למה הדת היהודית עושה עניין,מאי אמונה באלוהים?

hnc

New member
אתה צודק. לא הבנת לגמרי.

אקראיות ביצירת תא חי יכולה להיות אולי רק אם התא החי נוצר לראשונה, אבל שום דבר לא נוצר לראשונה...אתה אומר שהבורא תמיד היה ויהיה , ואני אומר שכל החומר והאנרגיה על כל הדברים שנוצרים מהם תמיד היו ויהיו...
תראה, יש הרבה חכמה בתורת הנסתר היהודית , אבל לא רק חכמה...
זרימת הזמן נראית כפי שהיא עם עבר הווה ועתיד מנקודת המבט הצרה ביותר שלנו במימד הגשמי, החומרי-אנרגטי, ומבחינה קוסמית רחבה יותר מזו הזעירה שלנו כל הזמנים מתרחשים יחד אבל גם זה במימד הגשמי, החומרי-אנרגטי, שאין דבר שהוא מעליו או מחוצה לו, גם אם עדיין לא ברורים לנו כל הדברים החומריים-אנרגטיים ומציאויות שונות ומשונות שיכולות להיות מהם שנכון לעכשיו מעבר לכל דימיון אנושי ואפשר שגם ישארו כאלה...

Feanor75

New member
אנחנו מסכימים על זה שאנחנו יודעים מעט מאוד

מדבריך משתמע כאילו אתה מאמין שהחומר התקיים מאז ומתמיד, בלי קשר לבורא. אבל אולי שוב לא הבנתי. כי אני לא מאמין בזה.
בחכמת הנסתר כמו תיאוסופיה ואנתרופוסופיה, שהידע שם כבר לא נסתר יותר, מסבירים את ההיסטוריה עד לתקופות קדומות מאוד בעבר לפני היווצרות הארץ והחומר הגשמי. מסבירים שם את התהליך שבו הסובסטנציה הלכה והתעבתה מחומר עדין מאוד לחומר הגס שאנחנו מכירים.
&nbsp
אתה יכול לקרוא מאמרים מרתקים כמו זה:
http://www.daniel-zehavi.co.il/lectures/nf_l_ga93a7.asp
יש שם ארכיב מלא בכתבי שטיינר, זה מכרה זהב.

ItsikH

Member
אם יש קושי בהבנת מקור העולם, הוא תקף גם בשאלת הבנת מקור בורא

Hameln

New member
חסר עקביות מצדך להפנות מישהו לרפואה מודרנית,

שהיא תוצר של "המדע המטריאליסטי". Just saying

Feanor75

New member
לא כתבתי שאני חושב שיכולים לרפא אותו שם. בדרך אחרת כן.

BravoMan

Active member
קטסטרופה או שלב הבא?

מעולם לא נסגרת עם עצמך... אם השלבים נחוצים, אז זה לא קטסטרופה

RubberSoul92

New member
אין לו שום ידע או אפשרות להוכיח את השטויות שלו

הטקטיקה שלו זה להאשים אחרים במה שהוא סובל בעצמו. אתה זוכר את הדיון על נספי השואה? כשמשיח האמת שלנו טען שהם ראויים למוות בשביל ניקוי קארמות? אז לפני כמה ימים הוא חיפש לעשות את אותו הסיפור בפורום אחר. הנה, תקרא את הגיגיו המרשמים (לא!) פה. אשכול מלא בכל טוב. פיסות מידע לא קשורות ותיאוריות מוזרות.

BravoMan

Active member
את דורשת יותר מידי!

אנשים שיש להם ידע אמתי, לא באים לפורמים כמו שלנו לפרוס שטויות.
&nbsp
המסכן חושב שזה עדיין טרנדי להאשים את "התאגידים הרשעים" בכל קונספירציה עלי אדמות.

נו, מה שונה יום מיומיים?

מקרה מצחיק אחד שזכור לי איתו הוא שהוא טען שהוא לא מוכן לקבל את ההוכחות של המדע "המטריאליסטי" בנוגע למשהו מסוים, וכשהסבתי את תשומת ליבו שהוא יכול לבדוק את הנושא בעצמו יחסית בקלות, הוא טען שאיננו מעוניין לבדוק. למותר לציין שלא הופתעתי.

RubberSoul92

New member
פיאנור, ברחת לפה? בוא תענה את מה ששאלתי אותך

פה.

תתעמת כמו אדם נורמלי לפחות פעם אחת בחיים. תראה שיש לך אחריות לשטויות שרשמת, תוכיח את עצמך. קדימה, אני מחכה.

למעלה