מה הסיפור של מח"פ?

זה לא שאני מאשים אותך
הרי המון אנשים היום הם כ"כ טיפשים, שמבחינתם לפיד הוא מועמד סביר להובלת המדינה
כך שיתכן והמזימה המטופשת שלך תצליח מתישהו
ציטוטים שמיוחסים ליוזף גבלס: 1. ככל שהשקר גדול, בוטה וגס יותר, יותר אנשים יאמינו בו. 2. תמיד תאשימו את הצד השני בדברים בהם אתם אשמים. 3. אם תחזרו ותשננו שקר מספיק פעמים הוא יהפוך לאמת. 4. חשבו על העיתונות כעל לוח מקשים, שעליו הממשלה יכולה להקיש.

פולגאר

Well-known member
זה לא שאני מאשים אותך
צריך להאשים את מנהלי הפורום שנותנים לו יד חופשית להטריל, הרי גם שלא משיבים לו כפי שאני הפסקתי להשיב, הוא מוצא דרכים להקפיץ את פניניו.
הפיתרון הוא אך ורק חסימתו לצמיתות על הצפה והפרעה לפורום ושיבקש מהוריו לשחק עמו, אנחנו לא הבייביסטרים שלו.

צריך להאשים את מנהלי הפורום שנותנים לו יד חופשית להטריל, הרי גם שלא משיבים לו כפי שאני הפסקתי להשיב, הוא מוצא דרכים להקפיץ את פניניו.
הפיתרון הוא אך ורק חסימתו לצמיתות על הצפה והפרעה לפורום ושיבקש מהוריו לשחק עמו, אנחנו לא הבייביסטרים שלו.
משה ניסה לחסל אותו אבל נבלם,לדעתי בצדק,ע"י האדמין.

יבגני רק מעניין אותו פוליטיקה,קטן עליו השטויות של מח"פ.

זה כמו התינוק של הפורום שמידי פעם עושה קולות ופרצופים מוזרים ומנסה להקסים את המבוגרים.

פולגאר

Well-known member
משה ניסה לחסל אותו אבל נבלם,לדעתי בצדק,ע"י האדמין.

יבגני רק מעניין אותו פוליטיקה,קטן עליו השטויות של מח"פ.

זה כמו התינוק של הפורום שמידי פעם עושה קולות ופרצופים מוזרים ומנסה להקסים את המבוגרים.
צריכים להסביר לאדמין ואפשר לחסום לו את ה-IP, לא כזה מסובך.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
צריך להאשים את מנהלי הפורום שנותנים לו יד חופשית להטריל
אני לא מטריל. אני גולש רציני שכותב על נושאים מעניינים. אם לא חוסמים את חולה הנפש פי 10 מארס, את המומחה שמציף את הפורום בשטויות, או טרולים אמיתיים כמו ג'וו, אין שום סיבה לחסום אף-אחד אחר, בטח שלא את הכותב הכי חכם ומעניין אצלכם בפורום שגם הציל את כל האתר הזה נוסף על הכול. ככה "בקטנה".

מנהלי הפורום לא עשו שום דבר לא בסדר מזה תקופה ארוכה, אך כשכן היו מקרים ותפוז עלתה בלהבות, אתה בכית, התלוננת, וכבדרככם בקודש שלך ושל אנשיך, היית חסר אונים לחלוטין והיה נוח לך שהחילונים כדרכם בקודש, במקרה הזה אני, יצילו לך את התחת, הפעם מפני המנהל.

