למה הממשלה והימין שונאים את החטופים. זאת שאלת פרובוקציה של פסיכופאט.

אז לא הממשלה ולא הימין שונאים את החטופים.
זאת שאלה פרובוקטיבית של פסייכו שכל מטרתו לייצר הפרדה בציבור היהודי.
כל מטרתו ותכליתו של החלאה הזה הוא לשפוך דלק על האש במקום לכבות אותה.
תשאלו אותי למה הפסיכופטים האלה מלבים את אש המחלוקת בציבור ? כי הם פסיכופאטים.
הם לא בדיוק מבינים מי האויב האמיתי שלהם . הם לא מזהים כי הם נמצאים תחת השפעה פסיכוטית של שנאה מזוקקת בקורטוב של פחד.
הטרור של אוסלו גמר עליהם החדיר בהם את הפחד + שנאה ליהדות + שנאה למתיישבים ביהודה ושומרון שיצאו כאלה מפלצות אדם יהודים שמשרתים את הטרור שהפחד מהטרור הפך אותם למשת"פים כמו היהודים בשואה הקאפו'ס ששיתפו פעולה עם הנאצים מהפחד היום יומי למות מתי יגיע היום שלי? מחר מחרתיים?
אז מותר שיהיו מחלוקות בציבור אבל אסור שהמחלוקות האלה יגרמו להפיכה צבאית נגד ממשלה מכהנת שנבחרה כחוק.
אסור שמיעוט השמאל ישתלט על המדינה באמצעות חיסול הדמוקרטיה.
הפסיכי הזה ששואל שאלה למה הממשלה והימין שונאים את החטופים הוא מנייאק בשרות הדיקטטורה המשפטית והצבאית שנפלה על ישראל. הוא חייל שלהם חייל מקלדת שמטרתו לבצע פרובוקציות שמשרתות את האויב.
ה 7.10 זה בגלל החלאה הזה והחלאות כמוהו.

אנחנו לא שונאים את החטופים ובטח שהממשלה לא שונאת את החטופים.
איך אתה יכול לשנוא בן אדם שמביא את השואה לפתח הבית שלו כשהוא סומא בערפל האידאולוגיה שלו?
אנחנו בימין לא שונאים אותם. אנחנו מרחמים עליהם. יש בין החטופים אנשים בגיל 80 70 60 שבזמן ההתנתקות הם תמכו בה . הם תמכו בגירוש גוש קטיף גם כשאמרנו להם מה אתם עושים? השתגעתם? אתם הופכים את עצמיכם לחזית מול המפלצות האלה?
ומה הם ענו לנו? שטויות ברגע שנוציא את המתנחלים מהרצועה לא תהיה לערבים סיבה לתקוף אותנו. ככה הם אמרו.
אז למה לשנוא את אותו מסכן שיושב בשבי המפלצות האלה? אנחנו מרחמים עליו כי הוא חלק מהקונספט שאנחנו תמיד האשמים במה שקורה לנו ורק אם נהייה ילדים טובים ונבין את המפלצות בעזה בטול כרם בג'נין ג'נין בנבלוס שכם בלידה (לוד) בעכה (עכו) בג'פה (יפו) הם מסכנים אוי אוי אוי אוסטיגרט אה מייסה .
אנחנו לא אשמים שחלקם הגדול מגיע מהשמאל ומבין ערבים וערבית כמו הינקי דודל המטומטם היושב בבית הממשל בוושינגטון.

הם לא בדיוק מבינים מי האויב האמיתי שלהם . הם לא מזהים כי הם נמצאים תחת השפעה פסיכוטית של שנאה מזוקקת בקורטוב של פחד.
הטרור של אוסלו גמר עליהם החדיר בהם את הפחד + שנאה ליהדות + שנאה למתיישבים ביהודה ושומרון שיצאו כאלה מפלצות אדם יהודים שמשרתים את הטרור שהפחד מהטרור הפך אותם למשת"פים כמו היהודים בשואה הקאפו'ס ששיתפו פעולה עם הנאצים מהפחד היום יומי למות מתי יגיע היום שלי? מחר מחרתיים?
אז מותר שיהיו מחלוקות בציבור אבל אסור שהמחלוקות האלה יגרמו להפיכה צבאית נגד ממשלה מכהנת שנבחרה כחוק.
הפסיכי הזה ששואל שאלה למה הממשלה והימין שונאים את החטופים הוא מנייאק בשרות הדיקטטורה המשפטית והצבאית שנפלה על ישראל. הוא חייל שלהם חייל מקלדת שמטרתו לבצע פרובוקציות שמשרתות את האויב.

