ליג לזון מחזור 1

somone141

New member
לא 3 שנים

לפני שנתיים היינו במאבקי תחתית, העונה שעברה הייתה סבירה, חצי ראשון טוב, חצי שני גרוע. פרווה, נו מה השתנה..

אני לא אופטימי ולא אהיה לעולם כל עוד הבבון מנהל את הקבוצה. האמת שהיום חיכתה לי הזמנה במשחק, ו-ויתרתי. ראית כמה קהל היה היום? 300. 300. ממוצע של 2000 בעונה שעברה ל-300 היום.

מחאה או לא?
עד שהכלב לא יילך, הקהל לא יגיע.

אריאל5

New member
לדעתי הבלם הוא מצוין למרות הטעות שלו

הוא עצר כמעט כל התקפה של קרית שמונה אחרי ה-2:0 לא היו הרבה אבל הוא נראה יציב.

itzikon5352106

New member
שכחת להוסיף שהוא כמעט כבש שער עצמי

אני לא אומר לשלוח אותו כבר עכשיו על מטוס בדרך הביתה אבל הבנתי שהבן אדם לא שיחק שנתיים ופתאום נוחת ומשחק.ברור שצריך לתת לו זמן אבל אני מקווה שהוא שווה משהו ולא נגלה שהוא כמו נדאללה ופורטיז'ו

אריאל5

New member
הוא כמעט כבש שער עצמי אבל חוץ מזה

הוא הראה הרבה נוכחות הרבה שקט ומסירות מאוד מדויקות. אני התרשמתי לטובה בטח בשביל משחק ראשון מול קרית שמונה בקרית שמונה.

itzikon5352106

New member
אורח ביציעי בית''ר במשחק אתמול

רגע לפני שמפציצים את אירן אביגדור ליברמן בא לראות האם בית''ר תפציץ את ק''ש

רז 1978

New member
מ.ס אשדוד – רמת השרון

יום שבת 18:00

אחרי עונה יפה תעבור העונה רמת השרון עונה לא קלה והיא תיאבק ככל הנראה נגד הירידה והיא תעבור עונה לא קלה. אשדוד נראתה רע מאד בגביע הטוטו בה הישגה נקודה אחת בלבד משלושה משחקים (אחד מהם נגד רמת השרון) והיא למעשה הודחה כבר. אשדוד שהייתה אשתקד בחלק לא קטן מהעונה במקום השני אך הידרדרה לבסוף למקום השביעי לא תהייה ככל הנראה העונה בפליאוף העליון וזה לא יהיה יומרני להמר שהעונה היא תהייה בפליאוף התחתון אך לדעתי היא לא תרד ולא תהייה במאבקי התחתית

תוצאות משחקי העונה שעברה 0-2 לאשדוד במשחק הראשון 1-1 בשני

רז 1978

New member
הפועל עכו – בני יהודה

יום שבת 18:00

אשתקד סיימה עכו במקום השמיני תמיד לא סופרים את עכו ואיכשהוא היא מפתיעה את כולם כך היה גם לפני שנתיים שכולם הימרו שהיא תהייה אחת היורדות ולבסוף היא כמעט הגיעה לפליאוף העליון

אז סביר להניח שגם הונה אף אחד לא יספור את הקבוצה הזאת אבל האם גם העונה נראה אותה לועגת לכולם ונותנת עונה לא רעה?

בני יהודה סיימה אשתקד במקום השלישי דבר אשר זיכה אותה בכרטיס למוקדמות הליגה האירופאית בו היא עברה סיבוב אחד והודחה כבר. בני יהודה תיאבק לדעתי העונה על מקום בפליאוף העליון הקבוצה אולי תתקשה לשחזר את המיקום הגבוה בו סיימה אשתקד אבל אני מאמין שנראה אותה נאבקת על מקום בפליאוף העליון ואולי אף זוכה בו.

ההימור שלי: 1-1

תוצאות המשחקים בעונה שעברה:

שתי הקבוצות נפגשו אשתקד במחזור הפתיחה בעכו והפועל עכו הפתיעה במחזור הפתיחה עם ניצחון 0-2. במשחק השני ניצחה בני יהודה 1-4

itzikon5352106

New member
ברק אברמוב עזב את בני יהודה

רק בקיץ האחרון הצטרף רשמית ברק אברמוב לבני יהודה והשקיע בה סכום של 2 מיליון ש''ח.אוהדי בני יהודה לא אהבו את איך שהקבוצה נראתה נגד פאוק סלוניקי ודרשו חיזוק מתאים(כנראה שהם רוצים אליפות שנייה בהיסטוריה) והחלו להטריד את אברמוב בטלפון ואף פגעו בביתו ובבני משפחתו.אברמוב בצדק גדול מבחינתו קם ועזב ומי הפסיד? אוהדי בני יהודה והכדורגל הישראלי.
אבי לוזון רוצה שיהיו בעלים שייכנסו לקבוצות הכדורגל אבל בגלל כל מה שקרה עם אלי טביב וגם עכשיו עם אברמוב רק מוכיח שאף אחד לא רוצה לגעת בכדורגל הישראלי שמדרדר מיום ליןם.

