לוח הופעות אקספירימנטלי

fugitive

New member
לוח הופעות אקספירימנטלי ../images/Emo197.gif

יש שתי דרכים לקרוא את לוח ההופעות של השבוע (הצעות הגשה, יש כמובן יותר משתי דרכים וכל קורא הוא מיוחד בפני עצמו): דרך אחת היא להסתכל על רשימת ההופעות, לעשות בעעע ולהתייאש; הדרך השנייה היא להתעודד ולהגיד לעצמכם כך: באיזה עוד עיר יש כל כך הרבה הופעות ג'אז? באיזה עוד עיר יש כל כך הרבה הופעות כליימזר? מקצבים סודיים מהודו? ומה קורה עם הלהקות הצעירות ה"אקספירימנטליות" השבוע? האם נקפוץ לראות את "המחווה לפנתרה", או שנקפוץ לראות את הלהקה החדשה שעושה הארדקור פאנק טורקי? הכל בפנים. בכל מקרה, מילת השבוע היא ללא ספק "אקספירימנטלי". ~שישי~ * נועם וזאנה תופיע במעבדה. * הערב באוגנדה: Dyse (היה נדמה לי שזה איזה הרכב גרמני, אבל זה לא צוין, אז אולי לא). * "טוסטר + אינפיוז = דראם'נ'בייס", מסיבה בבאסס עם די ג'יי פאסס (אינפיוז), אמ סי ריימין סיימון (בריטניה) ומחבורת טוסטר הירושלמית – האמסטר וריל. * ליאור בן-חורין יתקלט בסירה. * מסיבה יש גם בקצה, עם מופו, סיגי ודשה. * מסיבת שישי בחצות של התקליט בניצוחה של חבורת "פריזורה" ("הבצלאלניקים התל-אביביים") בFאנק ואלקטרו. ~שבת~ * רועי ריק והמדליי-בנד, וגם עידן רבינוביץ' והסטריינג' פולקס, מופע כפול בקצה. * עלמה זהר תופיע במעבדה. * גפן בי תופיע ב"בלייז". * בצוללת הצהובה מפנקים אותנו עם מופע קאברים (איזה כיף!) של להקת אומה-גומה, המבצעת פרשנות רדיקלית ברוח אלקטרו-קלאש ופוסט-Pאנק ליצירות של אומה טורמן וגומא אגייאר. אה, לא, הם מבצעים קאברים לרוק קלאסי – פינק פלויד, לד זפלין וכאלה. אין גבול לדמיון. * רביעיית ארז בר-נוי תנגן ג'אז בבית אביחי. * רביעיית אבישי דרש תנגן ג'אז Fאנקי באברם. * ערב נו קואסט/דאב אל-וואד בבאסס – הפעם ישלב נגינה חיה, די ג'יי סט ו-ויז'ואלז. על העמדה יהיו האמסטר, גילי דה-קיד ואייט-ביט מחבורת דאב אל-וואד, הנגנים של הלייבל נו-קואסט. * מארקי Fאנק יתקלט בסירה. ~ראשון~ * בשבוע שעבר כנראה שכחתי לדווח מליין ההופעות המצולמות לתוכנית של הערוץ הראשון בהגשת שאנן סטריט על יצירה בירושלים. אז השבוע בצוללת הצהובה, תוכלו להיכנס חינם להופעות של קולולוש ו-וולקן, ולחפש את עצמכם אח"כ בטלוויזיה. * ערב מחווה לג'וני מיטשל בקצה, בהשתתפות המכסות - טליה אליאב, מיכל לוטן, עדי אביגיל ואוהד זריהן, יעל ציגלר, צליל ריבק ושי נוי, קרן מירון ויובל. * "די ג'יי מסור ויותם מחווה", מסוג הדברים שנותר רק להביא בשם פרסומם, בסירה. ~שני~ * שלומי שבן מארח את אפרת גוש באולם וייס בקמפוס גבעת רם. כל הכרטיסים כבר נמכרו שם, אבל אם יש לכם כבר כרטיס (או קשרים באגודה!), אולי אתם צריכים תזכורת. * "קונטרול דיליט", ינגנו מוזיקה אקספרימנטאלית בקסטה. * ערב להקות רוק צעירות בצוללת הצהובה: "המחווה לפנתרה" (האם זהו שם הלהקה? האם מדובר בשם אירוני מתוחכם מודע לעצמו? האם