מה לנו היהודים וליום השואה שהמציאו השמאלנים?

evglev1

Well-known member
מנהל
אתם השמאלנים החלטתם שהוא יהיה ב כו' ניסן
למה? היה ביום הזה משהו מיוחד - לא
החלטתם שאני צריך לעמוד באיזה רעש של סירנה - למה?
כי ככה ראיתם שהגויים עושים
סגרתם לי את בתי הקפה -למה?
כי החלטתם שככה עלי להתאבל.

אחר זה תייללו על כפיה דתית...
שתי ימים בשנה יש כפייה ממלכתית ואתה מבקש בגלל זה כפייה דתית בכל שבת+יום כיפור. בשביל יומיים כפייה ממלכתית אתה רוצה כפייה דתית בכל שבוע + בכל חג שבתון. יש גם עניין של מדיתיות, אתה יודע.

marabo

Well-known member
שתי ימים בשנה יש כפייה ממלכתית ואתה מבקש בגלל זה כפייה דתית בכל שבת+יום כיפור. בשביל יומיים כפייה ממלכתית אתה רוצה כפייה דתית בכל שבוע + בכל חג שבתון. יש גם עניין של מדיתיות, אתה יודע.
לא 2 אלא 4 לפחות
שני ימי זכרון
יום העצמאות
יום רבין
איסור תפילה ופעילות בהפרדה במרחב הציבורי
סמכות על לבגץ על בתי הדין הרבנים
חודש להטב במרחב הציבורי
ועוד ועוד
לא חסר

The Real Big Joe

Well-known member
לא 2 אלא 4 לפחות
שני ימי זכרון
יום העצמאות
יום רבין
חודש להטב במרחב הציבורי
ועוד ועוד
לא חסר
חנטריש שקרן.
ימי הזכרון מתחילים את הימים שאחריהם. (אם היית יהודי היית יודע שיום מתחיל עם שקיעת החמה ונגמר עם שקיעתה למחרת)
יום העצמאות לא מחייב אותך לכלום. נכון שיום חופשה אינו מזיז לבטלן שממילא אינו עובד. ללמוד - לא מונעים ממך
אין יום רבין כ"חג" או "מועד".
מותר להתפלל במרחב הציבורי. אסור להשתלט עליו וליצור הפרדה מגדרית בכוח.
לבגץ יש סמכות על כל הגופים הציבוריים והשלטוניים במדינה. אתם לא מיוחסים.

evglev1

Well-known member
מנהל
לא 2 אלא 4 לפחות
שני ימי זכרון
יום העצמאות
יום רבין
חודש להטב במרחב הציבורי
ועוד ועוד
לא חסר
ביום העצמאות כל המסעדות והפאבים פתוחים. לא יודע לגבי יום רבין ז"ל.

בבתי הספר, במתנ"ס, במוסד אקדמי יש בית כנסת אז על איזה איסור תפילה במרחב הציבורי אתה מדבר. וגם בבתי הספר ממילא דתיים לא לומדים עם חילוניים אלא אם כן חילונים באים לבית ספר דתי אז לילדים דתיים אין שום מגבלה.

לא ראיתי שבג"צ כפה על גבר לתת גט. וגם לא ראיתי שכל מי שמפסיד במשפט הרבני במאבק על המשמורת על הילדים ממהר לעתור לבג"צ.

איציק5111

Well-known member

כי אתם יהודים,יודע מה ואיך אתה מציינים את יום השואה?

אני מציע שתעשו בתוך העיר שלכם מה שבא לכם אבל בערים שלנו ולידנו תכבדו ותעמדו.

בדיוק כמו שמכבדים אתכם ולא נכנסים לערים שלכם ועושים דברים בניגוד לאמונות שלכם

אפרופו שואה, כל היהודים חוץ ממני, תיכף ומיד למשרפות.
זה יפתור את כל הבעיות בעולם.
פשוט הם כולם חוץ ממני כמובן, במשרפות עוד היום, ופשוט כל בעיות העולם מתות יחד איתם עד מחר.
היהודים אשמים בכל בעיות העולם.
כל היהודים חוץ ממני, הם שקרנים, מכוערים, חסרי מודעות עצמית לחלוטין, משחקים אותה קורבנותֿ, טוענים שעברו שואה
למרות שאין עד היום שום הוכחות לכך, סוטי מין, משחקים אותה קורבנות, נראים ונשמעים כמו שדים, המציאו את כל הזבל שדרדר את האנושות
כמו פמיניזם, דתות, להט״ב, פורנו, רשתות עאלק חברתיות...מתנגדים לחופש על מלא...

סטילהוק1

Well-known member

יום השואה זה יום אבל לכל העם היהודי בכל רחבי העולם ולא רק למדינת ישראל. ומאיפה הקרצת את השטות הזאת שרק שמאלנים עומדים בצפירה? חרדים כמוך יוצרים אנטגוניזם נגד חרדים ומצדיקים את מה שאומרים עליהם. אני יודע היטב איך זה למה זה ומה מלמדים שוטפי המוחות שלכם המתקראים "רבנים". אותי לא צריך ללמד מה זו שטיפת מוח.
פשוט הם כולם חוץ ממני כמובן, במשרפות עוד היום, ופשוט כל בעיות העולם מתות יחד איתם עד מחר.
כל היהודים חוץ ממני, הם שקרנים, מכוערים, חסרי מודעות עצמית לחלוטין, משחקים אותה קורבנותֿ, טוענים שעברו שואה
למרות שאין עד היום שום הוכחות לכך, סוטי מין, משחקים אותה קורבנות, נראים ונשמעים כמו שדים, המציאו את כל הזבל שדרדר את האנושות
אידיוט

evglev1

Well-known member
מנהל
יום השואה זה יום אבל לכל העם היהודי בכל רחבי העולם ולא רק למדינת ישראל. ומאיפה הקרצת את השטות הזאת שרק שמאלנים עומדים בצפירה? חרדים כמוך יוצרים אנטגוניזם נגד חרדים ומצדיקים את מה שאומרים עליהם. אני יודע היטב איך זה למה זה ומה מלמדים שוטפי המוחות שלכם המתקראים "רבנים". אותי לא צריך ללמד מה זו שטיפת מוח.