אני בטוח שרוב אוהדי בני יהודה הם אוהדים שפויים ולא מחפשים צרות אבל בגלל כמה אוהדים 'בעייתים' כולם עכשיו נדפקים כי אברמוב באמת רצה לעזור לקבוצה אותה הוא אוהד והוא החליט להרים ידיים עכשיו ולא לחכות שיקרה אסון.

הנה מה שהוא אמר ל-YNET: "זו החלטה לא פשוטה. אני אוהב את בני יהודה והיו לי גם רגעים יפים. יש גם אוהדים טובים. אבל אמרתי שברגע שיקללו
אותי אני קם והולך.לא חשבתי שזה יקרה כל כך מהר. במשפחה הביעו חשש שמקרה אלי טביב 2 יחזור. בעקבות התנהגות האוהדים ליד ביתי, אשתי לחצה עלי לעזוב מחשש שאפגע".

somone141

New member
מגיע לקבוצה הזו רק לשרוד

שכונה נשארת שכונה.

בעונה שעברה אבוקסיס התלונן על תקציב נמוך, מוזר לי איך אחד כמו קשטן עובד בתנאים האלה, ועוד לקחו לו את אנדלובו.

רז 1978

New member
הפועל רמת גן – הפועל תל אביב

יום ראשון 20:00

שידור ישיר בספורט 1

אחרי עונה אחת של היעדרות שבים האורדונים לליגת העל.
רמת גן תקווה לעונה טובה בהרבה מהעונה הזוועתית שעברה לפני 2 עונות אז ירדה הקבוצה מעשית כבר באמצע העונה לליגה השנייה הבסיס של הקבוצה יהיה השלד שהעלה את הקבוצה אשתקד לליגת העל בתוספת 5 זרים חדשים ומספר שחקנים ישראל חדשים בינהם מיכאל זנדברג שחוזר לקבוצת נעוריו אחרי 14 שנים

הפועל תל אביב נפרדה בקיץ סוף סוף מאלי טביב ועברה לידים חדשות. אוהדים שסירבו להגיע אשתקד למשחקים עקב שליטתו של אלי טביב בקבוצה יחזרו העונה בגדול למשחקים הקבוצה זכתה אשתקד בגביע והפכה לקבוצה הראשונה בישראל שזוכה בגביע 3 פעמים ברציפות והיא תנסה לעשות זאת שוב

הקבוצה תהייה גם העונה בצמרת ושוב היא תשחק גם בשלב בתים במגרת אירופאית בפעם הרביעית ברציפות ובפעם השישית בשבע השנים האחרונות.

אגב ניצחון הליגה האחרון של הפועל רמת גן על הפועל תל אביב היה בעונת 1968-69 הפועל רמת גן ירדה באותה עונה לליגה א' (הליגה השנייה) והפועל תל אביב הייתה אלופה באותה עונה והפועל רמת גן הפתיעה עם ניצחון 0-1 מאז שתי הקבוצות לא הירבו להיפגש ולמעשה נפגשו רק 8 פעמים שבכולם הפועל תל אביב ניצחה

על תוצאת המשחק הזה אני לא יהמר תהמרו אתם.

שתי הקבוצות לא נפגשו אשתקד בגלל שהפועל רמת גן שיחקה בליגה הלאומית לפני שנתיים ניצחה הפועל תל אביב פעמיים 0-4 ו 1-2.

טל851

New member
האם הנתק בין דמארי לבן חיים ישפיע?

קראתי על הנתק הזה ולא ידעתי אם לבכות או לצחוק....

itzikon5352106

New member
איפה קראת את זה?

תוכלי לי לשלוח לי לינק?

אם זה נכון וכבר מעכשיו יש נתק ביניהם אז זה לא נשמע טוב,מה גם שאריק דג'מבה דג'מבה הוא איזה פרימדונה שעשה צרות בקבוצות האחרונות בהן שיחק והאשים שחקנים שהחמיצו ולא מסרו לו ותקף מאמנים שהחליפו אותו.

אם בחדר ההלבשה שחקנים לא מאוחדים ניצן שירזי שגם ככה אני לא מחזיק ממנו מאמן גדול עלול לאבד אותם וכשמאמן מאבד את חדר ההלבשה שלו הדרך לכשלון סלולה!

למעלה