מה דעתכן על מה שאמר הגאון מסמוטריץ?

kmiki

New member
ואם איכות הישיבה לא אותו הדבר?

ואם לא מתאים לך לשבת מאחורה? אז איפה עובר הקו הדק?
ואם לאותה אשה ערביה לא מתאים להיות בחדר רק עם נשים ערביות?
ואם אשה ערביה שקטה שמגיעה מרקע שקט ורק בעלה היקר מבקר אותה במחלקה,
והיא רוצה לנוח, והיא לא רוצה להיות בחדר אחד עם ערביות שהם חלק מחמולות?
מה אז? מה נעשה אז?
&nbsp
ואת באמת ענית לחייבתלהגיב על ההבדל בין הפרדה גזעית כשכל הדיון הזה סובב הפרדה גזעית?

פולספגן

New member
אז אפשר לדרוש שזה יהיה הפוך ולא נראה לי שהם יסרבו

את יכולה לגור בכפר ערבי?
יופי לה, שלא מתאים לה ואם לצד השני לא מפריע, אז אין בעיה שיהיו ביחד, אך לא צריך לכפות על מישהי להיות איתה.

kmiki

New member
בקיצור את משחקת בנדמה לי

עאלק ניתן לנהל מדינה שלמה ככה עם משחקים של מי רוצה להיות בחדר עם מי.
את מדברת על בי"ח ציבורי, לא על בי"ח פרטי שבו את יכולה להגיע עםפ דרישות.
&nbsp
בקיצור, כמה שלא תדברי על כמה הכל אפשרי אם רק רוצים, ברור לי המניע שלך להסכים עם הנושא.

3תיתי

New member
דוקא במחלקת יולדות, משתדלים להתנהג בנורמות אחרות

פשוט כי היולדות מכניסות לבית החולים המון כסף. זאת הסיבה גם, שמחלקות היולדות נראות מליון דולר. תציצי פעם לפנימיות.

kmiki

New member
מכירה את הפנימיות טוב מדי

ומודעת היטב למצבן.
אגב ברוב בתי החולים הן כבר במצב טוב יותר, פשוט יש בהן פיצוץ אוכלוסין.

3תיתי

New member
אז אם ערביה צבקש להיות רק עם יהודיות

לא חושבת שיסרבו לה. או שמא זה אסור?

kmiki

New member
אקוש לך קושיה

אם ערביה תבקש להיות רק עם יהודיות וכל היהודיות במחלקה תרצנה להיות רק עם יהודיות, מה נעשה אז?
עד לאיזו רזולוציה אנחנו מצפות ממנהלי המחלקות לאפשר לנשים לבחור את השותפות שלהן לחדרים?
&nbsp
כולה יומיים אחרי לידה, give it a rest.

3תיתי

New member
נו באמת, בפועל, מנסים להענות לבקשת היולדות

אם הדבר מתאפשר. כמות היולדות, בהן נתקלתי, שביקשו במפורש, היתה אפס. אז כן, הגיוני לנסות ולתת חדרים לפי מגזר, כי סיכויי ההתאמה יותר גדולים, וגם אני חושבת שמדובר בזוטי זוטות, שרק הועצמו בצורה מטופשת בידי חבלנים תקשורתיים וח"ק שלא יודע לסתום.

kmiki

New member
הועצמו בידי מי שרצה להעצים אותם

אותו דביל סמוטריץ', איש חשוך, ואשה חשוכים שמקומם בימי הביניים ולא פה.
אני אמשיך להתנגד לכל דבר שהוא הפרדה על בסיס של גזענות, אפליה מגדרית וכל שאר הירקות בסלט המכוער והלא טעים הזה.

3תיתי

New member
זה לא דומה.

כי היולדת לא מבקשת להעביר מישהי אחרת וזה נעשה רק אם מתאפשר. כלומר, אם ללך חשוןב לשבת מקדימה, אין לאף אחד זכות למנוע זאת ממך. ומישהו אחר, יכול להחליט, שהוא יושב רק מאחור,וגם אז זה בסדר.

kmiki

New member
הוא השיג את מה שהוא רצה

הוא רצה פרובוקציה וקיבל אותה.
גם את משתפת פעולה בדיוק עם מה שהוא רצה, הוא רצה להראות שהגזענות קיימת בכולם.
אני יכולה לאמר שבלידה הראשונה שלי בחדר איתי היתה בחורה, אין לי מושג אם יהודיה או ערביה, אני ממש אל זוכרת, רק זוכרת שהמשפחה שלה עשו מלא רעש, והביאו אלכוהול ביתי מסריח ולא נתנו לנו שקט.
התלוננתי והיא "הועלמה" מהחדר שלי והיה לי חדר לבד, אחרי לידה מורכבת, לנוח.
למחרת בבוקר הגיעה אשה חרדית, לידה 9, היא היתה לבדה לגמרי, היה יום שישי, ושעה אחרי לידה היא כבר תדרכה את בתה הבכורה בהכנות לשבת.
כששאלתי מה עם בעלה אמרה שבגלל השבת איש לא יגיע לבקר אותה, וזה בסדר, היא רגילה, היא היתה שותפה שקטה ונעימה ולא הפריעה לי בשום צורה.
בלידה השניה הייתי בחדר של 3, לידי היתה אשה ערביה, היה שקט אצלה לגמרי, רק בעלה הגיע, היו רגועים בדיוק כמונו, ובסוף החדר היתה בחורה יהודיה צעירה שבעלה ישן איתה, למרותש אסור, עד שתפסו אותם והעיפו אותו, והם לא הפסיקו לדבר, בהתלחששות, שזה הכי מציק שיש אגב, ונאלצתי לבקש מהם כמה פעמים להיות בשקט.
בקיצור, יש הכל מהכל, בכל מקום, ואני מסרבת להיות חלק ממשחק הפרובוקציה של איש קטן ועלוב שמבטא את דעתם של קומץ שאינו נחשב בעיניי לכלום.

פריZמה

New member
לא יקירתי. אני לא נבחר ציבור

חבל שלא את ולא הוא שמים לב להבדל הדק.

פריZמה

New member
מעניין - מי לשיטתך מהמתרס השני יזם חוקי הדרה וגזענות

כנגד הציבור הדתי?

זה רק כי טרם הזדמן להם.

תביני - שום צד אינו יותר טוב מהשני. שניהם דרעק, רק אחד מהם עם עניבה.
גועל נפש יש משני הצדדים כמו שהדגמת.

פריZמה

New member
אה, זה בשיטת ״מי יודע מה היה פה אם ביבי לא היה בשלטון״

נמוך.

למעלה