איך אתה יכול לשנוא בן אדם שמביא את השואה לפתח הבית שלו כשהוא סומא בערפל האידאולוגיה שלו?
אנחנו בימין לא שונאים אותם. אנחנו מרחמים עליהם. יש בין החטופים אנשים בגיל 80 70 60 שבזמן ההתנתקות הם תמכו בה . הם תמכו בגירוש גוש קטיף גם כשאמרנו להם מה אתם עושים? השתגעתם? אתם הופכים את עצמיכם לחזית מול המפלצות האלה?
ומה הם ענו לנו? שטויות ברגע שנוציא את המתנחלים מהרצועה לא תהיה לערבים סיבה לתקוף אותנו. ככה הם אמרו.
אז למה לשנוא את אותו מסכן שיושב בשבי המפלצות האלה? אנחנו מרחמים עליו כי הוא חלק מהקונספט שאנחנו תמיד האשמים במה שקורה לנו ורק אם נהייה ילדים טובים ונבין את המפלצות בעזה בטול כרם בג'נין ג'נין בנבלוס שכם בלידה (לוד) בעכה (עכו) בג'פה (יפו) הם מסכנים אוי אוי אוי אוסטיגרט אה מייסה .
הפוסט שלך רק מראה כמה שאני צודק, אתה מתייחס פה לחטופים לפי העמדות הפוליטיות שלהם. למרות שיש שם חיילים וחיילות ואזרחים מכל סוגי הקשת

אתה לא צודק ולא בטיח.
אתה פרובוקטור חולני מלא שנאה שמסכסך בין אחים .
אנשים כמוך צריך לסגור במוסד רפואי כלשהוא ולסתום לך את הג'ורה.
בתשובתי אליך לא הוכחתי שום דבר שאמרת אלא נהפוך הוא הוכחתי שאתה סתם מחרחר ריב ומדון פסיכופאט שנהנה מזה.
אתה מקרה כל כך ברור לפסיכיאטריה. צריך בדרך כלשהי להרגיע אותך.
אני גם לא כל כך בטוח שאתה מתאים למחנה לחינוך מחדש . אתה נפש גמורה. השנאה העבירה אותך על דעתך עד שאתה אפילו לא מבחין מי האויב שלך ובמי אתה צריך לפגוע.
יש לך עכשיו מזל. אתה חי בדיקטטורה שמאלנית שמטפחת את השנאה הזאת אתה כרגע אתרוג מוגן כל עוד ואתה אומר את מה שהם רוצים לשמוע אתה מוגן. הקליקה המשפטית מהפרקליטות ומעלה מגוננת עליך לכן אתה יכול לתת דרור לחולניות שלך לפרוץ החוצה באין מפריע.
אתה ושכמותך תורמים למאמץ המלחמתי של אירגוני הטרור מסביב לישראל בין אם אלה חמאס או חזבאללה או אש"פ.
גם כאן באמריקה אנחנו רואים את הפגם ב DNA זה פגם ידוע ומוכר אצל יהודונים בין אם הם בארץ ישראל או באמריקה או בכל מקום על הגלוב. ההתנהגות היא אותה התנהגות של היהודון בגטו. לא של היהודי בגטו אלא של היהודון בגטו.

evglev1

Well-known member
מנהל
הוא אמר חלק מהחטופים ולא כולם ואכן יש כאלה כמו שיש כאלה שלא. וגם מארבו וחוח הם רק מיעוט בימין. אם הממשלה הייתה שונאת את החטופים, היא מזמן הייתה יוזמת מבצע חילוץ ששם פס על חייהם ואם ישוחררו במבצע טוב מאוד ואם ימותו כמו נחשון ווקסמן ז"ל אז העיקר שניצלנו משחרור המחבלים. העובדה שהממשלה לא מוכנה לסכן את החטופים במבצע צבאי לחילוצם מוכיחה שהממשלה דואגת להם יותר מרוב הממשלות בעולם הדמוקרטי שדואגות לחטופים.

DANIAVNI

Well-known member

אנחנו לא אשמים שחלקם הגדול מגיע מהשמאל ומבין ערבים וערבית כמו הינקי דודל המטומטם היושב בבית הממשל בוושינגטון.
את מי שנחטף קרובו, אינני מאשים
אני מניח שאבא שבנו נחטף היה מוכן לשרוף חצי מדינה ורק שבנו יחזור
זה עניין אנושי .
אבל לגבי היתר, קשה לי להבין
זה הרי ברור ויש לזה הוכחות בשטח שעל כל חטוף, משוחררים מספר מחבלים שיחזרו לפגוע ביהודים
זאת בנוסף לרוח גבית לטרור שתיתן העיסקה עצמה
ויש הוכחות בשטח בצורת עיסקת שליט .
אז לפי העיתונות, אני לא אדם עם דיעה, אין כזו דיעה לגיטימית לא לשחרר חטופים, אני לא רלבנטי
אני ודומיי הפכנו בראי העיתונות לחלק מהמנגנון שמטרתו לשמור על הכסא של נתניהו ותו לא .

