מה החברה הכי זולה לשידורי תוכן?

rotemm90

Member
אני בקושי צופה בטלוויזיה. כמעט רק יוטיוב ולעתים רחוקות מהדורות חדשות בערוצים ישראלים.
היה לי סטינג TV ב-100 ש"ח שאני מתכוונת לבטל.
לאיזו חברה כדאי לעבור? יש משהו משמעותי יותר זול?

תודה.

trilliane

Well-known member
מנהל
אני בקושי צופה בטלוויזיה. כמעט רק יוטיוב ולעתים רחוקות מהדורות חדשות בערוצים ישראלים.
היה לי סטינג TV ב-100 ש"ח שאני מתכוונת לבטל.
לאיזו חברה כדאי לעבור? יש משהו משמעותי יותר זול?

תודה.
אם ככה, לשם מה לשלם על חבילת ערוצים?
גם אני כמוך, צופה בעיקר ביוטיוב ומדי פעם באיזו תוכנית נקודתית. כבר שנים רבות אין לי שום חיבור, אין צורך; גופי השידור בישראל מעלים את התכנים לאתרי האינטרנט שלהם.

rotemm90

Member
אם ככה, לשם מה לשלם על חבילת ערוצים?
גם אני כמוך, צופה בעיקר ביוטיוב ומדי פעם באיזו תוכנית נקודתית. כבר שנים רבות אין לי שום חיבור, אין צורך; גופי השידור בישראל מעלים את התכנים לאתרי האינטרנט שלהם.
החבילה מיועדת לצפיה בטלוויזיה בחדר השינה (ביתר התכנים אני צופה בד"כ ב-PC). אני בעיקר צופה ב-ASMR ביוטיוב כדי להרדם, לעתים רחוקות בחדשות/אקטואליה. כשאני אבטל את ה-stingTV לא יהיה לי כלום.

em28

Well-known member
  • FreeTV מציעים חבילה קבועה (ללא אפשרות הוספת ערוצים) ב-39/54 ש"ח לכל החיים**, בכפוף למס' המכשירים לצפיה במקביל
  • סטינג (יס) אפשר לקבל ב-39-49 ש"ח לחודש (ללא ערוצי הסרטים והספורט) לתקופה מוגבלת.
  • Next (הוט) אפשר לקבל ב-49 ש"ח לחודש (ללא ערוצי הסרטים והספורט) לתקופה מוגבלת.

rotemm90

Member
  • FreeTV מציעים חבילה קבועה (ללא אפשרות הוספת ערוצים) ב-39/54 ש"ח לכל החיים**, בכפוף למס' המכשירים לצפיה במקביל
  • סטינג (יס) אפשר לקבל ב-39-49 ש"ח לחודש (ללא ערוצי הסרטים והספורט) לתקופה מוגבלת.
  • Next (הוט) אפשר לקבל ב-49 ש"ח לחודש (ללא ערוצי הסרטים והספורט) לתקופה מוגבלת.
תודה רבה.
הבנתי שעבור FreeTV צריך לקנות סטרימר, ועבור היתר לא. האמנם?

rotemm90

Member
אם הטלויזיה חכמה - לא צריך סטרימר.
ביס והוט אתה משלם שכירות על הסטרימר, זה עולה הרבה יותר.
הטלוויזיה לא חכמה. ב-yes המחיר שאני משלמת כולל את הסטרימרים.
נראה לי שאני אלך על freeTV. מה העלות המינימלית של סטרימר אמין שמאפשר גם צפיה ביוטיוב?

רוב הזמן נח

Well-known member
יש הרבה שהם לא מנויים לשום שירות. יש להם רק אינטרנט. אבל יש להם כל מיני דודים שמנויים :sneaky:

למעלה