מזגן אלקו ישן - תובנות חברי הפורום

duvdevanim

New member
לסיכום.. אני מניח שהדבר בעל כדאיות לתיקון..?

כשהוא פתח את החלק שנמצא בחוץ המדחס והכל נראים חדשים לגמרי...
בינתים אני מנסה דרך מדרג לגרום לאדוני להגיע לעשות את העבודה / שישלחו מישהו מטעמם.. לא ייתכן ששילמתי עד עכשיו 1850 שקל (מתוכם 450 לאיתור הדליפה הכושל ומילוי גז בחזרה אחרי שהוא שם לי חנקן במערכת) ... אני מקווה שהם לא על תקן גובי האחוזים מהעסקה בלבד אלא ידעו גם להתמודד עם הבעיה הזאת...
&nbsp
&nbsp

יוסיזיו

New member
בגדול כדאי כי אמנם המזגנים הישנים לא כל כך חסכוניים אבל הם

סוסי עבודה של ממש וללקו נחשב למעולה.
גם שילמת סכום נכבד וגם לא יעבוד?? לא בסדר בכלל,

duvdevanim

New member
זה בגלל רשלנות של הטכנאי לכאורה...

תגיד, מנסיונך , בהנחה שלא אצליח לגרום לו להחזיר את הכסף (לפחות ה 450 אחרונים על האיתור הכושל) / שמדרג ישלחו מתקן - יש כאן עילה לתביעה? הרי לפי מה שאתה מתאר זה א-ב ,לא?

duvdevanim

New member
אין להם אחריות שילוחית? למה שלא יהיו צד בתביעה אם יהיה?

להערכתי יש להם אחריות .... זה שהם מתנערים ממנה בחוזה זה עניין אחד השאלה מה יחשוב בית המשפט,לא?

duvdevanim

New member
אגב, הוא בדק עם המכשיר אחרי שהוסיף חנקן

כי תחילה ניסה בשיטת הבועות.
הלחץ במערכת היה 600PSI כאשר הוא ערבב 25 PSI גז עם היתר חנקן..
והמכשיר לא צפצף מאזור הברז כשהוא היה סגור .... רק כשפתח אותו באופן יזום התחיל לצפצף

duvdevanim

New member
יש לי רעיון.... ראיתי שיש חומרים שאוטמים בתחום המיזוג?

כלומר - אם אני מפרק בעצמי את האום הזה, שם עליו חומר (שנניח אקנה מדובין) וסוגר - האם הסיכוי להצלחה גובר משמעותית? כמו זה... http://www.supco.co.il/pl_product~HS10001~12~63.htm

dselec10

New member
יפה טוב מאוד לתבריגים אבל לא מתאים לכיסוי חורים

אולי עם תנקה את השטח מסביב לחור היטב היטב
ותשתמש בזה כמומדבקת PATCHיש סיכוי קטן שזה יצליח אבל אז עדיף כבר להלחים
בהצלחה

רשר

Well-known member
מנהל
אנא חדלו מסוג הדיון הזה כאן שלא אאלץ לחסום גולשים סוררים

יוסיזיו

New member
רשר,גם רוני וגם אני מבקשים ממנו לא להגיב אבל הוא בשלו

ממשיך בלכתוב שטויות ולהטעות גולשים העיקר להגיב ושיראו שהוא כותב,איזה טלאי אפשר להתקין על צנרת מזגן דולפת?? אין חיה כזו,לרתך ברז?? אין דבר כזה אז על מנת שלא יבזה את עצמו שיפסיק וגם רוני כתב לו בפוסט צמוד הערה דומה.
ה"ברכות והאיחולים" על תוחלת החיים ומנת המשכל שהוא כתב לי מקומם איננו בפורום בכלל.

duvdevanim

New member
בשורה התחתונה מעניין מה מדרג יעשו.... לכאורה קיבלתי בעזרת

שירות שלהם (בתשלום כמובן - התשלום מבוצע ע"י פרמיה שהם גובים מנותן השירות - כמובן מהכסף שאני שילמתי לו...) שלא יודע לעבוד , ששילמתי לו 1850 שקלים ושהמזגן כעת לא עובד... מעניין אם עומדים מאחורי הטכנאים שהם מייצגים (ושכמובן לוקחים עמלה על כל עסקה.....) או שלא....
בכל מקרה בתביעה שאגיש ,אם לא יציעו לי פתרון , יהיו צד , והחוזה הדרקוני שיש להם באתר (שהם רק גורם משלח וכו')-אני מניח (גם בהתייעצות שערכתי) שלא יחזיק מים בבית המשפט...