__צילום מסך_17-5-2024_13591_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_17-5-2024_1427_www.tapuz.co.il.jpeg

אם אתה טיפש מידי וחסר כבוד מידי מכדי להיות אסיר תודה על זה שהצלתי אותך מהמנהל ולנשק לי את הרגליים, לפחות תשתוק ואל תהיה כפוי תודה, ואחרי שהצלתי לך את התחת כי אתה עצמך וכבדרכם בקודש של אנשיך היית חסר אונים בלעדי אנשיי, במקרה הזה אני, אז לפחות אל תהיה כפוי תודה, תטריל, תציק ותתבריין. אם אני והתגובות שלי לא לרוחך, אתה מוזמן לא לקרוא, אך העובדות הפשוטות הן, שאין סיבה לחסום אותי, הגיבור הגדול שהציל את כל תפוז בזמן שאנשים כמוך ידעו רק לפתוח שרשורים ולבכות. עוד אין סיבה לחסום אותי כי כאמור, אני הגולש הכי חכם ומעניין שכותב כאן. שרשוריי מקבלים כבדרך קבע עשרות תגובות. מספיק שאפילו מישהו שהוא לא אני יפתח שרשור שרק עוסק בי והשרשור יקבל עשרות תגובות. הפופולאריות הקיצונית שלי מושכת גולשים מפורומים אחרים. אני זה שהביא לפה את לימיניר40. מה אתה אי-פעם עשית בשביל הפורום הזה? עדיף שתהיה בשקט.
הרי גם שלא משיבים לו כפי שאני הפסקתי להשיב, הוא מוצא דרכים להקפיץ את פניניו.
אני לא "מוצא דרכים הקפיץ את פניניי". אני גולש חכם ומעניין שמקבל עשרות תגובות אז אני עונה לאנשים ומטבע הדברים השרשור קופץ. מה כואב לך? שאני מעניין ואתה לא? שאני מקבל עשרות תגובות ואתה לא? זאת בעיה שלך.
קודם שאני אציף ואפריע לפורום ואחרי זה תדברו על לחסום אותי בגלל זה. העובדות הפשוטות הן שאני לא עושה אף אחד מהדברים האלו. פתיחת שרשור אחד ביום אינה הצפה או הפרעה לפורום. נקודה. כתיבת כמות חד-ספרתית של תגובות ליום (על-פי רוב), כאשר בכל תגובה יש ערך רב, היא אינה הצפה או הפרעה לפורום. נקודה.
צריכים להסביר לאדמין ואפשר לחסום לו את ה-IP, לא כזה מסובך.
מכיוון שלא עברתי על שום חוקים של הפורום, כאמור, אין שום סיבה לחסום אותי. כאמור, אני זה שמביא פה הכי הרבה ערך והכי הרבה תרומה, אבל אתה טיפש מידי מכדי לראות את זה. רק בזכותי ניצלו הפורומים. רק בזכותי הפסקת להיחסם. רק בזכותי יש בכלל אדמין שניתן לפנות אליו, אז אתה רוצה לפנות לאדמין נגדי? אחרי שהבאתי את האדמין והצלתי לך את התחת מפני המנהל? בדיחת השנה.

חוצפן כמוך לא ראיתי בחיים שלי. עדיף שתשתוק.

נערך לאחרונה ב:

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
זה לא שאני מאשים אותך
אשאל אותך שאלה פשוטה: איך "מזימה מטופשת" אם כל הטענות שלי מגובות באינספור ראיות והוכחות מאל"ף ועד תי"ו?

אתה יודע, נקודה קטנה למחשבה בשבילך...:rolleyes:

1697025914952.png

ai27

Well-known member
אשאל אותך שאלה פשוטה: איך "מזימה מטופשת" אם כל הטענות שלי מגובות באינספור ראיות והוכחות מאל"ף ועד תי"ו?

אתה יודע, נקודה קטנה למחשבה בשבילך...:rolleyes:

צפה בקובץ המצורף 103945
הן מעולם לא גובו
אתה כנראה לא מבין מהי הוכחה
ולהצטיין בטמטום אינסופי זה לא גאונות

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
הן מעולם לא גובו
אתה כנראה לא מבין מהי הוכחה
ולהצטיין בטמטום אינסופי זה לא גאונות
מה אתה טוען בעצם? שכל עשרות הראיות, מכמה סוגים שונים, שהוצגו לאורך זמן, אלו הכול זיופים? הטענה הזאת מטורפת 😂

אבל אם ככה כל הקנאים מצליחים להצדיק בפני עצמם את הטירוף שלהם של חיים במציאות אלטרנטיבית שבה אני לא גאון עצום מימדים עם עשרות ראיות שמוכיחות זאת, אז שיבושם להם. אם זה מה שקומץ המתנגדים הקטן שעוד נותר בוחר בו, לא נותר לי אלא לרחם עליהם.

ai27

Well-known member
מה אתה טוען בעצם? שכל עשרות הראיות, מכמה סוגים שונים, שהוצגו לאורך זמן, אלו הכול זיופים? הטענה הזאת מטורפת
אלו מעולם לא הוצגו

מה שכן הוצג זה ההישגים המאוד לא מרשימים שלך
שלפחות כרגע יקשו עליך להשיג עבודה או להתקדם לתואר הבא

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אלו מעולם לא הוצגו
אלו הוצגו עשרות פעמים, כולל רק בשרשור זה 😂

