למי שלא היה פה כשפרסמתי את האמת על המציאות, הנה היא שוב:

והיקום הוא בן יותר מגוגול (1 עם 100 אפסים) שנה

אכן 13.8 מילארד מנקודת המבט הצרה שלנו, אבל העבר, הווה ועתיד קשורים בשיזור משולש מה שאומר שכל הזמן שיהיה כבר היה וההפך. ולמה לא אינסוף? כי קצת אחרי גוגול שנה יסתיים מות החום של היקום ואז כל הגלקסיות וצורות החיים שהיו בו יתקיימו אקסלוסיבית ביקום האפל בו לזמן אין משמעות.

קולומין

New member
תורת המיתרים היא ספקולציה

אין לה שום אישוש ניסויי או תצפיתי.
&nbsp
לקחת תורה מתמטית (יפהפיה) ולהתיחס אליה כאל מדע (ועוד לעשות את זה בצורה שגויה שמוכיחה שלכותב אין מושג בתורה הזאת וכנראה מעולם לא פתר בחייו משוואה אחת) זו רמאות.

תורת המיתרים היא תיאוריה מאוד שטחית ולא ממצה

התורה שלי, לעומת זאת, היא שלמה לחלוטין.

קולומין

New member
תורת המיתרים שטחית ? אין לך מושג.

וה"תורה" שלך היא שטות מוחלטת. אתה לא מביא אפילו בדל של ראיה.

שטחית יחסית לתורה שלי

תורת המיתרים כפי שהיא מוכרת כיום ע"י מדענים צרי אופקים רק מגרדת את הקצה של השטח. שאר השטח זה מה שאני אמרתי. ואליתאיזם (alitheism, מיוונית alítheia זה "אמת", שמה של התפיסה שכרגע ייסדתי) מוכחת לא פחות מאתאיזם. לי לפחות יש סימוכין לתורות מדעיות שקיימות. אמנם הוספתי להן ושזרתי אותן בדרך שהם ייצגו את האמת, אבל לפחות חלקים ממנה הן ללא עוררין. לאתאיזם, לעומת זאת, אין שמץ של הוכחה.

קולומין

New member
יש שתי בעיות עיקריות בתורה שלך

קודם כל - היא בכלל לא לוקחת בחשבון את משרעת הפיזור (משוואה מספר 1), אם נניח שתי מחרוזות שמתמזגות ואז מתפצלות שוב - כדי לחשב את הפעולה צריך לבצע אינטגרציה על כל המשטחים ביקום (!). אפשר לעשות את זה למשל על ידי חישוב האינטגרל במשוואה 2, אבל הוא לא אנליטי, אז איך אתה מציע לעשות את זה ?
מעבר לזה - התורה שלך שוברת המון חוקי סימטריה. זה אמנם אפשרי אבל צריך להוכיח שזה נכון ואפשרי מבחינה מתמטית. אתה לא עושה את זה.
&nbsp
לא נראה לי שאתה ממש מבין את התורות שאתה מסתמך עליהן...
&nbsp
&nbsp

קולומין

New member
מה הקשר לאתאיזם ?

אתה מביא תורה שלכאורה אמורה לתאר את המציאות. אני מצביע על פגמים מהותיים בתורה שלך. מדוע אינך מתייחס לטענות שלי ? אני לא טוען שאתאיזם מתאר את המציאות.

קולומין

New member
אז איך אתה קובע בפסקנות שתורת המיתרים שטחית ???

לבוא ולקבוע בצורה כל כך נחרצת דעה על משהו שאינך מכיר זו פשוט רמאות.
&nbsp
אתה כותב על מיתרים, על קבוע פלאנק ועל חורים שחורים ואנרגיה אפלה ומי שקורא אותך יכול לחשוב שאתה יודע על מה שאתה מדבר.
&nbsp
אתה .שרלטן.

אני לא שרלטן

אני טרול. וזה שאף אחד מכם לא עלה על זה (חוץ מאדם אחד באחת השרשורים הישנים) מראה כמה קל להטריל את הפורום הזה. במקום להתעלם מאנשים שבאים עם תאוריות מופרכות אתם אשכרה מגיבים להם ברצינות והופכים את השרשורים שלהם לשרשוריפלצת. הפורום הזה הוא בדיחה.

קולומין

New member
לא קשור בכלל לשאלה אם אתה טרול או לא.

יש אנשים שבאים לפורום הזה למצוא תשובות לשאלות שמציקות להם. אני לא מנסה בכלל לשכנע אותך. אתה לא מעניין אותי. אני עונה לאלה שעלולים למצוא אמת בשטויות שלך.

אם מישהו טיפש מספיק להאמין לי (או לפוזטיב, או לטרול התורן)

מגיע לו להישאר בור. מילא להאמין לדתות שקיימות אלפי שנים ויש להם מיליוני מאמינים, אבל סתם למשהו שמישהו אקראי פלט בפורום?

קולומין

New member
יש אנשים שמפשים תשובות

הרבה אנשים שמחפשים את הדרך לצאת מהדת באים לפורום הזה וקוראים אותו. אם אתה טרול שמנצל את המצב שלהם למכור להם תשובות מטומטמות וזה עושה לך טוב - אתה סתם דפוק.
שיהיה לך לבריאות.
&nbsp

dojee

New member
אהה הבנתי, הינך חוזר בשאלה, מסביר על חסרונך בלימודי ליבה

dojee

New member
תגובתך היא הוכחה חד משמעית שהינך חוזר בשאלה

למעלה