מבולבלת

• פותח הנושא Stam_
  • פורסם בתאריך

Stam_

New member
היי, חדשה פה ומחפשת את עצמי
לפני כמה חודשים התחלתי לחשוד שאני לא סטרייטית למרות שאני בזוגיות מאוד ארוכה עם גבר שאני אוהבת.
אני מאמינה שהייתי מאוהבת הרבה שנים בחברה טובה, ונזכרתי בכל מני בנות מלפני שנים בתיכון ואפיל‏ו ביסודי ש"נמשכתי" אליהן, למרות שאז לא חשבתי על זה ככה, והנחתי שאני א-מינית (כי באמת לא ככ נמשכתי לגברים, ומשום מה לא עלה בדעתי משהו אחר).
אני מבולבלת בטירוף כי מהרגע שהתחלתי לחשוב שאני לסבית (אחרי סרטון של ריהאנה, קלישאה של עצמי!), קשה לי שלא לראות את זה. מצד שני, קשה לי לדמיין את עצמי יוצאת עכשיו עם אשה. לא יודעת אם מקיבעון מחשבתי או פשוט כי אני לא באמת לסבית (או ביסית לצורך העניין)
מה עושות בעצם במצב כזה?

מקודם כל שלום רב וברוכה הבאה,
בעייני התהליך יכול להיות מאוד פשוט.
אני חייבת להודות שלגבי ריהאנה כמו לגבי תחום הבידור הכולל אני לא שולטת בחומר. יש מעט מאוד אומנים שאני מכירה ובטח ובטח שלא אבחר אותם בשל נטייתם המינית. במקרה יצא שאני שומעת 2 שירים של עברי לידר ונהנתי לצפות בלוראהל הלמן בישנן בנות.

כל הילדות חשבתי שאני לא מחפשת זוגיות/חבר כי אין לי חברים בכללי. אבל האהבה תגיע.
אני מזדהה עם נקודות שכתבת. זוכרת את הרגעים שמאמנת הג'ודו ריתקה אותי למזרון ביסודי ואמרה תהפכי. אבל אני לא הייתי מסוגלת מול העיניים הכחולות והחיוך שלה. את הרגעים שחברת משפחה באה לעזור לי ללמוד וישנתי אז כשהיא באה היא נשכבה לידי חיבקה והייתי נבוכה במיוחד אם החליפה בגדים לידי. הכי זוכרת את הרגעים מול האישה שהבנתי לראשונה שאני אוהבת ועומדת מאחורי הכינוי שלי.
לא יכולה לשכוח את ששאלה אותי-תאהבי אותי גם כאשר אזדקן? תשובתי הייתה - את לעולם לא תזדקני.

ביום שקיבלתי את האומץ ואמרתי לה - אני אוהבת אותך. אומנם סירבה לי, אבל המסע ממשיך.
אני קוראת סיפורי נשים, צופה בסדרות וסרטים, כותבת, חוקרת. מכירה נשים (דרך הרשת אבל מכירה).
בהחלט יכול להיות שאת נמשכת גם לנשים. זה אפשרי זה כייף וקסום. תני לעצמך את החופש ואושר הזה.
רק שאישית, למרות הקושי, אני חושבת כי אם את בזוגיות אולי כדאי לשתף את בן הזוג בדבר במיוחד אם יעלה הרצון להתנסות פיזית במגע עם אישה.

למעלה