מה יהיה עם המטריות..יש למישהו המלצה למטרייה טובה ללכת מרחקים

יש הרבה מטריות כאלה

שאמורות להיות עמידות ברוח, בתיאוריה. הבעיה היא שעמידות ברוח זו בעיה אחת שצריך לפתור, אבל יש עוד הרבה בעיות עם מטריות. מכל הביקורות שקראתי על מטריות עמידות ברוח, לכולן יש בעיות אחרות.

SicTransit

Active member
בעיות אחרות

כן, הן לא עמידות בגשם

דניספטו

New member
מה יהיה עם המטריות..יש למישהו המלצה למטרייה טובה ללכת מרחקים

לא מבין את זה. שנים על גבי שנים אנחנו משתמשים באותה מטריה ועדין נרטבים, למה בסופר פארם מוכרים משהו שלא עובד? כל פעם נשבר או מכסה רק חלק קטן מאוד מהגוף. אני מהאנשים שאוהבים ללכת ברגל לעבודה. אני הולך כל יום רבע שעה עד שאני מגיע למשרד ואני אוהב את זה. וגם בחורף אני מעדיף שלא להשתמש בתחבורה ציבורית ומתעקש ללכת ברגל. מה הבעיה שהמטרייה לא מכסה אותי אני כל פעם מחדש מגיע למשרד רטוב. במקרים גרועים יותר היא מתקפלת באמצע הדרך בגלל הרוח ולא רק שזה לא נוח, זה גם מביך! יצא לי לשבת עם עצמי ולדמיין מטריית קסמים כזאת שלא נשברת, שכשהולכים איתה פשוט לא נרטבים.
יש כזאת? אני אשמח שתשתפו אותי אם אתם מכירים, אני קונה גם מהארץ וגם מחו"ל אז אין לי בעיה אפילו לייבא אותה מחו"ל אם צריך. חורף נעים לכולנו.

דניספטו

New member
הן לא מציעות הגנה לרגליים

גם על הרגליים הייתי מעוניין לשמור יבשות כשאני גם ככה טורח להחזיק מטרייה.

Lhuna1

New member
לא נראה לי שתמצא משהו שיגן על הכל באחד

קח מטריה ותנעל מגפיים טובים ואם זה לא מספיק תביא איתך למשרד מכנסיים/נעליים/גרביים להחלפה.
&nbsp
אתה צודק שהמטריות המתקפלות ונשברות מעצבנות במיוחד.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

trilliane

Well-known member
מנהל
הליכה ברגל בגשם + הגנה מלאה ≠ שימושי ונוח. תחליט מה עדיף.

shlang

New member
רוני, פשוט אין כמוך, לכל דבר אתה מוצא פתרון

אדם נדיר באיכותו

dani666

New member
לגבי עמידות - עשה חיפוש על "storm ubrella". שים לב ...

.. שרובן (כולן ?) קטנות יחסית וכבדות יחסית (כמובן).

דניספטו

New member
גם הן לא מציעות פתרון לרגליים

ובכלל אני כבר רואה איך חצי גוף נרטב עם זה.

אתה צודק. זה באמת פתרון נורא

והיה הגיוני שכבר יחשבו על משהו יותר טוב.
תנסה את המטריות שהצדדים שלהן נמוכים ונראות כמו פטריה. זה אמור לכסות יותר ופחות להתקפל ברוח

דניספטו

New member
אני לא רוצה משהו שאמור לכסות יותר ופחות להתקפל ברוח

אני רוצה משהו שבוודאות יכסה הכל ולא יתקפל ברוח. שמח שאתה מסכים איתי הרבה אנשים הולכים ברגל לא חושב שזה בעיה רק שלי. אני בטוח שאיפשהו אי שם בעולם קיימת מטרייה כזאת.
(רק לא כזאת -
לא מצאתי כזאת שעובדת כראוי להליכה ארוכה בגשמים עזים)

למעלה