בדיוק כפי מה שטענתי כל הזמן הזה-ראשית, מדובר בבעיה שבסיסה ועיקרה היא הטיפשות האנושית שלעולם לא נגמרת, ושנית, "עיניים להם ולא יראו", כפי מה שכתוב בחתימה שלי.
מה שכן הוצג זה ההישגים המאוד לא מרשימים שלך
שלפחות כרגע יקשו עליך להשיג עבודה או להתקדם לתואר הבא
לא הבנת. הציונים שאתה מתייחס אליהם הם ההוכחה שאני גאון. ברמת העיקרון, ציונים הם לא מדד אמין לשכל, והמיתוס המקובל לפיו לאדם כמה שיותר חכם יהיו ציונים כמה שיותר גבוהים כפי רמת גאונותו, הוא מיתוס כוזב. אם בכל זאת לנסות ולהבין משהו על שכלו של אדם לפי ציוניו, שזה לא קל כי כאמור, ציונים הם מדד גרוע לשכל אבל נזרום, סימן מסוים לגאונות, כאשר מנסים לבדוק לפי ציוניו של אדם, וגאונות אמיתית מתבטאת, מסיבות סבוכות שלא נסביר כעת, בלביליות של הציונים והתפרסותם לכל אורך ורוחב הקשת, והבדלים משמעותיים ביניהם בין שיעורים וקורסים, עבודות ומבחנים, ואפילו בתוך אותם השיעורים והקורסים עצמם. וזה מה שהוראה בזמנו לג'קי. לא הישגים לא מרשימים, אלא הישגים לביליים ומשתנים תדיר בין הציונים השונים על עבודות ההגשה השונות, בתוך קורס מסוים, החל מ-44 ועד ל-100, ולכן זה מה שהוראה לג'קי, כי זה מה שמוכיח את גאונותי.

אם הנקודה לא הייתה להוכיח את הגאונות שלי, אלא להוכיח ציונים גבוהים, שזה פחות חשוב, וזה גם לא מעיד על גאונות, אז זה מה שהייתי מראה לג'קי, אבל לא זה מה שהיה מעניין. אילו זה מה שהיה מעניין, אז הייתי מראה לו קורס עם ציונים גבוהים, כמו לדוגמה הקורס שהגשתי בו ארבע עבודות הגשה וציון אחד היה 97 ולאחריו שלוש מאיות ברציפות, שרק לשם ההשוואה, אלו ציונים והישגים שמאוד סביר להניח שגם לא אתה וגם לא דיברגנט חדש, שלועגים לי שלא במקום על הציונים הנמוכים כביכול, לא מסוגלים להראות ולהתגאות בהם. כלומר, אתה יודע, אם ציונים כמה שיותר גבוהים הוא דבר כל-כך חשוב לכם :)

800px-Barack_Obama_drops_the_mic.gif

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
עשרות פעמים בעשרות שרשורים. לא פחות. שוב פעם, כפי מה שכתבתי שחור על גבי לבן, הבעיה פה היא הטיפשות האנושית שלעולם אינה נגמרת ושעליה דיבר איינשטיין...

1697025914952.png

ו"עיניים להם ולא יראו", שעליו מדובר בתנ"ך...

__צילום מסך_17-5-2024_163713_www.sefaria.org.il.jpeg
מה ההישגים שלך?
כאשר "רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עדיין לא בטוח לגבי הראשון", וכאשר "עיניים להם ולא יראו", אז אין שום סיבה שעשרות ראיות לגאונותי שהוצגו עשרות פעמים בעשרות מקומות יוצגו עשרות פעמים נוספות, במיוחד בהתחשב בכך שכאמור, ובגלל הטיפשות האנושית שלעולם אינה נגמרת והעיניים להם ולא יראו, עשרות הפעמים שהיו עד כה לא הספיקו, ומאוד סביר להניח שגם עשרות הפעמים הבאות לא יספיקו, ועל כן למה שיהיו עשרות פעמים הבאות?

דוחפים את הראיות בפרצופים שלכם בסגנון "הא! בפרצוף שלכם!" בוטה וחצוף, כולל רק בשרשור הזה, ואפילו זה לא מספיק, אז מה הטעם שוב ושוב?
(מלבד ילדה שריחמה עליך וכתבה עליך משהו יפה בספר מחזור של תיכון, שזה לא באמת הישג)
עצוב לראות כמה מעט מתוך כל מה שהוצג הצליח לחדור את הקליפה העבה העוטפת את מוחך, ואפילו הכמה מעט הזה לא הובן כהלכה ועוות בצורה נוראית. על כל חמשיר על כל תלמיד עבדה קבוצה של ארבע-חמש תלמידים מתוך אותה הכיתה של אותו תלמיד, שכולם היו צריכים להסכים ביניהם על כל שורה בכל חמשיר שהם עבדו עליו. לא מדובר ב"ילדה שריחמה עליי". מדובר בהסכמה גורפת בין חמישה תלמידים שונים בכיתתי, שבגלל שאלו חמישה תלמידים שונים, מהווה כמובן מדגם מייצג לדעה הכללית עליי בכל הכיתה, כל השכבה וכל הבית-ספר ושמוכיחה את העובדה שהייתי מלך הכיתה שלי בפרט, ומלך הבית-ספר בכלל, כמו גם את העובדות הנוספות שאני חכם, מוכשר, יפה תואר וצנוע, שאלו רק חלק מהסיבות ללמה הייתי כל-כך פופולארי, עד לכדי רמה שהייתי מלך הכיתה ומלך הבית-ספר. כמובן עם כל הצניעות.

