מדוע הגברים בישראל כל כך חסרי ביטחון?

מישלי12

New member
אני לא יודעת מאיפה הציטוט

אבל אם הכוונה שאולי איני צריכה להיות בזוגיות עם גבר, זה לא נכון. חיים של סטוצים בלי זוגיות לא מתאימים לי, איני מרגישה מסופקת. הגיוון המיני בשבילי הוא פילפל על זוגיות טובה. אז כן, אני אולי מאודדד אוהבת פילפל
, אבל זה עדיין רק תבלין

גרת באמריקה 6 שנים ולא שמעת את המשפט המסריח הזה?

זאת כמובן המצאה פמיניסטית אמריקקית משנות ה-60'
(כמו עוד הרבה אשפה מהסוג הזה שהגיעה משם)

A לוןA

New member
הציטוט הוא של אירינה דאן- אבל התרגום לא מדוייק

(מיוחס לעיתים בטעות לגלוריה סטיינם)
אירינה דאן , פמיניסטית אוסטרלית, ביצעה פראפרזה על משפט שקראה בספר פילוסופיה ( man needs God like a fish needs a bicycle )
התרגום קצת חוטא למשפט, לדעתי התרגום המדוייק יותר הוא "אישה זקוקה לגבר כפי שדג זקוק לאופניים"

ה כ ל

New member
לסיכום

אם אני מבין אותך נכון אז זה הולך בערך כך: גבר הוא דילדו. את רוצה הרבה דילדואים, אבל את רוצה לאהוב רק דילדו אחד. הבנתי נכון? :)

מישלי12

New member
הייתי מנסחת

רוצה לאהוב רק גבר אחד, ולגוון עם גברים אחרים שמתייחסת אליהם כדילדואים.

לא שונה מכל גבר מיני שרוצה לאהוב רק אישה אחת, אך לגוון בסקס עם הרבה אחרות בזמן שהוא איתה.

ה כ ל

New member
אני מנסה להתחבר לקו שאת מציגה

אבל זה פשוט לא נשמע נכון

ה כ ל

New member
חופש במין אני מבין. מונוגמיה באהבה?... מה זה?

את חושבת שאת שולטת באהבה?..

מישלי12

New member
במידה מסוימת, כן

אחרי שמצאתי מישהו שאני מאוד אוהבת ושמאוד אוהב אותי, יש דרכים בהן ניתן לשמור על האהבה הזו, למשל בשבילי זה לא סגנון חיים של פוליאמוריה או יחסים פתוחים כשכל אחד חופשי לעשות מה שרוצה לבד. זה מבחינתי לאתגר את הזוגיות כל פעם מחדש וזה מסוכן לאהבה.

giovanni 1

New member
אין לך מושג מהחיים שלך מה זה אהבה

את משתמשת במילה הזאת כמו שאני משתמש בטישיו לקנח את האף
החיים שלך חסרי ערך, והתודעה שלך חסרת ערך
הגולדן רול שלך זה "מה שעושה לי טוב, ולא פוגע באחר" וזהו. החיים שלך לא שווים יריקה ואין בך שמץ של משהו שמתעלה מעל לבהמיות.
הבן זוג שהיה לך הוא סמרטוט-רצפה אמריקאי פמיניסט מהסוג הכי בזוי (מה אפשר לצפות מאחד שנותן לכל מיני מאנייקים לגמור לאישה שלו על הפנים ובתוך התחת וללכת לדרכם כאילו כלום? לקרא לו גבר זה הבדיחה הכי מביכה ששמעתי בשירשור הזה)
הזוגיות שהיתה לכם היא סתם שיט חסר משמעות, כמו חברות בפייסבוק
אם היית חולה או נקלעת לצרה, הוא היה חותך תוך שניה, כי זה היה גדול עליו ומכביד על הצורך שלו לממש את הכיף שלו
שלא לדבר על לתרום לך איבר במקרה הצורך
שלא לדבר על להקים איתך משפחה, ולהביא ילדים, מה שאת בטח לא מעוניינת בו גם ככה לפי איך שזה נשמע - וטוב שכך, רק המחשבה על אחת כמוך בתור אמא זה דבר שיגרום לנפש הכי מחוספסת להקיא
אמא שעושה חילופי זוגות תוך כדי שהיא מטפלת בילדים רכים ונותנת לכושים לגמור לה על הפרצוף

כמו כמעט כל מי שישמע אותך - גם אני בז לך
ואת ראויה לזה
ומה שהכי עצוב שאת לא מצליחה להבין שאת ראויה לזה, אז לפחות היית חושבת לגדול, לעשות מעצמך משהו שיש לו קצת ערך​

