לימוד השפה התורכית

PPHBH

Member
לימוד השפה התורכית

שלום לכולם

כבר מספר חודשים שאני משקיע לא מעט זמן בלימוד השפה, הלימוד הוא עצמי דרך צפייה בסירטוני YOUTUBE וכן אפליקציות שונות.
לדאבוני אין לי עם מי לדבר (חוץ מלשגע את בני הבית) כך שאין לי משוב. יתרה מכך , מחד אני צובר הרבה ידע בשפה אבל מאידך מרגיש שאין סדר ולא מצליח לחבר את הנושאים ובעצם די תקוע וכאן אני פונה לחברי הפורום בעזרה, מהיכן אני יכול להשיג ספרי לימוד שמיועדים לילדים. עלה בדעתי להעזר בחומר לימודי שמשתמשים במערכת הלימוד התורכית. או לחילופין אם מישהו כאן למד את השפה ויכול להמליץ מנסיונו על חומר לימוד אשמח לדעת.

שאלה אחרונה, איך אני יוצר קשר עם מישהו דובר השפה (תורכי או מלאום אחר) שאפשר לתרגל איתו, יש אתרים או פלטפורמות שמאפשרות זאת ?

Çok teşekkür
תודה

PPHBH

Member
Perply למי שרוצה לדבר עם אנשים בשפת אמם בעלויות סבירות.

moshe4474

New member
השפה הטורקית היא קשה מאוד לדוברי עברית

בגלל סיבות רבות הדיקדוק שלה קשה לפיצוח, אבל הוא יותר קל דווקה לדוברי אנגלית, בגלל הסיבה שהשם תואר בא לפני שם העצם. דבר שני וחשוב השפה הטורקית היא לא נפוצה כמו שהיתה בעבר, אין שיחונים, או מילונים כמו לפני עליתו של ארדואן לשלטון, שהיחסים בין שתי המדינות החלו להידרדר והשיחונים המודפסים כיום הם יותר מארצות מתויירות כמו, גרוזינית בולגרית יוונית פולנית או צ'כית וכיוצא בזה, כיום פחות אנשים רואים בישראל את הטורקית כשפה חשובה שכדאי להשתמש בה.

למעלה