה מקום מסודר , נראה שקלטו אותה שם עם הסיבוב, בערב היא באה אלי לדירת אירוח חיכתה בחוץ רצתה שאפנק אותה במסעדה טובה וצבע לשיער, ולי ירד כל החשק לגמרי, השאירו לו טיפים גדולים? תברר איתו, כיום 350 שח והלאה מחיר לעיסוי מאישה, כל אחד והשיקולים שלו
העיקר שהן פנויות.

אם אפשר תלמידות חכמים.

אישוניאיש.
חשוב ללמוד גמרה.

יעיש התימני

Active member
400 ש"ח אצל המעסה החדש שלי.

למעלה