למה נמחק שרשור כל הכבוד! שפתח דורי על הישגיה של מכבי ת"א?

פולגאר

Well-known member

עושים סדר ביוון: המפתחות של מכבי ת"א לניצחון על פנאתינייקוס

למה מדובר ביריבה אידיאלית, מי השחקנים שצריך להיזהר מהם ואיפה קטש צריך לחפש את הפתרונות. הקרב על הפיינל־פור: כל המפתחות לסדרת רבע גמר היורוליג שהצהובים מתחילים​

ידוע לי שאתה לא מאמין וקיבלת הוכחה שצריך להאמין, 2 זריקות העונשין של ניבו פגעו בחישוק ונכנסו ומכבי גנבה ניצחון לפנא במשחק בית של פנא באתונה בסדרה הטוב מ-5 וניצחה ב-4 הפרש למרות פציעתו של בולדווין לקראת סיום המשחק |גביע|
נותר לקוות שהוא יהיה כשיר למשחק מחרתיים |הלוואי|

דיברגנט חדש

Well-known member
ידוע לי שאתה לא מאמין וקיבלת הוכחה שצריך להאמין, 2 זריקות העונשין של ניבו פגעו בחישוק ונכנסו ומכבי גנבה ניצחון לפנא במשחק בית של פנא באתונה בסדרה הטוב מ-5 וניצחה ב-4 הפרש למרות פציעתו של בולדווין לקראת סיום המשחק |גביע|
אתה מאמין לשטות הזאת שזה בגלל הייצור הדימיוני? הפרשנים עשו הגבלה לסל של פניני :)
פנאתינייקוס מאשימים את השופטים, תצטרכו להחליט מי מביניכם צודק ;)
נותר לקוות שהוא יהיה כשיר למשחק מחרתיים |הלוואי|
הוא לא :( קרע בשריר זה לא פשוט בכלל, אני כלל לא בטוח שיהיה כשיר לשאר הסדרה והלוואי שאטעה |הלוואי|

פולגאר

Well-known member
אתה מאמין לשטות הזאת שזה בגלל הייצור הדימיוני? הפרשנים עשו הגבלה לסל של פניני :)
פנאתינייקוס מאשימים את השופטים, תצטרכו להחליט מי מביניכם צודק ;)
חבל שככה אתה מתייחס לדת שלך :-(
הוא לא :( קרע בשריר זה לא פשוט בכלל, אני כלל לא בטוח שיהיה כשיר לשאר הסדרה והלוואי שאטעה |הלוואי|

דיברגנט חדש

Well-known member
|חדש| הופתעתי מאוד לראות שבולוניה ניצחה את אפס שפינטזתי כבר על המשחק שלה מול ריאל, היה לה סיכוי טוב להפתיע את ריאל בפלייאוף ולהדיח אותה.
במקום זאת יהיה משחק חוזר בין באסקוניה לבולוניה שפעם קודמת, עייפות השחקנים של בולוניה השפיעה ובסוף באסקוניה הצליחה לגנוב את המשחק ולנצח, האם גם הפעם ינצחו ונקבל דרבי ספרדי?
אגב, בולוניה ניצחה את אפס באותו הפרש שבו הפסידה לבאסקוניה :)

דיברגנט חדש

Well-known member
|חדש| הופתעתי מאוד לראות שבולוניה ניצחה את אפס שפינטזתי כבר על המשחק שלה מול ריאל, היה לה סיכוי טוב להפתיע את ריאל בפלייאוף ולהדיח אותה.
במקום זאת יהיה משחק חוזר בין באסקוניה לבולוניה שפעם קודמת, עייפות השחקנים של בולוניה השפיעה ובסוף באסקוניה הצליחה לגנוב את המשחק ולנצח, האם גם הפעם ינצחו ונקבל דרבי ספרדי?
אגב, בולוניה ניצחה את אפס באותו הפרש שבו הפסידה לבאסקוניה :)
|עדכון| כאמור, כפי שחזיתי באסקוניה, שוב, ניצחה את הגברת הזקנה של הכדורסל ותפגוש את ריאל בפלייאוף, דרבי ספרדי.
בינתיים, למרות המשחק הענק של לורנזו בראון בפלייאין נגד באסקוניה, הוא יהיה מופרש ממכבי בסוף העונה ומי שרוצה אותו ובמגעים מתקדמים עמו היא לא אחרת מאשר ריאל מדריד שהיינה אלופת היורוליג ומה שבינתיים עוצר את ההחתמה, היא שמכבי דורשת עבורו מיליון אירו כיציאה מהחוזה שלו.
אגב, אם ברצלונה תנצח את אולמיפיאקוס אז יהיה גם דרבי ספרדי בחצי גמר.

Admin

Administrator
מנהל
הנושא נבדק על ידי הנהלת פורום תפוז, לא נראה שנמחקו שרשורים.
הגיוני ומדובר בתקלה טכנית, לכן פותח השרשור מוזמן לפנות אלינו לפרטי עם מידע נוסף והצוות הטכני שלנו יבדוק את הנושא.

משאיר למנהלי הפורום את השיקול אם לנעול את השרשור הנוכחי.
תודה רבה :)

למעלה