ai27

Well-known member
עשרות פעמים בעשרות שרשורים. לא פחות. שוב פעם, כפי מה שכתבתי שחור על גבי לבן, הבעיה פה היא הטיפשות האנושית שלעולם אינה נגמרת ושעליה דיבר איינשטיין...
במקום להמשיך לשקר
פתח שרשור שמציג אותם
על כל חמשיר על כל תלמיד עבדה קבוצה של ארבע-חמש תלמידים מתוך אותה הכיתה של אותו תלמיד, שכולם היו צריכים להסכים ביניהם על כל שורה בכל חמשיר שהם עבדו עליו. לא מדובר ב"ילדה שריחמה עליי". מדובר בהסכמה גורפת בין חמישה תלמידים שונים בכיתתי, שבגלל שאלו חמישה תלמידים שונים, מהווה כמובן מדגם מייצג לדעה הכללית עליי בכל הכיתה, כל השכבה וכל הבית-ספר ושמוכיחה את העובדה שהייתי מלך הכיתה שלי בפרט, ומלך הבית-ספר בכלל, כמו גם את העובדות הנוספות שאני חכם, מוכשר, יפה תואר וצנוע, שאלו רק חלק מהסיבות ללמה הייתי כל-כך פופולארי, עד לכדי רמה שהייתי מלך הכיתה ומלך הבית-ספר. כמובן עם כל הצניעות.
אז זה ההישג הגדול שלך?
ש5 ילדים כתבו עליך משהו בתיכון?

אתה יודע שהם כתבו חמשיר על כל השאר
נכון?

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
במקום להמשיך לשקר
כדי "להמשיך לשקר", צריכים להיות שקרים כלשהם מלכתחילה, לפני שאפשר לדבר על "להמשיך בזה", על "שקרים מוקדמים", "שקרים מאוחרים" וכדומה', ואני, לעולם לא משקר. וזאת לא דעה, זאת עובדה מוכחת, כפי מה שהוסבר, לדוגמה, ולפני זמן לא רב, לנוסטלגיה:

__צילום מסך_17-5-2024_17425_www.tapuz.co.il.jpeg
פתח שרשור שמציג אותם
נפתחו שרשורים רבים בדיוק על כך. כאמור, אין טעם. אני לא יכול "לקפוץ" ולהביא את כל טון החומר בכל פעם שעוד מישהו "שעיניים לו והוא לא רואה" מבקש לראות, רק בשביל שגם לאחר שאראה לו, הוא עדיין לא יראה.

לבקשתו של ג'קי אני עובד על שרשור גדול שמציג את הריכוז הגדול ביותר מאז ומעולם של ראיות לגאונותי, אבל מעבר לזה זהו. אני פשוט לא מעוניין יותר.
אז זה ההישג הגדול שלך?
ש5 ילדים כתבו עליך משהו בתיכון?
זה אחד מעשרות ההישגים שלי, תודה רבה לך. מה שהם כתבו הוא עדות לאמיתות כמה מטענותיי החשובות ביותר, כמו לדוגמה שאני חכם ומוכשר, אבל חלק קטן מהאנשים פה טיפשים מידי מכדי להאמין אפילו כאשר מוצגות הראיות. מה שהם כתבו, ובגלל שמדובר ב-25% מהתלמידים בכיתה שלי, הוא עדות מייצגת למה שחשבו כל הכיתה, וכך גם כל הבית-ספר.
אתה יודע שהם כתבו חמשיר על כל השאר
נכון?
לא. כל קבוצה קיבלה רשימה של רק ארבע-חמש תלמידים לרשום עליהם חמשירים כך שהרבה אנשים כתבו על הרבה אנשים.

גם בחמשירים האחרים של התלמידים האחרים, לא נכתב עליהם שהם "חכמים, מוכשרים, יפי תואר וצנועים", לידיעתך.

למעלה