ה כ ל

New member
זה גולש מופרע שהוזהר כבר מספר פעמים. כנראה שיש לו צורך להחסם

puma141

New member
קראתי חלקים בשרשור הזה ואני חייבת להגיד

שאני נגעלת.
לא בגלל חינוך או שמרנות במקרה שלי, אני לא.:)
אבל איך אפשר לגעת בגבר שאין לך רגש אליו?
איך אפשר לא לכבד את הגוף והרגשות שלך, בצורה הזו ועוד יחד עם הגבר שלך?
גבר שבאכדילעשות איתךסקס, לא ישקיע בך, כךשאל תספרי לי שאת נהנית לאמאמינה לך.
אין שום קשר לביטחון עצמי של גברים כמו שכתבת, אולי רק אולי הם פשוט נגעלו
לגעת בך.
נכון שיש הרבה מאוד גברים שיעשו כל אחת, כמו שיש כאלה בנות וכמובן שגברים יותר.
אבל יש גם גברים סלקטיביים....לשמחתי חחח

אין שום קשר מבחינתי לפחות לאיך שרואים את זה אחרים. זכותך לעשות עם גופך מה שבא לך כמובן.
אני רואה בזה חוסר הערכה לגופך, לעצמך בדרך שתארת את זה.
כנראה שזה חסכים רגשיים תהומיים שיש לך. אםלאתעבדי על עצמך, לא יעזור לך גםאם תעשי סקס עם קבוצת כדורגל כשכל אחד ילכה לתורו.

קלייטון, סתם רציתי להגחד שאהבתי את התגובה שלך בשרשור הזה....:)

מישלי12

New member
את יכולה להעיד על עצמך עד מחר שאת לא שמרנית

ואולי באמת ביחס לישראלית שחיה בישראל, את פחות שמרנית, לא מכירה מספיק. אבל ביחס לאדם ליברלי שחי במדינה מערבית (לא ישראל), את (והחבר גס הרוח שלך) מציגה עמדה שמרנית בנוגע ליחסי מין. הגישה השמרנית ממש זועקת מתוך דבריך.

את שואלת איך אפשר לגעת בגבר שאין לך רגש אליו. התשובה שלי היא בדיוק באותו האופן בו את מסוגלת לגעת בויברטור שיש לך במגירה. הויברטור הוא צעצוע מין, ואישה שמשתמשת בו לא מחפשת קשר רגשי, אלא פשוט רוצה להנות מחדירה כשאין לה גבר זמין. זו בדיוק צורת ההסתכלות של אישה משוחררת מינית שנמצאת בזוגיות (אבל באמת משוחררת, לא כמוך): התפקיד של הגבר הזר ביחסי המין איתה הוא התפקיד של הויברטור, הגבר הזר הוא אובייקט, הוא צעצוע מין (וכך גם האישה בשבילו, בסיטואציה הזו. זו הנאה נטו בלי שום רצון למשהו אחר). כמו שאת לא מפתחת רגשות לצעצועי מין, כך לי אין רגשות לגברים איתם אני עושה סטוצים כשנמצאת בקשר זוגי (פרט למשיכה מינית שיש לי אליהם). הגברים הללו מספקים לי גיוון והתרגשות של פרטנר חדש בסקס, וזהו. הגבר האמיתי בחיים שלי הוא בן הזוג הקבוע שלי, והקשר איתו מבוסס על הרבה יותר מסתם סקס לצורך הנאה. סקס הוא בסיס פרימיטיבי בעיני לביסוס קשר. סקס זה משהו שעושים כדי להנות, ואיני מחברת אותו בהכרח לאהבה או כדרישה לזוגיות מונוגמית. אני יכולה לאהוב מישהו גם בלי לעשות איתו סקס, ויכולה לעשות סקס עם מישהו בלי לאהוב אותו (אלא רק מתוך משיכה).

יפה שאת מחליטה בשבילי שגבר שבא לעשות איתי רק סקס לא ישקיע בי. איני יודעת איך את בוחרת את הפרטנרים שלך לסטוצים, אבל כנראה משהו את עושה לא בסדר, כי אני בד"כ מאוד נהנית בסטוצים עם הגברים שבחרתי (והם נבחרים בפינצטה). עוד אפשרות היא שלא קל לך להנות בסקס, ואת צריכה השקעה מיוחדת כדי להרגיש מסופקת.

את אומרת שגברים סירבו לבקשה שלי לזוגיות לא מונוגמית בסקס, לא בגלל חוסר ביטחון שלהם, אלא בגלל ש-"נגעלו לגעת בי" (איזו אמירה מכוערת). אז אני אחדש לך שחלק כן רצו להיכנס למערכת יחסים רצינית איתי, אבל דרשו שתהיה מונוגמית בסקס (או מקסימום לצרף אישה) ואני סירבתי.

את כותכת שמי שמסתכלת על מין כמוני, לוקה בחוסר הערכה לגופה, שנובע כנראה מחסכים רגשיים תהומיים. זה בדיוק סוג הטקסט ממנו צועקת השמרנות שלך. את כל כך לא מבינה את המשמעות של ליברליות מינית אמיתית, שאת יוצרת לעצמך בראש תסריטים הזויים שאיכשהו מאפשרים לך לעכל את הסיטואציה בראש השמרני שלך.

puma141

New member
כל החפירה שלך-

בולשיט ברבוע..........:)
תמשיכי בשכנוע העצמי שלך, בהכללות שלך, ובתפיסה המעוותת.
את חייבת טיפול- לטעמי כמובן. לכל דבר יש מידה את יודעת...

בהצלחה!

למעלה