מחבלים זרקו אבנים על אישה בת 45 שנהרגה בצומת תפוח...

מה שכתבת כאן הוא שקר. בשום מקום באמנת זנבה לא מופיעות המילים

התנחלות אזרחים בשטח כבוש אסורה.

aaa123

Member
מהסיבה הפשוטה שכפר תפוח אינו יישוב של אויבי מדינת ישראל

זה לא ענין של יהודים או לא יהודים.

tgranot

New member
וודאי שכן. כפר תפוח הינו ישוב שיוצאים ממנו מעשי טרור....

ולא בפעם הראשונה. פגיעה בחפים מפשע למטרות אידאולוגיות זאת בדיוק המהות של טרור על פי ההגדרה. לכן דין אנשי כפר תפוח צריך להיות זהה לדין הכפרים סביבם שעושים את אותו הדבר.

marabo

Well-known member
שוב, אתה גוזר דין שווה בין אנס שתקף ואנס

לבין הנאנסת שכיסחה לו את הבייצים.

קשה להבין את ה"היגיון" שלך:

למי אתה משווה את הנרצחת? היא אנסה מישהו? היא תלשה למישהו את הביצים?
תכל'ס: אתה מצדיק את הרצח!

marabo

Well-known member
כמו שאתה מצדיק את שוד האדמות שאתם עשיתם ב 48

כששחטתם ושדדתם ב 48 את הפליטים כולם נילחמו בכם? לא היו ביניהם סתם אנשים תמימים חפים מפשע שאת אדמותיהם שדדתם?
כשזה התאים לכם, הפכתם את המאבק לגלובלי בין עמים ואז הכול מותר לעשות לכולם באופן גורף וכשזה לא אז כל אחד ואחד הופך להיות אדם פרטי שאסור לפגוע בו אם הוא חף מפשע.
בקיצור, אל תבוא לנו כאן עם המוסר הכפול והצבוע שלכם להטיף לי מוסר.
אני לא מצדיק שום פגיעה בחפים מפשע אבל אני גם לא בא עם המוסר המרושע והצבוע שלכם.

איפה ראית שהצדקתי (או לא הצדקתי) משהו כזה?

ומדוע החלטת שזה "אני" (או "אנחנו"), שאני קשור איכשהו לדברים האלה?

ואיך הבירבור הדבילי הזה קשור לשאלות הפשוטות, כן או לא, אם אתה מצדיק את רצח האישה, אם אתה אוהב את רוצחיה, ואם הם אחים שלך?

ושאלה אחרונה: מדוע אתה כל כך להוט להפגין שוב ושוב ושוב ושוב, בלי סוף, את ה-IQ המינימלי שלך?

marabo

Well-known member
אז קבל הזדמנות לחשוף את דעותיך

האם אתה תומך או מתנגד לשחיטה ולשוד ולגזל האדמות שביצע הסמאל הישראלי בפליטים האומללים שכללו גם חפים מפשע רבים?
זו שאלה פשוטה ואני מצפה לתשובה.

מי שביצעו את פשעי 48-49, 56, 83 וכו'

הם לא "שמאל".
ובלי קשר לכך אם מישהו יקרא להם "שמאל" או לא יקרא להם "שמאל", אינני תומך ומעולם לא תמכתי באף אחד מפשעי העבר.

ועדיין לא מובן לי, איך רצח האישה בידי האחים שלך מתקשר לעניין

marabo

Well-known member
אם לא תמכת האם אתה קורא להחזרת האדמות השדודות?

בא נפסיק לגלגל עניינים. יש כאן שאלה עקרונית, האם יש כאן מאבק בין עמים או בין פרטים?
אם זה מאבק פרטני הרי שעל מדינת ישראל להחזיר לבעליה כל אדמה פלסטינית שנועדה מחפים מפשע ולפצות כל פלסטיני שנהרג מ 48 ואילך. אז זה היה אפילו יותר חמור, אז לא רק רצחו פלסטינים חפים מפשע, אז גם שדדו את בתיהם ואדמותיהם.
אם יש כאן מאבק בין עמים אז כאשר בוחנים את הפן המוסרי אין שום הבדל בין מה שבוצע אתמול לבין מה שבוצע ב 48.
מה תשובתך, יש כאן מאבק בין עמים או מאבק בין יחידים?

לגבי הפן המשפטי, זה אני משאיר לרשויות החוק, אם משהו עבר על החוק אז שיועמד לדין.
אני כמובן בעד כיבוד החוק.

הראגת אותי

אני פה 10 פעמים שואל אותך שאלות פשוטות, שהתשובה עליהן היא 'כן' או 'לא', אתה לא מסוגל לענות עליהן, ומתיימר "לדון בשאלות עקרוניות"?!

מאיזה גן ילדים יצאת?

marabo

Well-known member
אחרי זה תגיד שאני מתחמק...

בעוד אני כתבתי לך מפורשות שאני נגד לעבור על החוק ומי שעובר על החוק שיטפל בידי רשויות החוק אתה מתחמק מדיון אמיתי ומעמיק בסוגיה.

"תשובתך", אחרי ששאלתי אותך שוב ושוב ושוב,

היתה חלקית ומתחמקת.
בנוגע ל"דיון אמיתי ומעמיק" אתך בנושא כלשהו, אני מודה שאני לא סתם "מתחמק", אלא כלל לא מוצא בו שמץ של עניין עבורי. צר לי.

נושא השרשור הנוכחי הוא רצח אישה פלסטינית בשטחים הכבושים בידי מתנחלים.

אף אחד לא מפריע לך לפתוח שרשור אחר, בנושא כלשהו שתבחר, וכל מי שימצא בו עניין, יצטרף אליך ל"לדיון אמיתי מעמיק".

marabo

Well-known member
אם זה הנושא אז תתמקד בנושא, מה אתה רוצה בכלל ממני?

אני הנושא? אני רצחתי אותה?
אם נושא השרשור הוא כמו שכתבת: "רצח אישה פלסטינית בשטחים הכבושים בידי מתנחלים" אז נדון במשפט הזה.
קודם כל נמתין ונדע בדיוק מי זרק את האבנים? למה זרק? איך בדיוק קרו הדברים.
אחר כך נדון אם השטחים הם "כבושים" ומה זה בכלל "פלסטינית" ומי הם בכלל ה"מתנחלים".
כי זה לדבריך נושא השרשור.

ממך אני בטח לא רוצה שום דבר

סה"כ רציתי לחדד בדיון הזה את השאלה, האם הימין תומך ברצח השפל של אזרחית שלווה. לכן שאלתי מה ששאלתי, ואתה ענית כפי שענית

marabo

Well-known member
ואני רציתי לחדד את השאלה

האם הסמאלנים ששחטו ושדדו אדמות ובתים של פליטים אומללים וחוגגים על אדמותיהם הם לא צבועים בהטפות המוסר שלהם.
ואתה ענית כמו שענית....

evglev1

Well-known member
מנהל
מדובר בנאנסת שכיסחה את הביצים לאבא שלו

שחינך אותה ככה, לאח שלו על שחי עם אח כזה ולבן שלו שלא יגדל כמוהו.

"כפר תפוח", כמו "כפרים" אחרים בשטחים הכבושים, הם כמובן

אויבים של מדינת ישראל. עצם המצאותם בשטחים הכבושים היא העילה להמשך הכיבוש הקולוניאלי, המכשול לשלום.

למעלה