יוסיזיו

New member
הבעיה עם הטכנאי שלא תיקן ,לא תיקן לא מגיע כסף ,לא הצליח לאתר

דליפה למה לגבות תשלום?? אומרים יפה סליחה לא הצלחתי והולכים.
לגבי מדרג הם לא בתמונה של השרות אלא במעין תווך בין נותן השרות ללקוח.

duvdevanim

New member
הבעיה איך שאני רואה אותה ....

הוא התקין את המזגן , אתה (כמתקין בעל וותק רב) אומר שזו מחלה של המזגנים ושברור שהיה צריך לבדוק עוד בהתחלה למה הגז ברח (היה רק 20) בעוד שמה שהוא עשה בפעם הראשונה (כשהתקין וקיבל 1400 שקלים) זה הוסיף גז והתקין את המערכת...
לאחר כשבועים - הגיע , הודיע שהבעיה לא בהתקנה שלו ושאם אני רוצה שיבדוק עם חנקן יעלה 250 שקלים (לא ברור איך יודע שהבעיה לא אצלו לפני שהחדיר חנקן למערכת ... בדיעבד מתברר ממה שאמרת לי שיש סיכוי יותר מסביר שזה קשור למה שהוא עשה בהתחלה עם הצינור וכו) עבד כשעה, לא הצליח לאתר את הנזילה , אמר שינסה לקנות מכשיר , לאחר כשעה התקשר להודיע שרוצים ממנו 2400 שקל למכשיר ושאין מצב שיקנה מכשיר במחיר כזה ושינסה למצוא משהו זול יותר.. בסוף קנה מכשיר ב 600 שקלים שלא הצליח בעזרתו לאתר את הנזילה (למה זה אמור לעניין אותי ש 2400 שקלים יקר לו? אם הוא לא עם הציוד המתאים שלא יעבוד במקצוע)
על האיתור הכושל ומילוי גז (שיהיה בינתים) לקח 450 שקלים ... והחזיר אותי למצב שהיתי בו בבוקר הביקור לפני שהגיע...
יש כאן סיכוי לא רע לאחריות שילוחית , לכאורה ,מצד מדרג . מעניין איך הם יתמודדו עם זה- הם לא יכולים רק להנות מפרי ה"עמלה" שהם מקבלים (4%?) וכשיש בעיות לא להתערב... היתי יכול לפתוח דפי זהב בלי לשלם 4% (נראה לי שזה התעריף) עמלה ... (כן , ומי ששילם את העמלה בסופו של דבר זה אני.... כי היא משולמת מהכסף ששילמתי לבעל המקצוע)

יוסיזיו

New member
בודק אלקטרוני ב 600 ש"ח זו בדיחה ולא שווה הרבה.

בוא אגיד לך משהו שלא ימצא חן בעינך,אתה יצאת פראייר ששילמת לו עבור בדיקה שלא הצליחה ,ראית שלא מצא את הדליפה ודליפה קיימת אז אומרים לו יפה לא מצאת סע לשלום אביא מישהו אחר.
זה שאין לו ציוד מתאים זבשו ,אגב בודק שיש לי עולה כ 3500 שח.
אגב בכל פעולה כזו של פרוק מזגן בגיל מתקדם והרכבה מחדש אני מסייג מיד בתחילה את המחיר בכך שהברזים תקינים ולא דולפים כי אחרי סגירה ופתיחה מירב הסיכויים שתהיה דליפה ואז יש לי ערכה של אטמי ם ברכב להחלפה וכמובן בתוספת תשלום לעבודה הראשונית.

למעלה