אידיוט
הוא התכוון שהתאריך נקבע לפי לוח זמנים שמלאני, ואכן אין שום קשר לתאריך הבינלאומי של יום הזיכרון לשואה שבו לפני כמה שנים לליכודניקים לא הייתה בושה והם קיימו את הלוכודיאדה. אכן יום העצמאות הוא יום הכרזת המדינה, אבל התאריכים לימי הזיכרון לשואה ולגבורה ולחללי צה"ל נקבעו על ידי הממשלה הראשונה בהתאם לשיקוליה וגם האידיאולוגיה שלה. ואכן כמו שמזלזלים בתרומה של האצ"ל והלח"י להקמת המדינה כך גם מזלזלים בתרומה של מחתרות ימניות בגטאות.

כמובן שהתאריך כבר נקבע ואין טעם לפתוח את זה ומארבו גם לא הציע תאריך אלטרנטיבי וגם אני לא חושב שיש תאריך משמעותי יותר מהאחרים בתקופת השואה שראוי שדווקא הוא יוקדש ליום הזיכרון לשואה, כך שהבחירה הראשונית ביום האבל היא באמת שרירותית.

The Real Big Joe

Well-known member
הוא התכוון שהתאריך נקבע לפי לוח זמנים שמלאני, ואכן אין שום קשר לתאריך הבינלאומי של יום הזיכרון לשואה שבו לפני כמה שנים לליכודניקים לא הייתה בושה והם קיימו את הלוכודיאדה. אכן יום העצמאות הוא יום הכרזת המדינה, אבל התאריכים לימי הזיכרון לשואה ולגבורה ולחללי צה"ל נקבעו על ידי הממשלה הראשונה בהתאם לשיקוליה וגם האידיאולוגיה שלה. ואכן כמו שמזלזלים בתרומה של האצ"ל והלח"י להקמת המדינה כך גם מזלזלים בתרומה של מחתרות ימניות בגטאות.

כמובן שהתאריך כבר נקבע ואין טעם לפתוח את זה ומארבו גם לא הציע תאריך אלטרנטיבי וגם אני לא חושב שיש תאריך משמעותי יותר מהאחרים בתקופת השואה שראוי שדווקא הוא יוקדש ליום הזיכרון לשואה, כך שהבחירה הראשונית ביום האבל היא באמת שרירותית.
הסברתי פה בשירשור איך נבחר התאריך.

evglev1

Well-known member
מנהל
אם הסיפור על הסבתא היהודיה של היטלר נכון, אז אתה בדיוק כמוהו.

אלוהים הסביר,היהודים הם שורש האנושות.

אין בלעדיהם אנושות.

לכן נחלצו לעזור ליהודים בסוף למרות שלא אהבו אותם.

ולכן גם אין מה לדאוג ולא יהיה שום פצצת אטום על ישראל.

פשוט האחרים לא ירשו את זה - כי התוצאות יהיו מזעזעות גם בשבילם.

זה כמו אנשים שהתחכמו בזמנו ואמרו נוותר על חתולי הרחוב - נהרוג את כולם.

אלוהים הסביר חתולי הרחוב מטרתם לשאת את השליליות האנושית.

אבל בשביל שיהיו השלכות מידיות שאנשים לא יעשו את זה עוד פעם ויפרו איזון רוחני הייתה

מכת עכברים מטורפת.

Topale1

Active member
מה רבו מעשיך השם שיצרת מישהו בשם מרבו
אתה רוצה שכל יום יהיה יום השואה ? חייבים לציין את זה
אתה כנראה לא ממשפחה ניצולת שואה אבל צריך לכבד

evglev1

Well-known member
מנהל
מה רבו מעשיך השם שיצרת מישהו בשם מרבו
אתה רוצה שכל יום יהיה יום השואה ? חייבים לציין את זה
אתה כנראה לא ממשפחה ניצולת שואה אבל צריך לכבד
לדעתו התאריך קשור בפתיחת מרד של מחתרת שמלאנית ולכן יש הטיה לשמאל, אבל העניין הוא שלכל תאריך שייבחר תהיה הטיה פוליטית. ומה לעשות שבתום מלחמת העולם השנייה היה רוב שמלאני גם במועצת העם בארץ ישראל וגם בהסתדרות הציונית.

The Real Big Joe

Well-known member
לדעתו התאריך קשור בפתיחת מרד של מחתרת שמלאנית ולכן יש הטיה לשמאל, אבל העניין הוא שלכל תאריך שייבחר תהיה הטיה פוליטית. ומה לעשות שבתום מלחמת העולם השנייה היה רוב שמלאני גם במועצת העם בארץ ישראל וגם בהסתדרות הציונית.
חוזר: הסברתי פה בשירשור מדוע נבחר התאריך. יש משהו מבחיל ומטומטם ליחס את יום השואה לשמאל - בכל צורה שהיא.

למעלה