מדובר בשם לא אירוני, לא מודע לעצמו וחסר בושה?), "אינטריאל", "בלו אנג'ן", "ססיל בי" (המחווה לגפן בי) ו-"פייט פרום הל". * אלדד לוי מנגן על כלי ששמו "סנטור פרסי" (שבניגוד לסנטור אמריקאי הוא כנראה כלי נגינה ולא נבחר ציבור), ויופיע ביחד עם להקתו בבית אביחי. * מאיר חי למד את סודות הקצב בהודו, קובה ובארה"ב (כך נכתב) ועכשיו הוא כנראה חולק את הסודות האלה בהופעה בבית אביחי. * הללי תתקלט בסירה. ~שלישי~ * ערב מבטיח של הופעות בבאסס – אורי אלבוחר (לא יודע עליו יותר מדי), הבאפלוס (אין צורך להציג), וסרג' גייזל, נכתב שהוא פסנתרן שגדל על קלאסי וג'אז, ולוקח את כל זה למקום אקספרימנטאלי. * "סיקרט אקספרס" עושים "סינתי-רוק עדכני אך מלא רטרו, אפל אך מלא שמחת חיים, עם מקצבים מינימליסטיים ממכרים, שירה מלטפת וגיטרות מכוכב אחר". נשמע מבטיח. וגם מבלבל קצת. ההופעה בחדר וחצי. * הופעה של "הולאהופ קילזון" בקסטה, נטען שהם עושים הארדקור פאנק טורקי. טוב. * הקארסיטרס יופיעו בינקי'ז. * במסגרת ליין ג'אז בצוללת: חמישיית אבישי דרש. * נורית הירש מצדיעה ליאיר רוזנבלום בבית אביחי, בעזרת אור אילן והאחים צנחני. טוב. ~רביעי~ * שימו לב למה שקורה בצוללת הצהובה היום: מופע "שישיית האולסטאר" של הג'אז הישראלי - איתמר בורכוב בחצוצרה, דניאל זמיר בסקסופון סופרן, אבי לייבוביץ' בטרומבון, עומר אביטל בבס ואביב כהן בתופים. * רועי בר-טור יופיע בקסטה. * לייזר לויד וחבורתו ינגנו בלוז באברם. * מארקי Fאנק עם סרט, תקלוט ופופקורן באוגנדה. * ועוד ערב של "בגדד ויסטה קלאב" בסירה. ~חמישי~ * ערב כלייזמר בצוללת הצהובה, דאבל פיצ'ר של אוי דיויז'ן וגם א גרויסע מציאה. * יאללה, עוד כלייזמר. ניצן חן רזאל (ההוא מאהוד בנאי) ו"האשכנזים" במופע פיוטים בעיבודי "רוק-כלייזמר-בית-כנסתי". וכאילו כל זה לא מספיק מפוצץ, ההופעה תתקיים ב"רשימו-מקום כל הנמצא", ברחוב המנורה 8 (מול חניון ז'ראר בכר). רשמנו. * הדר מעוז ויואל בן שמחון מבטיחים הופעה שהיא מסע בין-תרבותי, באברם כמובן. * מסיבת טכנו של "פאנץ' מיוזיק" בבאסס, עם מוזרקו, מיקי ליטבק וג'אב. * ירון פרץ יתקלט בסירה. * קיריל ההיטמן עוד פעם ינגן ממיטב להיטי היטמן בתקליט, ואני שוב אכתוב שאני לא יודע למה אני טורח לפרסם את זה. ועם התהייה הזו אני אשאיר את עצמי, אאחל לכם סוף שבוע אקספירמנטלי, שבוע הארדקור, וחיים Fאנקיים.

juvburst

New member
עוד פעם היטמן??

ברצינות? אז זה מצליח להם? אני לא שטוף נוסטלגיה למסיבות כיתה, אולי בגלל שלא הייתי הכי פופולרי (ניצן רוזנברג!!) ואולי כי אפילו אז היתה לי אוזן רגישה לפופ קקי. אבל מה קורה לדור? מה זה שטף האובר נוסטלגיה? איך המוזיקה תתקדם אם נמשיך לחיות בעבר? ואגב, כן, אני ותמר עשינו תוכנית נוסטלגיה, אבל להגנתנו זו היתה השוואה של העבר להווה ולא האדרה של העבר. תחת הדיקטטורה שלי זה לא היה קורה. הצביעו יובל לדיקטטורה - בחירות 2012.

למעלה