גם אינני מבין למה לשחרר חטופים זה שמאל ולא לשחרר זה ימין, אין שום קשר
ולהבנתי יכול היה להיות מצב הפוך אם למשל הדתיים היו עומדים על מצוות פדיון שבויים והש/מאל דווקא היה חושב פרגמטית .

אז מדוע סוגיית החטופים הפכה למזוהה עם השמאל ?
לדעתי זאת דמורליזציה מכוונת שנועדה לטלטל את השלטון הנכחי עד להתמוטטותו .
מעניין מה היה קורה לו נתניהו היה ממהר לבצע עיסקה
מה אז היה להם להגיד.

לאמונתי ישנו ציר שמתחיל בארצות הברית עובר דרך ארגוני שמאל בארהב ועובר לארגוני שמאל בארץ
הציר הזה מבקש למוטט את שלטון נתניהו והימין בכל מחיר
ולא שאני בעד נתניהו אבל באמת שהם מגזימים .

את מי שנחטף קרובו, אינני מאשים
אני מניח שאבא שבנו נחטף היה מוכן לשרוף חצי מדינה ורק שבנו יחזור
זה עניין אנושי .
אבל לגבי היתר, קשה לי להבין
זה הרי ברור ויש לזה הוכחות בשטח שעל כל חטוף, משוחררים מספר מחבלים שיחזרו לפגוע ביהודים
זאת בנוסף לרוח גבית לטרור שתיתן העיסקה עצמה
ויש הוכחות בשטח בצורת עיסקת שליט .
אז לפי העיתונות, אני לא אדם עם דיעה, אין כזו דיעה לגיטימית לא לשחרר חטופים, אני לא רלבנטי
אני ודומיי הפכנו בראי העיתונות לחלק מהמנגנון שמטרתו לשמור על הכסא של נתניהו ותו לא .

גם אינני מבין למה לשחרר חטופים זה שמאל ולא לשחרר זה ימין, אין שום קשר
ולהבנתי יכול היה להיות מצב הפוך אם למשל הדתיים היו עומדים על מצוות פדיון שבויים והש/מאל דווקא היה חושב פרגמטית .

אז מדוע סוגיית החטופים הפכה למזוהה עם השמאל ?
לדעתי זאת דמורליזציה מכוונת שנועדה לטלטל את השלטון הנכחי עד להתמוטטותו .
מעניין מה היה קורה לו נתניהו היה ממהר לבצע עיסקה
מה אז היה להם להגיד.

לאמונתי ישנו ציר שמתחיל בארצות הברית עובר דרך ארגוני שמאל בארהב ועובר לארגוני שמאל בארץ
הציר הזה מבקש למוטט את שלטון נתניהו והימין בכל מחיר
ולא שאני בעד נתניהו אבל באמת שהם מגזימים .

לצערי השמאל מיד ניכס לעצמו את בעיית החטופים כדי לנגח ממשלה קיימת וציבור הימין במדינת ישמעאל.
למה זה קרה? זה קרה בגלל הרצון של השמאל להפיל את נתניהו מראשות הממשלה והם לא בוחלים בשום אמצעי כמו למשל התיקים הפליליים שתפרו לו שהתפוררו להם כמו ההפגנות בקורונה בבלפור וכמו היום כשהם משתמשים בזבלים האלה גיבורי המקלדת כמו החלאה הזה שקובע שהממשלה והימין שונאים את החטופים.
לצערי הרב המדינה שלך מקולקלת והכל הולך בה עקום.
יש לכם 80% תקשורת פרו ערבית ואנטי ציונית כשחלקים ממנה מרופדים באנטישמיות טהורה.
יש לכם בית משפט עליון אקטיביסטי שלקח לעצמו לבטל חוקי יסוד ובכך בעצם עיקר את הכנסת מתפקידה לחוקק חוקים ולמעשה חיסל את המשטר הדמוקרטי בישראל.
ויש לכם את הצבא שעשה הפיכה צבאית .
דוגמא להפיכה צבאית. ממתי הרמטכ"ל שואל מה יהיה ביום שאחרי? זאת אמירה פוליטית. תפקידו של הרמטכ"ל אינו לשאול שאלות פוליטיות אלא לקבל הוראות מהממשלה ולבצע את ההוראות. תפקידו של הרמטכ"ל הוא לנצח במלחמה. כשאמרו לו לך ותמוטט את החמאס צבאית ושלטונית זה מה שהוא היה צריך לעשות.
אם אתה לא מסוגל לבצע את הוראות הממשלה תתפטר.
אם אתה גורילה ויש לך כוח של גורילה ואתה לא משתמש בכוח הזה של הגורילה אז אתה צפרדע.
ואנחנו לא צריכים לאכול צפרדעים מהצבא.
ואת גיבורי המקלדת הפרובוקטורים האלה בגרוש עם חור באמצע אותם צריך לעצור ולהכניס אותם לכלא בעוון הפרעה למאמץ המלחמתי והחדרת דמורליזציה ושקרים לציבור.

למעלה