מחפשת מתלבשות

אלינהcd

New member
היי שלום,
אני כבר כמה שנים מתלבשת בבגדי נשים, לא מעוניינת לשנות מין, אבל ממש אוהבת להתלבש ולהרגיש כאשה. מחפשת להכיר מתלבשות או טרנסיות למטרת חברות . האם אתם מכירים פלטפורמות להכרות נורמלית למטרת חברות?
תודה💋

Eden273

New member
היי שלום,
אני כבר כמה שנים מתלבשת בבגדי נשים, לא מעוניינת לשנות מין, אבל ממש אוהבת להתלבש ולהרגיש כאשה. מחפשת להכיר מתלבשות או טרנסיות למטרת חברות . האם אתם מכירים פלטפורמות להכרות נורמלית למטרת חברות?
תודה💋
היי
קרוסית חדשה, גם מחפשת חברות

MatiTaT

New member
היי לכולכן. אני גם מתלבשת נשית כמה שנים בסתר, אני גם נשואה ומחפשת מפגשים של מתלבשות לשבת בכייף ולדבר לנו ביחד כמה מתלבשות.
אולי נפתח לנו כל מי שהגיבה פה קבוצה ונכיר ונפגש??
אני אשמח לחברה, אני נשואה אבל ודיסקרטית רצח
אשמח להכיר מאמי... אני נשואה, אשמח למפגש מתלבשות

Sapir960

New member
היי אני גם מתלבשת המון זמן, בת 28 מהמרכז גם מחפשת חברה
דברי איתי ♥

aggamit

New member
לא מצאתי למתלבשות, יש קבוצת טרנס חברתי בפייסבוק ויש קבוצת מתלבשות בפייסבוק שניסיתי להיכנס ולא הייתה תגובה אז אני מניחה שהיא מתה או עברה גיבוש שאין רצון בעוד חברות.
אני גם אשמח לחברה, בת 36 מתל אביב מתלבשת/טרנסית בארון.

aggamit

New member
לא מצאתי למתלבשות, יש קבוצת טרנס חברתי בפייסבוק ויש קבוצת מתלבשות בפייסבוק שניסיתי להיכנס ולא הייתה תגובה אז אני מניחה שהיא מתה או עברה גיבוש שאין רצון בעוד חברות.
אני גם אשמח לחברה, בת 36 מתל אביב מתלבשת/טרנסית בארון.
)אם גיל ומיקום מתאים שלחי/ו בפרטי(

MatiTaT

New member
היי לכולכן. אני גם מתלבשת נשית כמה שנים בסתר, אני גם נשואה ומחפשת מפגשים של מתלבשות לשבת בכייף ולדבר לנו ביחד כמה מתלבשות.
אני אשמח לחברה, אני נשואה אבל ודיסקרטית רצח
אשמח להכיר מאמי... אני גם נשואה

MatiTaT

New member

MatiTaT

New member

נטעשני

New member
גם אני במצב דומה (מתלבשת\טרנסית בארון), אם מישהי פותחת קבוצה בבקשה תצרפו גם אותי.
אפשר גם לפנות אליי בכל עניין במייל [email protected]

למעלה