לוח הופעות

fugitive

New member
לוח הופעות

~שישי~ * ערב להקות מטאל בצוללת הצהובה עם "דיסטאר טאד", "גרוטסק" ו"פאנטום פיין". ~שבת~ * מארש דונדורמה, שאמורים להיות ממש מגניבים, בצוללת הצהובה. * מג'יקל מיסטרי טור במופע מחווה לביטלס בסינדרום. מומלץ להגיע מוקדם כי ההופעה הזו נוטה למלא את המקום מהר. * מחווה לקני דורהאם במוזיאון ארצות המקרא. ~ראשון~ * במסגרת פסטיבל העוד: משירי אבן-עזרא בבית הקונפדרציה. * פרי רדיקלס בסינדרום. ~שני~ * תמר אייזנמן בסינדרום. * מעט ביזארי: נורית הירש עם אליה ומיכאל וייסרט במופע שכל הכנסותיו קודש למחקר תאי הגזע בהדסה (?) במעבדה. * "עוד אנדולסי" במסגרת פסטיבל העוד, בבית שמואל. * העכברושים, כרגיל, במופע ג'אז בקובייה. ~שלישי~ * דבק יופיעו בסינדרום. אני ממליץ מאוד ללכת, ללהקה הזו יש בהופעות עוצמה בלתי רגילה שלא מתקרבת לגרסה האולפנית שלהם. * שלישיית טוקאן תופיע במעבדה. * מחווה לגדולי המוסיקאים היהיודיים בעירק עם יאיר דלאל וכל מיני כאלה בבית שמואל, במסגרת פסטיבל העוד. * באוזן השלישית יוקרן כרגיל ב- 21:30 הסרט התיעודי המומלץ עד מאוד "השטן ודניאל ג'ונסטון". ~רביעי~ * איתי פרל, כן זה ההוא מהשיר של קרן פלס, שהתארח גם אצלנו בתוכנית "רעש לבן", יופיע בסינדרום. * אסף צחר וקופר מור במופע ג'אז במעבדה. ~חמישי~ * רונה קינן תופיע בסינדרום. שוב, מומלץ להקדים כי בטח יהיה ממש מלא. * עומר אביטל טריו, של הבסיסט של "סיפורי אהבה מהעולם השלישי", יופיעו בצוללת הצהובה. * "פיוט, רוק ואתני", זה שם המופע שיש הערב בתיאטרון י-ם במסגרת פסטיבל העוד. * ערב מחווה ללהקת פרימוס באוזן השלישית. שבוע קריר ונעים לכולם.

davecom

New member
מסוכן לכתוב שמות להקות מטאל בעברית

אם אני לא טועה זאת להקת distorted, יעני מעוות. ולגבי נורית הירש - אני מודה שזה נשמע באמת קצת חריג. זה דווקא מתאים שהמופע מתקיים במעבדה. לאור הנושא של הערב אני רק תוהה באיזו מעבדה בדיוק.

davecom

New member
שיט, נזכרתי. יונתן (משהו) בסירה

היום (מוצ"ש) יש הופעה בסירה של בחור שאני מכיר (יונתן, לא זוכר שם משפחה) ואמרו לי עליו דברים טובים. הוא מופיע גם בסינדרום ב 12.11, יום ראשון.

shellyland

New member
ממליצה מאוד על ההופעה של טוקאן!

הייתי בשבוע שעבר בהופעה שלהם בת``א והיה מעולה. לא כדאי לפספס את ההזדמנות ששלושתם בארץ.

נאזם

New member
Cooper moore ואסיף צחר במעבדה

ביום ד'. ג'ז חופשי(אוונגרד)משובח היישר מ NY , בשילוב של מוסיקה אפריקאית ,פולק ועוד כהנה וכהנה. צריך לראות את קופר מור מנגן בכל מיני כלי הקשה שונים ומשונים. מור הוא בכלל טיפוס. משעמם לא יהיה. מאתגר ומעניין -בטח ובטח . יום טוב

למעלה